İşte takımımızın oyuncularının yeni numaraları....

link Wes-10

link Melo-3

Sizce numaralar çok mu değerli?

Bir numara için veyahut bir hak etmediği parayı alıyor demekle bir oyuncumuzun kalbini kırmaya değer mi?

Haber ne kadar doğru bilmem ama Riera taraftarın beni istemediği belli,hakkım olan parayı versinler ayrılacağım falan demiş..

Tamam sevmeyebiliriz,ısınmamış olabiliriz ama Twitter'da adamı topa tutup hesabını kapattırmayabilirdik..Bu sezon belki çok iyi değildi ama geçen sezon hak ettiği parayı aldı bence..Drogba 11 numarayı alsa nolur almasa nolur..O her numarasıyla iyi zaten..

Bence Riera gidecekse de gitmeden önce ona bir özür borçluyuz diye düşünüyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Riera şu anda Selçuk ve Muslera´dan daha fazla para kazanıyor ne kadar iyi oynasada aldığı parayı haketmiyor numara konusunda gelince Riera´ya teklif götürülür o da kabul ederse 11 numarayı Drogba giyer kabul etmezse Riera´da kalır fazla üstelemenin bir anlamı yok

1|0
    0|0
  • takımda fazla para alan o kadar çok kişi var ki...

1|0
    0|0
  • 11'i Nani giysin, 7'yi Alper o_O Robben'e de 20'yi verirsiniz artık :))

2|3
    0|2
  • ben 21 numarayı giymeden oynayamazdım. futbolcu numarayla özdeşleşir. ama kalp kırmaya gerek yok. riera iyiydi geçen sezon ama eğer 11 numarayı giyiyorsa taşımasını bilmeli. melo geçen sene 10 numara gibi oynamadı. o numaranın özelliğini yansıtması gerekir. bunu da sadece futbolcu olan biri anlar.

1|0
    0|0
  • melonun numarası yanlış meloya 4 verilcekti hamite 6 semih kayaya 3 verilcekti. bülent korkmaz gibi efsanemiz olucak semih melo değil.

1|0
    0|0
  • 10 numarayı eleman giymeli. ordu ve mersin maçlarında hakemlere karşı çok iyi oynadı

1|1
    0|1
  • numara fark etmez hepsi 10 numara topçu ;)

1|0
    0|0
  • Cogu maclarda yenen gollere dikkat edin gs nin sol kanadindan yani rieranin bolgesi

1|0
    0|0
  • 10 numarayı selçuğa verselerdi ben fenerbahçeliyim ama onun hakettiğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • wesley giysin 10 numarayı amrabatta inşallah daha iyi olur gitmesin o

1|0
    0|0
  • draogbanın numaramda numaram diye tutturduğunu sanmıyorum basının abartısı bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...