Gençler bir bakın hele

herkese günaydın iyi haftalar diliyorum. yaklaşık 1 hafta önce tanışmış olduğum bir kız var facebook üzerinden tanıştık ama aynı yerde yaşamaktayız. neyse bu kız nazlanarak da olsa numarasını verdi. tanışma isteğimi kabul etti. fakat dün defalarca aramama rağmen açmadı ve geri de dönmedi. sizce ne yapmalıyım tekrar arayım mı yoksa iyi bir kapak cevap mı yazayım yoksa az daha bekleyim mi?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• hahah :D bak kardeşim aklın var ise lütfen şu olaylardan uzak dur ciddi söylüyorum başına gelebilcekler kız fake dir ya da dalga geçiyordur ve zaten böyle internette tanıştığın birisine kafanı yorma ciddi birşey istiyorsan kendi etrafından seç yoksa salak durumuna düşersin çok arkadaşım düştü o duruma aramada atarlanmada yapabileceğin en iyi şey direk sil :D

0|0
    0|0
    • fake değil arkadaş kızı biliyorum zaten normalde de .

• pratiğe dökmek istersek yazını 1-2 gün bekle yüzyüze görüş diyosun :)

Kızlar Ne Diyor 4

• diyelim ki kızin fake olma ihtimali yok, kesinlikle arama israrci olma mesaj dahi atma.ne demişler kaçan kovalanir kız isterse zaten sana geri dönecektir

0|0
    0|0
    • evet haklısın genel geçer bir kural bu.

• Sıradakine geç.

0|0
    0|0
    • hısım etrafımda pek hatun yok be.

• çoluk çocukla uğraşamam zaten

• iyi bakem :d

• Tekrar arama bence kız mı yok etrafta? hem sanaldan diyosun görüşemiceksin falan. Bence arama derim.

0|0
    0|0
    • şimdilik sanaldan. etrafta pek kız yok maalesef :) aynı yerde yaşamaktayız zaten yüzyüze görüşme olanağı olmasa hiç uğraşamam zaten

• Arama bence.

0|0
    0|0
    • bekleyim mi 1-2 gün

• burç işin esprisi zaten :D bakalım bekleyip göreceğiz.

Erkekler Ne Diyor 2

• İyi kapak yolla.Sonra başka kıza.

0|0
    0|0
  • bana numarasini bile vermemiş bir bayan vardı:) 2 haftadir sadece isminden arıyorum yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...