Her Bebek Rızkı ile mi doğar?

sürekli 3-5-7 çocuk yapin diyen devlet büyükleri var.rızkı ALLAH'in verdiğini söylüyorlar her bebek rızkı ile doğarmiş.

siz buna inaniyor musunuz peki?

bana ispat gösterin ?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• kendi cocuklari o kadar torun vermemisken bos bos konusmasinlar bence.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• somalideki bebekler hep bulup da bunadiklari icin obeziteden ölüyorlar zaten.

0|2
    0|0
  • Adam donunu bile devlet yardımıyla alıyor, devlet muhtaç olması senin o "bazı devlet büyüklerinin(!)" işine geliyor da ondan. Çocuk olursa sen düşün.

0|2
    0|0
  • doğru ama bilinçli bir sayıda çocuk dünyaya getirmeli yinede fakat sorundaki saçmalık şu ki inanç meseleleri için ispat istenmez inanıyormusun kalbinden inanıcaksın şüphesiz , haşa bizi yaratan canlı bir varlık olsaydı ancak bunu ispatlıyabilirsin ki bu çok saçma sen Allah'a inanıp kulluk ediyorsan bereketine güven kardeşim o her zorluğun çaresini verir ama bu ispat işi çok saçma

0|0
    0|0
    • ayet vs göstersinler rıskı derken anne sütünü kasttetmedi ne malum öyle bir ayet varsada

• asgari ücret verip bir de rızk mızk diyolla he de he.

0|0
    0|0
  • ben inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • doğuda 9-10 çoçuklu bir ailenin çoçukları ondan mı biri sümüğünü yiyor diğeri kardeşinin ayakkabısını yiyor allah akıl vermiş bakamayacağın çoçuğu niye yapıyorsun .. zaten onlarında savundukları şey aynı allah rızkını verir eee sonuç ?

0|0
    0|0
    • ödüllü bir fotoraf vardı onu koymak isterdim.

Bir afrıkali bebek yanında akbaba bekliyordu.sonuç o çocuk açlıktan öldü.nerede rıskı o çocuğun

• Kandırıkçılar!

0|0
    0|0
  • Çocuğun rıskı kendine. Ailesinin oradan pay çıkarmaması gerek.

0|0
    0|0
  • 150 çocuk doğur ali ağaoğlu ol o zaman var mı öyle şey .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben böyle saçma sapan bir mantık düşünemiyorum birde bunu söleyen başımızdakiler ise hepten yandık :)

1|0
    0|1
    • şaçmanin ötesi büyük bir yalan bu

islamiyet daha hızlı yayılsin müslüman nufüzu daha çabuk artsın diye uydurulan bir yalan

• bir kişi ekside vermiş şaşırmadım hiç :)

• Binlerce sokak çocuğunu görmezden mi geldi Allah ? Allah kul ayrımımı yapıyo yoksa ?

0|0
    0|0
  • ya tamam rızkı ile gelirde o rızık için .çalışmalısın kardeşim

0|0
    0|0
  • Allahın verdıği rıskı bile yiyen kişiler allahın rıskından bahsetmesin

0|0
    1|0
    • allah her çocuğa verir mi bu rıskı peki dünyadaki?

• afrıkadaki bebeklerin babaları hep kumar oynuyor.içki içiyor

• Allah zaten durup dururken önune para atıcak hali yok sen çalışırsın işlerin açılır düzgün gider ama bunun için senın allaha bağlı olman lazım benım amcam her hafta içer kendi yağında kavruluyor zengınlıkten fakırledı

• bu ispatın en büyük örneği benim abi babamlar anlatır sen doğmadan önce babanın eli dardaydı sıkıntıdaydı sen doğdun işleri açıldı borclarını kapattı felan diye söylenirler ben inanıyorum Allah yarattıgı kulunu rızkıyla gönderirmiş

0|0
    1|0
  • kendine bakarak bunu ispatlayabilirsin

0|0
    0|0
    • hiç alakasi yok.annemde babamda çalişmasaydi beni nasil beslerlerdi.

Yükleniyor...