Nişanlımın gönlünü nasıl alırım?

merhaba arkadaslar balık burcu nişanlım var ikimzde başka şehirdeyiz. 1 gün öncesinde benim dediğim yapalım dedi. bende tamm dedim öyle yapalım dedim daha sonra onun dediğinin yapmayacağımı söyledm. o da mesajla yazarak bana fena bir şekilde kızdı. belirtti. gönlünü almak için ne yapmam gerekir. Şimdiden teşekkür ediyorum cevaparınız için.

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• onun için uğraştığını belli ettiğin bir sürpriz hazırla farklı şehirdeyseniz bir video hazırla resimleriniz olabilir ya da kendini çek ona üzgün olduğunu ve onu ne kadar çok sevdiğini anlat ardındanda kargoyla minik romantik bir hediye yolla tamam dır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok basıt bır soru sormussunuz bunun cevabı en güzeli özur dılemek olurdu

"Canım bazen seni kızdırabılıyorum ama kızınca daha tatlı oluyorsun seni uzdum biliyorum özür dılerım sen benım dünyamsın"

Bol şans efendım

0|0
    0|0
    • çok basit gibi ama benim için sorun işte... bende öyle yapacagım ama uygun zamanı kolluyorum. çünkü yoğun tempoyla çalışıyor.

• Ertelemeyın hatta şuanda yazın + aynı mesajı gun ıcınde 3 sefer gonderın onu bıraz şımartın bu yeterlı olacaktır tatlı kavgalar nişanlılık zamanında bır başkadır

• öylede bunaltmakta istemiyorum. zaten yeterınce şımarttım. ondan böyle olduya

• onun istediğini yapmaya çalış ne istiyosa ona söz ver tamam senin istedigin olsun de belki biraz yumuşar ve gönlünü almış olursun.

0|0
    0|0
  • Ağlar o hüngür şakır.

Balık burçlarının gereksiz duygusallıkları nedir çözemedim..

Her neyse küçük bir hediye yolla, affeder.

0|0
    0|0
  • konu ne ki?...

0|0
    0|0
    • düğünlerı var akrabalarının bende uzak şehirdeyim o kadar yolu gelmene gerek yok dedi. masraf olur dedi. senle ilgilenemem dedi. çünkü en yakın arkadası evleniyor teyzenin kızı. bende gelirim dedim bir gün sonra. oda kızdı.

• aramıyorda sormuyorda bende öyle yapıyorum bakalım sonuç ne olacaak.

• abi bir dedigin bir dedigine uymuyo :/ napmam gerek dedin ilgisiz davran dedim ardindan alakasiz bir sekilde çicek alcam dedin yapma dedimbu sefer ilgisiz davraniyom diyon :/ ilgisiz davraniyosan çicek ne ayak onu anlamadim :S

• Ona yeni bir akvaryum al.

0|1
    0|0
  • burçları ilişkiden sıyırsak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...