Evkurdan s4 alınır mı ?

Arkadaşlar çoğumuzun bildiği gibi evkur senetle ürün veriyor.

Bizde bundan yararlanmak için 1 hafta önce senet imzaladık.

Önce ev adresimizi falan arastıracaklarmıs ondan sonra ürünü vereceklermiş bende nedir ne kadar sürer bir araştırayım derken evkur ile ilgili bir sürü şikayet okudum. Ürünlerini geri iade etmek isteyen çok müşteri var ürünler teşhir ürünü olabiliyormuş ve de ödemelerimizi yapsak dahi senetleri vermede sıkıntı cıkarıyorlarmış. Çok fazla fiyat farkı olmadı ama çok tedirginim 1 hafta dolmadan senetleri iptal ettirmeye çalışsam mı ?

Güncellemeler:
Sorum fiyatı değil arkadaşlar herkes fiyatı pahalı kazık yiyorsun falan yazmasın arastırırken yeterınce okudum onları..

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• telefonun garantisi kim veriyor...

kutuyu ilk defa sen mi acıyorsun

bunların dılşında bir sıkıntı yaşamazsın

sadece ödeme dekontlarına kaşe bastır vve kaybetme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ilk çıktığı fiyattan 100 150 TL pahalı demişsin. İlk çıktığnda 2000TL idi şimdi 1500 TL. Evkurda şu anda 2100 TL ise onu almak aptallık olur kusura bakma da. Hele ki 2 ayda bir telefon çıkartıp 2.el piyasasını sıfıra indiren samsung ise alacağın telefon. Şimdi Alırsın 2100 liraya, 1 sene sonra 800 e satarsın

0|0
    0|0
    • evet piyasadaşu an1500 e düştü ancak kredi kartı ile alamıyoruz mecbur senetle alıyoruz.. Senettede olacak o kadar. Hem telefonumu 1 yılda satmayı dusunmuyorum. Öyle ikide bir değiştirmem

• Bunların haricinde bir sıkıntı olmaz sormak istediğin oysa. Üç ay üst üste ödemezsen icraya verirler sadece

• fotodakı fıstığa bakıcam dıye konsantrasyonum bozuldu soruyu okuyamadım kusura bakma

0|0
    0|0
  • bence hiç düşünmeyin, başka yerden alın. çok şikayetçi var evkurla ilgili. linktekini bir okuyun. çok sorunlu

mehmetfatihkaya.com/evkur-magazalari-mi-sen-girme.html

0|0
    0|0
  • ya o kadar kazık yemek istiyorsan al 2000 lik etlefonu 3000 ne almak mantıklı değil

0|0
    0|0
  • evkurda bedava sevap satılsa sevap bile almam.

0|0
    0|0
  • Gereksiz pahalı olabilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • alınmaz Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • intahar et git tefeciden borç al yınede evkurdan alma ben almam asla ordan bısey

0|0
    0|0
  • Rahat ol. Telefonun taksidi bittikten sonra çok rahat senedini geri alabilirsin.

0|0
    0|0
  • dehşet pahalıdır yapma almaa

0|0
    0|0
    • ilk cıktıgı fiyatından 100-150 tl fazla. o da senetle oldugu için normal gibi

Kızlar Ne Diyor 3

• Evkur ev kurmaz batırır..

2|3
    0|0
  • Bilgisayar almıştık evkurdan. Ödemeyi bitirdikten sonra şöyle bir sıkıntı yaptılar, kimin adı varsa o gelsin deyip seneti vermediler. Annemin ismi vardı, o gidip alacak. Durumu güncellerim.

0|0
    0|0
  • evkurrdan alışveriş yapılmaz gereksiz pahalı 1

2,cisi pahalı bir telefon alma bende 4 s var sabah yere düşürdüm üzülüyorum yaa :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...