Erkeğe göre kadının daha karıyerli olması

ve daha çok kazanması.

Ailevi zengınlıkten bahsetmıyorum.

Bir ilişkide kadının daha iyi bır tahsılının ve daha iyi gelır getıren bır meslegının olması erkeği rahatsız eder mı? Gerçekçi olursak çok önemli midir ,bir yerde ilişkinin karşısına çıkar mı bu?

Güncellemeler:
erkek daha güçlü hissetmek istiyor.kompleksli olsun olmasın,erkeğin doğasında var sanırım.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• aslında erkeği içten içe delirten bir durumdur buu şahsen ben sıkıntı duymam ama onu yakalamaya çalışırım bu konuda ondan geri kalmamam gerektiğini düşünürüm hep içten içe

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• isterse ordinaryus olsun hiç sorun değil bir si... canı var nedir yanikadın kadın eh işte kadın aklı yok vucudu var hayret bşey yeaaaaaaaa hahahaha ne güldüm şimdi bunu okudugunda birde yüzünün şeklini görsek tamamdır, seni küçük sexy şey seni:):):):)::)):):

0|0
    2|0
    • sana nefes alsın yeter

• Olurmu vucudu güzel olucak ayak tırnaklarına kadar pedikür manikür olması lazım yoksa klasım sarsılır:=:)::):):):):):

• Hiç bir erkek evleneceği bayanın kendinden mevki olarak daha yüksekde olmasını istemez çünkü otomatikman bayan kocasından daha zekiymiş gibi görünür. Erkek bu durumdan rahatsız olur. Bana gelince elbetde bende yer yer rahatsız olurum ama fazlada takıntı yapmam hani :D

0|0
    0|0
  • cahil değillerse problem olucağını sanmıyorum ama toplum baskısı etkiliyor malesef

1|0
    0|0
  • şahsen eşim bedne fazla kazansın istemem cünkü evin erkegi benim sorumluk sahibi bende olacak :)

yani şu lafı duyarsam delirim ben senden fazla kazanıyorum sen kimsin

demez demeyin insan oğlu der

0|0
    0|0
  • senin iyi bir tahsilin ve kariyerin varsa birlikte olduğun erkek seni her zaman bir yönetici olarak görür bu kaçınılmazdır. buda o kadının o erkeği istediği gibi yönetir. hepsi bu. bu ilşkiden bir bok çıkmaz kusurabakma. nedemişler davul dengi dengine. benimde vardı bir zamanlar kendisi tekstil mühendisiydi ben ise lise mezunuydum onu patronum gibi görüyordum

0|0
    0|0
  • İstatistikler gösteriyor ki sadece ülkemizde değil dünyanın önemli bir kısmında soruna yol açıyor söylediğin. Kendi adıma çok sorun olacağını sanmıyorum ancak kendi yaşıtım olan benden açık ara daha eğitimli biri ile karşılaşmadım.

0|0
    0|0
  • hiç önemli bişey değil aslında

ama kadın kendini beğenmişse erkeğin yüzüne vurmadan duramaz.

illaki çıkar...

0|0
    0|0
  • Şahsen beni rahatsız etmez çünkü kadın ve erkek eşitir fiziki güç hariç :)

0|0
    0|0
  • yani tutupta evlendiğinde benim param yok ben senden cok kazanıyorum işte ben söyleyim sen böyleyim derse olur tabii

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir.

kadın hırslı ve kompleksliyse, erkekde kompleksliyse rahatsız olurlar

0|0
    0|0
  • sorun olmazdeğil elbette bir gün sorun çıkar erkeğe dokunabilir

0|0
    0|0
  • Çıkmaz kendilerini bildikten sonra.

cut.

0|0
    0|0
  • Sinir anında ya da bazı ince noktalarda beyefendiye dokunabilir ister istemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok güzel bir soru aslında benim de zamanında çok düşündüğüm ama sonunda beni rahatlatan cevapları bulduğum bir soru. gerçekçi olmak gerekirse her erkek kendisinden daha üstünse bayan kendi kendine bir acaba der ama onu ve kendii rahhatlatmak biz bayanlara düşüyor. aslında ondan üstünlük sağlamaya degil yanında olup tek yürek olmaya çalıştığınızı ona güvendiginizi koruyucu tarafın siz degil o olduğunu hissettirmenizi ve en önemlisi bilerek ve isteyerek onun yanında ya da şüphesiz güvenerek başını yaslayacağı omuz olursanız ne mutlu size .. işte o zman düşünecegi tek şey aşk sevgi güven şefkat başka hiçbirşey degil... ben çok rahatım artık onun beni koruyan ve benim de onu koruyan tek insan olduğumu biliyor...

1|0
    0|0
  • Erkeğin daha kariyerli olması daha mantıklı olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...