Sevgiliniz varkende yokkende baskasına bakmak

erkekler bir kızla bakıyosunuz diyelim. kızında sizden hoslandıgını biliyosunuz.aynı okuldasınız falan. devamlı bakıyosunuz ,her gördüğünüzde. ama o kıza gitmiyosunuz. sebebi muamma. başka bir kızla çıkıyosunuz. ancak çıktıgınız kızla cıkarken bile,hala baktıgınız kıza bakıyosunz,onu görünce hareketleriniz,mimikleriniz falan değişiyo vs. bu o erkeğin çıktıgı kızı sevmediğini gösterir mi?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• bu o kişinin 'adam' olamadığını gösterir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• dün otobüste bir kzla kesiştim şimdi ben erkeğim kızda güzel bebeğim böylee ben ona bakıyorum oda bana bakıyor yani ben kızım felan demiyor baktım oda bakıyor deli gibi bakışıyoruz ama gidemedim yanına bu nedendir... bide kalabalıktı otobüs anasını satayım ... kızın yanına kadar gittimde konuşamadım ters cevap verir diye sonuç ne olurdu acaba

0|0
    0|0
    • siz erkekleri anlamıyorum.bakıyorsa eğer terslemeyecği anlamına gelır. yanı bu cocukta mı ondan gelmemıstr dıyosun?

• olabilir tabikide ama o bokunu çıkarmışş... ben bu kızı ilk defa ve ilk defa gördüğüm kızın yanına kadar gittim konuşamadım bugün yine aynı otobüse binicem görürsem affetmicem bu sefer :D

ama sen bu çocuğu hergün görüyorsun entteresans çok çekingen galibaa

• Erkeğin karaktersiz olduğunu gösterir bakılan kız da sensin sanırım ona bu kadar yzü vermiş bir yerini kaldırmışsın kusura bakma.

0|0
    0|0
    • kaldırmıs olsam hıc bakmaz ya da dırek gelır sımarık bı sekılde ve açılır. sadece bakıyo. ben bir taraflarını kaldırdığmı dşünmüyorum

• Bence senin ona arada bakıp bunu görmen bile yeter arkadaşım ilgilenme uzaklaş hatta bundan sana hayır gelmez.

• çıktığı kızı sevmiyo diyebiliriz ama bu seni sevecek anlamınada gelmiyo yarın aynı hareketi sanada yapar yıpranırsın

1|0
    0|0
  • horoz ölür gözü çöplükte kalır misali eleman doyumsuz hani gidersin açık büfeye bulguru alırken keşkülü kesersin o hesap.

0|0
    0|0
  • BAktığı kızı unutmadığını hala da olsa içinde ufak bir mut ışığının yanması anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • Biz o erkege biz burada ş... deriz..Elindeki kızın kıymetini bilmeyip başkalarına bakmak biz onlara erkek demeyiz.Onun gibilerin yüzünden şuan kızların erkeklere güveni azalmış durumda.

0|0
    0|0
  • bunlar bir erkeğin davranış alışkanlığı. genetik vaka.

0|0
    0|0
  • yok sevmediğini göstermez ama senin hoşlandığın biraz maymun iştahlı heralde tamam erkek bakarda sevgilisi ola ola sürekli bakmak abes biraz gelip geçerken bir anlık beğeni olur en fazla maymun iştahlı maymun

0|0
    0|0
  • bu o erkeğin egosu tavan yapmış ayran gönüllü olduğunu gösterir

0|0
    0|0
    • ya egosu tavan yapsa hiç bakmaz bence. sadece bakıyo gelmiyo. sevgilisi var dıye gelmıyı dıycem. ama sevgilisi yokkende gelmıyodu. bilmiyorum

• sen git o zaman , o kadar eminsen bakışlarından. Bakışlarındaki davete icabet et bence.

• ama diyorum ya cocugun sevgilisi var.

• yani çıktığı kızı sevmiyor ama senide sevdiği söylenemez.

0|0
    0|0
  • :D maymun iştahını gösterir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çapkın bu çapkın

0|0
    0|0
Yükleniyor...