1 ay sonra evleniyorsunuz,Şu an kullandığınız hattı değiştirir misiniz?

ciddi cevaplar istiyorum lütfen.. 1 ay sonra düğününüz var.Şu an kullandığınız hattı değiştirirmisiniz? ben dün annemden bişey duydum.tanıdıgı bı ailenin 2 ay önce düğünü olmuş.kızın eski arkadaşlarından biri ona tuzak kurmuş.işte kıza değişik değişik kötü mesajlar geliyormuş.savcılığa başvurmuşlar.yani evliliklerinde bir sarsılma var.ben kimseye güvenmiyorum açıkcası.evenirsem sadece bir cok guvendgm arkadasıma vereceğim numaramı onun dısında kimseye vermeyi düşünmyrm .ya siz ne düşünysnz?

0|0
914

En İyi Erkek Görüşü

• seni kıksananlar illa ki olacaktır o yüzden değiştirmeni tavsiye ederim . insanevladı bu başka iğrenç yaratık bulunmuyor dünyada.

0|0
    0|0
    • çok dpğru su cumlene hak verdım ''nsanevladı bu başka iğrenç yaratık bulunmuyor dünyada.''

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Var ya kız sen adamı öldürüsün vala... kırıldım gülmekten yaa... Demek ki hattın ulu orta her türden kişilerde öyle mi.. Ne tuzağı ya.. kız geçmişini bırakamamış, sonradan da böyle bir numaraya dönmüş. O tip insanların senin hattında ne işi var. Ha diyelim değiştin, ne olacak numaranı kimseye vermiyecekmisin. Bak biri niyelendiyse hattın olmasa bile sana gerekli mesajlar gelir zaten.

0|0
    0|0
    • kız korksa degısırdı bence öyle soylemeyn ama cok sukur benmde herkeste yok yani belirli kişiler :/

• Erkek olmama ragmen telefon numarami kiz dahi olsa kimseye dagitmadigim icin degistirmeme gerek yok. Ayrica 14 yildir kullandigim numaraya yazik olur.

0|0
    0|0
  • Böylesi bir olay yüzünden yeni evli kuzenim eşinden ayrıldı. Gelini sürekli rahatsız ediyorlardı. Kuzenimde şüphelendi filan...

0|0
    0|0
  • Düşmanınız varsa, başınıza bu tür bir olay geleceğini düşünüyorsanız, bence değiştirmeniz mantıklı, ben olsam değiştirirdim. Zaten öyle çok da büyütülecek bir şey değil yeni bir numara almak. Numaranızı vermek istediklerinize de bir toplu mesaja bakar yeni numaranızı öğrenmeleri.

0|0
    0|0
  • akrabanda bu olay başına geldi diye sen niye durduk yere telaş yapıyorsun ki. he, dersin aynı sorun bendede var o zaman savcılığa kesin gitmelisin.

0|0
    0|0
  • değiştirmem. gizlim saklım yok benim

1|0
    0|0
  • bence en iyisini yaparsın

0|0
    0|0
  • Geçmişin temiz değilse değiştir

0|0
    0|0
    • gecms temız değilse değila slında mesela annemn kntru olmaz komsuyu arar sunu arar bunu arar snrada cogu kısı bana donus yapar.annem benm nodan aradgı ıcın karmasa olamsın diye söyledm.cok sukur rahatsz eden yok

• Evet değiştiririm eğer müstakbel eşim isterse

ama saklım gizlim yok hattımı vereyim 1 ay onda dursun

0|0
    0|0
  • benim eşim bu şeklide yayarsa geçmiş den gizlediği sakladığı bir sey olduğunu düşünürüm.

ona karşı güvenim sarsılır.

0|0
    0|0
  • güvenmiyosan hattına geçmişe sıkıntı var değiştir tabi sormana gerek yok

0|0
    0|0
  • Değiştir o zaman.

cut

0|0
    0|0
  • telefon hattını değiştirmeyecek kız yoktur.

0|0
    0|0
    • :D var ben tanyrm cogu kısıyı :)

• genelde değiştiriyorlar. İlerise sıkıntı çıkarmasın diye

Kızlar Ne Diyor 9

• kişinin geçmişiyle ilgili. böyle problemli biri varsa geçmişte değiştiririm. ama böyle mesaj gelse de kocama söyler savcılığa da veririm. ondan sonra isterse rahatsız etsin.

0|0
    0|0
  • 1ay sona dügûnüm var hattimmi simdiden degistirdim ve dogru durst kimseyede vermedim

Nummarami maglum dünyada dengesiz insan cok var

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Ben degistirmedim 8 yil kulanmistimda.

0|0
    0|0
  • bir aylık evleneceğin adam sormaz mı hattını neden değiştiriyorsun diye? eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyorsun resmen.

0|0
    0|0
    • soruyu yanlıs okudun sanırım :) 1 ay sonra evlenysun diyprum.bu 3-4 senelik flört dahil.

• aynı kapıya çıkar.son bir ayda neden değiştireyim.

• olabilir neden olmasin

0|0
    0|0
  • Böyle düşünüyosan değiştir hattını

0|0
    0|0
  • Evlenmem ki ben ene..

Şayet evlendik değiştiririm sanırım .

0|0
    0|0
  • Allah herkesi öyle insanlardan korusun. İçin rahat edecekse değiştir sonuçta bir yuva şansa bırakma derim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...