Erkekler niye bu kadar sevgililerini kısıtlıyorlar herşeyden

Sevgilim çok seviyor bunu görebiliyorum ama beni de fazlaca bunaltıyor hareketli yaşantım yok çevrem de gezme tozma gibi derdim de yok ama arada dışarı çıkacağım huysuzlanıyor ben sıkılmaya başladım bu durumdan sanki özgürlüğümü biri elimden almış gibi hissediyorum korkuyorum çevreye güvenmiyorum diyor bana güveni tam ama böylede nereye kadar Sizin de sevgiliniz böyle mi ya erkekler hep böyle mi,bunu kabullenmemiz mi gerekiyor

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• kısıtlama sevginin ne denli oldugunu gösterir aslında. benim şuan sevdigim kız var ben her yönden kendisini kısıtlarım mesela sanal hayatla alakasını kesmiş durumdayım telefon numarasını değiştirmiş kendi üzerime yeni bir hat almış ve o hattın bir kopyasını diğer telefonumda tutmuş bir insanım. benden izinsiz dışarı çıkamayacak durumda sevgilim. ben onu çok sevdigim için böyle yapıyorum daha önce sevmeden çıktıgım ilişkilerde amaaan nabıyosa yapsın banane diyodum ama bu seferki farklı işte bişey yaptıgını duysam kıskancımdan ve sinirimden ölürümki . bu tamamen sevgi boyutuyla doğru orantı.

0|0
    2|0
    • onu anlıyorum ama siz böyle yaptıkça biz bunalıyoruz

• hadi yaaa çok ilginççç ;)) kız arkadaşına da bravo

Erkekler Ne Diyor 13

• "sana değil çevreye güvenmiyorum" bu yalan erkek arkadaşına da hayli baskıcı olan ailesinden geçmiş. aslında burada açık olan bir şey var ki sana güvenmediği. çevre mevre hikaye yani, bu tarz kafa yapısındaki erkekler ileride kızı olduğunda nereye gitse takip eden babalara dönüşür, sonra vay efendim 2030'da neden bu adam kızını vermiyor. baskıcı aileler böyle doğuyor işte.

0|0
    0|0
    • Bana güveni konusunda en ufak bir şüphesi olduğunu kati süretle düşünmüyorum ama görmesin kimse gitme erkekler böyle şöyle dışarsı kötü kadınlara ne gözle bakılıyor bilmiyorsun diyip duruyor ayda yılda bir çıkacağım huysuzlanıyor niye böyle

• habersiz olmasından şikayetçiysen haberdar etmen gerek. sorunlar konuşulmadan hallolamıyor genellikle :)

• konuşacağım en kısa zamanda

• ahhh bu kadınlar ahhhhhh, iki erkek arkadaşında dışarı çıkamazsın çıksan bile geri dönemezsin dönsen bile izah edemezsin izah etsen bile barışamazsın barışsan bile asla ve asla dırdırdan kurtulamazsın. toplumsal geri kalışımızın bireyler üzerindeki etkileri aslında bu. Bazı sosyaliteleri kabullenememek, yalnız ya da kızlardan oluşan grubun potansiyel av veyahut yalnız ya da erkeklerden oluşan grubun ise avcı olarak algılanması. önyargılar önyargılar

0|0
    0|0
    • aynen öyleee ;( ben bunalmaktan bir gün patlamaktan korkuyorum

• Güveni tam adam bunu yapmaz, Ben sevgilimi ordunun içine gönderiyim Kız çıkar, Güvenim tam. Yanlış yaparsada Game Over

2|0
    0|0
    • Bak oda öyle dedi seni ordunun içine daha sokarım güvenim tam gözüm arkada değil ama orduya güvenmiyorum sonuçta erkek diyor

• bitmesini istemiyorum hemde hiç ;(

• baskı insanı sıkar oturup bunu konuşmalısın. yoksa sen sustukça üzerinde daha çok hak iddia etmeye başlar.

0|0
    0|0
    • bende böyle düşünüyorum tamam seviyoruz değer veriyoruz ama bu kadarı fazla

• Annen baban senin bu kadar düşmüyorken, sevgilinin seni "koruması" saçmlaıktan öte bir şey değil. Sorsan "Seni çok seviyorum bilmem ne" der.

1|0
    0|0
    • *üstüne düşmüyorken*

• Elbette istemez. İşte diyorum ya, annen baban sana dışarı çıkmadan önce uyarını yapar "Kızım dikkat et" diye, sonra yoluna bakarsın. Ama erkek arkadaşının gelip (ki eminim birçoğu böyle) "Asarım, keserim, dışarı çıkma, oraya gitme" vs. demesi sadece kafa s.kmektir.

• ben 22 yaşındayım hayatıma giren ilk insan acaba dedim ilk olduğu için bu bu gibi istekleri sıkıyor beni diye kendimde aradım alışık değilsin böyle şeylere dedim alışırsın ama yok yani

• bunu yaparak kadının üstünde tam hakimiyet kurduğunu zanneder sonrada arkadaş ortamında böbürlene böbürlene anlatır ben istemesem tuvalete bile gidemez diye

0|0
    0|0
  • evet. erkekler hep böyle olur. sadece domuzlar ve domuz eti yiyenler eşini kıskanmaz ;)

0|0
    1|0
  • Seni önemsiyodur ondan yapıyrdur

0|0
    0|0
    • ama sıkıyo

• eeeee kimisi böyledir bende kız arkadaşımı biraz sıkarım ve kıskanç biriymdr

• Sevdiğinden olabilir

0|0
    1|0
    • tamam ama böyle yapınca bunalıyorum ya birgün patlamaktan korkuyorum hiç bir sorun yok aramız da ama bu konuda tolerans sağlamıyor

• Belli et ona ya da bu davranışndan dolayı bunaldığını söyle

• Valla guzelsen kiskanilirsin kisitlairsin acik cirkin bakimsiz ol duzelir :)

0|0
    1|0
    • biraz dikkat çekiyorum tek dışarı çıkarken kendime bakmamaya başladım hata oda şahit ama aynı yaaaa

• Sevgilinin karekterindenodun verdirtme senin icin endegerli sey o zaten birak karaktersizlerden dahada iyi

• böyle giderse ben sıkılacağım patlamaktan korkuyorum

• kimlerle çıkıyorsun.

0|0
    0|0
    • derken

• nasıl sevgilileriniz var ya. onunla güzel güzel konuş anlamazsa yapacak bir şey yok. özgürlüğümü kimseye vermem.

• offf offffffffffffff

• kızı sabah salıyorum akşam benim oluyor. hiç darlamam

0|0
    2|0
  • pf geçin abi bu klasik aşkları ya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayrıl. bugun bunu yapan yarın ne yapmaz.

0|0
    0|0
  • böyleydi.sen özgürlüğüne düşkünsen bu kadar karışılmasını kabullenemıyorsan yürümüyor.ben de merak ediyorum aslında bunun ortası var mı

0|0
    0|0
    • çok bir şey yapmıyorum çok sıradan hayatım var evdeyim hep ama arada çıkmak istiyorum olmuyo huysuzlanıyor kız arkadaşlarımla görüşmek istiyorum bir ton şey duyuyorum

• sanaşu antavsıye vermesem aslında ıyı olur.ama 1 ay once senın durumundaydım.yorulduk ıkımızde tartısmalardan ama bız kızlar vazgecmıyoruz hep cozum bulalım devam edelım modundaız ama erkekler böyle degıl duygularını daha ıyı kontrol edıyorlar.ben bırakmazdım emek verırdım ama bunu o yaptı.hem de güçlü bir anında.şimdi ayrılıgı daha zor yasayan taraf benım.

• aynen öyle çok haklısın Allah yerdımcın olsun benim sonum da senin gibi olmas inşallah

• sakIn kabullenme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...