Hayatınızda tamamen bitirdiginiz bir kızı nasıl geri kabul edersiniz ?

bir kız var ve siz onu hayatınızdan tamamen cıkarttınız.nasıl geri kabul edersiniz ve hayatınıza geri alırsınız ? ne yapması lazım ? mesela ne mesajı atsam ?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok zorrrr... İyi ve mutlu olduğunu bilmek bana yeter. Hayatımda yeri ancak iyiliğini istediğim uzaktaki tanıdık olur. Tabii bu ayrılma durum ve şekline de bağlı.

0|0
    0|0
  • bir kız var, hayatımdan çıkarmışım, sonra bana bir mesaj, bir telefon ya da bir haber geliyor ondan, geri döndürebilmek adına... o an iyice küçülür gözümde ve iyi ki hayatımdan çıkarmışım derim.

0|0
    0|0
  • ben bir arkadaşımın özrünü kabul edip affettim ama hiç bir değişiklik olmadı... sanki eski samimiyetimiz hiç yokmuş olmamış gibiydi...

0|0
    0|0
  • Aslında bitirmedi. Oralarda bir yerlerde nefes aldığını biliyor.

0|0
    0|0
  • diyelim ki kabul ettik.yeniden başladık ne olacak yani..kopan ipi tekrar bağlarsan her zaman iz kalır.canın yanar

0|0
    0|0
  • kapanan defter tekrar açılmaz ne kadar iyi olursa olsun.. şansına küsmen gerek artık yapacak bişi yok

0|0
    0|0
  • bir kilometre yanıma bile yaklaştırmam biten bitmiştir bu saatten sonra sadece eğlenmek olur herhangi bir şey yaşanamaz.

0|0
    0|0
  • Eğer hayatında kimse yoksa ve sizinle iyi vakit geçireceğini düşünürse seni değerlendirebilir ama hayatına eskisi gibi almaz. Eğlenmek olur amaç.

1|0
    0|0
  • bence işin zor tekrar dönüyorsan geri onu eski bıraktığın halde bulamayacaksın seninle olsa bile seni aldatma ihtimali çok yüksek olur . unut gitsin

0|0
    0|0
  • bittiyse alınmaz kjarşı taraf sevmiyorsa tabi

0|0
    0|0
  • kadınlığını kullanarak hayatına girebilirsiniz.çünkü siz çok şeytansınız :D

0|0
    0|0
  • Biten bitmiştir.. Sebebi ne olursa olsn bitmiş bir ilişkiye tekrar baslamam

0|0
    0|0
  • Kullanmak için kabul ederim, bir meraba mesajı atarsa aklımda şu gecer , tamam buda yedekte dursun:)

0|0
    0|0
  • bittiyse dünya yıkılsa kabul etmem geri;)

0|0
    0|0
  • neden çıkardığıma bağlı aldatma gibi bir şey varsa unutsun

0|0
    0|0
  • Hayır.. Çıkardıysam geri giremez

0|0
    0|0
  • bitmişse geri dönmem zaten sevsem bitirmezdim

0|0
    0|0
  • Nİye geri dönümki zaten bitirmişim ben onu kafamda...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Değerli Sezen Bir insanı tekrar kazanmak ıcın bır mesaj yeterlı degıldır yüzyüze konuşmak en güzelidir.

0|0
    0|0
  • biten bir ilişki eskisi gibi brakıldığı yerden başlamaz fazla hayal kurma

0|0
    0|0
  • eski yaşadıklarınz iiise bir ihtimal

0|0
    0|0
  • Ben biten iliskiyi tekrar yasamam.

0|0
    0|0
  • Erkekler bu konuda nettir fikrimce..