Evleneceğiniz adamın eski nişanlısını tamamiyle unutup unutmadığını nasıl anlarım?

başlıktada yazım,sevgilim eski nişanlısını hala seviyor olabilir ,unutamamış olabilir.ben bunu nasıl anlarım.direkt sormak istemiyorum sevgilime unuttun mu diye zten sorsamda evet unuttum cevabını alırım.nasıl anlarım?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• hiç kimse hiç bir şeyi unutmaz mal olmadıı sürece :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşk Kırmızı filmini izle

1|0
    0|0
  • bu tamamen sana olan davranışlarından anlayabileceğin bir durum. direk sorulmaz zaten sevgilin seni seviyorsa eger bu kavgalarınızdada normal bir zamandada belli olur yani . seni sevdgiinden eminsende eski nişanlısını seviyor dmene bile gerek yok .

0|0
    0|0
  • İsmini söylediğinde hal hareketleri değişiyor mu dikkat et.

0|0
    0|0
  • Konuyu ac tavirlarina dikkat et konuyu kapatmaya ya da gerilmeye basliyosa unutmamistir ama illa duygusal yogunlugu yukaek bir tepki verecektir kizmak gibi sna

0|0
    0|0
  • Evlenecegimiz adamin eski nisanlasini unutup unutmadıgini nasil anlarsın. Bizim evlenecegimiz adamin eski nişanlisini napcan:)

0|0
    0|0
  • sorduğun soruya bak ozaman sevenlerin arasına girme derim adam başkasını seviyorsa çekil aradan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hicbirzaman emin olamazsin... güvenmelisin

0|0
    0|0
  • Kafamda bu tarz sorular varken evlilik düşünmem..

Varsayalım unutamadım diyecek. Ne yaparsın öyle adamı asar mısın keser misin..

0|0
    0|0
  • eski nişanlısıyla karşılaştır o sırada kalbine dokun pır pır atıyorsa bırak

0|0
    0|0
Yükleniyor...