Erkekler neden durmadan peşimizden koşar?

Erkekler neden durmadan peşimizden koşar? Gurur yok mudur bu erkeklerde?

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ucuz malın taliplisi çok olur

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Genelleme yapmayalım gizli kullanıcı kardeş.

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabı çok net ama kategori burası değil.

sen hiç prize girmeyen fişin elektrik akımını ilettiğini gördün mü?

0|0
    0|0
  • Hicbir kizin pesinden kosmadim.Yalniz kosanlara da tuh kaka demem.Senin kafaya sahip insanlarin da bunu ovunc kaynagi gormesi acinacak durum :)Zayif olan kovalanir ve yakalanir.Dogaya baktiginda kovalanan yem olandir.

0|0
    0|0
  • kızlar da koşuyor, ne şartlarda birlikte olmayı kabul ediyolar. bütün kızlar kevaşedir mi diyeyim ben şimdi, yakışır mı ..

0|0
    0|0
  • kaçmazsanız kimse koşmaz

0|0
    0|0
  • Koşmak filan ne kadar da yorucu. Ne kadar gereksiz çaba.

0|0
    0|0
  • evet ya ne bu rahat bırakın bu kızları kendi tercihleri ve fikirleri olsun ne bu yangından kaçırır gibi bende anlam veremiyorum.biraz gururlu olmak gerek ucuz işler bunlar

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey nerden çıkarıyon bunları. Oruç tutarken, açlıktan aklın başındanmı gitti

0|0
    0|0
  • :D gurursuzlar denk geliyor sana diye diğer erkeklerin ne sucu var hey allahım sanki bulunmaz hint kuması :D

0|0
    0|0
  • ulan koşsalar kabahat, koşmasalar kabahat, neyin kafasındasnız ya

0|0
    0|0
  • köprüyü geçene kadar :)

0|0
    0|0
  • Pesinden kosan maldir zaten ama seni hayatina senin izninle sokan ve zorlama yapmayan karekterlidir

0|0
    0|0
  • Sizin gibi kızların peşinden koşmayacağım...

0|0
    0|0
  • biz erkekler damacanaya tecavüz etmişiz ki sizin peşinizden koşmamız normal değil mi

0|0
    0|0
  • heralde koşu yaparken denk geliyorsun heralde sen erkeklere

0|0
    0|0
  • onları erkek sanıyorsun ama onlar erkek müsvettesi:)

0|0
    0|0
  • sevdiği için seni kaybetmek istemez ondan bir umut bir şans ister senden

0|0
    0|0
  • hem sizin hemde kendi egosunu tatmin etmek icin. birakin simdi sizde seviyorsunuz :)))99

0|0
    0|0
  • çiftleşmek için doğanın kanunu

0|0
    0|0
  • arslan neden ceylanın peşinden koşar gururu yokmu

0|0
    0|0
  • Koşsak gurursuz oluruz, koşmasak benden hoşlanmadı derler.Anlamadım gitti ...

0|0
    0|0
  • Bi kızın duruşu ağırlığı vardır bir kız erkeğin peşinden koşmaz ya da çıkma teklifi etmez DOLAYISIYA İŞ ERKEKLERE KALIYOR NAPALIM ANNEMİZİ Mİ ÇAĞIRALIM ?

0|0
    0|0
  • kadınları anlamak gerçekten çok zor. Koşarsın gurursuz olursun koşmazsın ilgisiz. Anlayamadım gitti

0|0
    0|0
    • adamın biri bir lamba bulmuş ovmuş içinden cin çıkmış dileğini sormuş karşı adaya yol yapmasını istemiş oraya ne kadar beton gider ne kadar demir gider haberin var mıdemiş cin ozaman sen bana kadınları anlamak istiyorum demiş cin de ona yol kaç şeritli olsun demiş :D

• :) konuyu özetleyen bir fıkra teşekkür.

• gurur derken yüzsüzleri kastediyorsun heralde... yoksa bir erkeğin dişiye kur yapması tabiatın güzelliği be.. ne diyorsun sen...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• doğanın kanunu, böyle olması da gerekir. gurur meselesi değil. bir kızın peşinden koşmak erkeğin gururunu kırmamalı. aksine gurur yapıp gitmeyen erkekte anormallik vardır.

ben peşimden koşan erkek için gurursuz diye düşünmem.

0|1
    0|0
  • cok yalama olmayanlar haric tavrinizi net koymadiginizdandir. su ana kadar hot dedigimde bir km oteye kacmayan iki erkek gordum sadece.

1|0
    0|0
  • Gururla alakasi yok seven erkek her sey yapar kapisinda da kopek olur ama sevmeyen erkekte pesinde kosar her seyi yapar Erkekleri anlamak zor...

0|0
    0|0
  • koşuyoruz.erkekli kadınlı,yüreğimiz sandığımız ağzımızdan öksürükle falan gelirse diye de yakınıyoruz arada.

0|0
    0|0
  • kizlar neden kuyruk sallarsa ondan kosar

0|0
    0|0
  • gurur ne alaka.erkek fethetmek ister kadın fethedilir.

1|0
    0|0
    • ben uzunminareli'yimdir doğma büyüme ne yapıp yapıp denizi görmek isterim

Yükleniyor...