Bende mi sorun var yoksa hissettiklerimde mi ?

Dışarıda,alışverişte,yemekte,her yerde gördüğümde dönüp bir daha baktığım beyfendiler. Artık evleneceğim adam çıksın karşıma yeter ulen..

Neden özellikle olgun,bıyıklı ve esmer adamlara bakıyorum?

Yaşadıklarım,beni olgunlaştırdığı için onların beni daha mı iyi anlayacağını düşünüyorum acaba?

link

Güncellemeler:
O tartışabilmeli ve kıyasıya söz düellosu yapabilmelidir. Sürekli ilgiden sıkılır. Bu yüzden kadının duygularını sürekli anlatmasından rahatsız olurlar. O zaten bunu sizin davranışlarınızdan anlayacak kadar uyanık bir adamdır. Olgun erkekler gerçekten çok uyanıktırlar, ama bunu gizlerler.
işi onun için çok önemli hatta yaşama biçimidir Bu yüzden beraber olacağı kadının bunu engellemesini ve problem çıkarmasını istemez. Zaten kendiside işini ciddiye alan ve kariyer sahibi kadınlardan hoşlanırlar. Kadın sade ve bakımlı olmalıdır. Onun için güzellik çok göreceli bir kavramdır, Günübirlik ilişkilerden kaçar. Evlenmese de uzun süreli ilişkiden yanadır.
Ağırbaşlı fakat sevimli yerine göre esprili kadınlardan hoşlanırlar. Kendisinin de çok ince esprileri vardır. Centilmen ve kibardır. Bu nedenle kadının zarif ve incelikli olmasından yanadır. Sessiz ve kaliteli restoranlardan, iyi yemek ve içkiden özel konserlerden, spor yapmaktan ve hafta sonları ev davetlerine gitmekten hoşlanır.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• bence hissettiklerin çok normal. özellikle genç yaşlarda kızlar için olgun erkeklerin daha iyi olduğunu düşünüyorum. mesela 20 yaşındaki bir erkekle kızın kişilikleri çok farklı oluyor. erkek hala çocukken kız çok daha olgun oluyor. erkekler en az 30'undan önce olgunlaşmaz. o bile çoğunda zor.

o yüzden olgun erkeklerin ilgini çekmesi doğal. ben de o yaşlarda olgun erkeklerden hoşlanırdım. evlilik dersen o da mümkün, pek çok kız var bu şekilde evlilik yapan ve çok mutlular. evlilikte de erkeğin daha yaşlı olması avantaj bence.

olgunluk derken de en önemlisi erkeğin ne istediğini bilen biri olması. kişiliği oturmayan erkek çok ilişkide kararsızlığıyla çok saçmalıyor.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle .Birde şöyle birşey var ki gerçekten 30 lu yaşlardaki beyfendilerle görüştüğümde ortak birçok noktamız oluyor.Ama asıl önemli olan dediğin gibi kişiliği oturmuş olanıdr.^yaşında çocuk,20 yaşında olgun birçok erkek var.Dikkatli seçim yapmak lazım.

Teşekkür ederim..

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Olgunlarin sana bakma potansiyeli daha fazla oldugu icin ilgilisin genetik temelde var bu acilarinla alakali degil es secimi birazda bilinc alti ile ilgili

1|0
    0|0
  • Ben inadina olgun giyinip olgun kadin diyorum cekiyorlar

1|0
    0|0
  • ozaman bakış şeklini değiştireceksin yaşıtlarınla ortamlara gir ve gez fazla detaycı olma olgunlarla uzun süreli ilişkin olamaz

0|0
    0|0
    • Yaşıt birçok arkadaşım var ve aynı ortmlara çok sık giriyorum. Olgunlarla uzun süreli ilişkim neden olamaz peki?

• valla inşallah karşına istediğin gibi biri çıkar sana mutluluklar dilerim

• İnşallah hayırlısı..

• beğendiğin özelliklerden bir tek olgun kısmı senin iç dünyanda

diğer özellikler senin hoşlandığın tipler olduğu için

0|0
    0|0
  • hı hı çok olgunsunuz

kızılderili kabile şefi anlayan boğayla evlenmelisiniz

0|0
    0|0
  • :D gençlik ateşi bu olsa gerek :D haaha fazla olgun olmasın benden söylemesi ilerisini düşünmen lazım

0|0
    0|0
    • gençlik ateşini biz çoktan söndürdük rahat ol ;)

• Havalılarla işim olmaz hava atana giderim bile olamaz.. ;)

• :D helal diyorum başka ne denirki buna :D

• aa beni tarif etmişsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...