Arkadaşların bacagın sıkı olması ıcın

yağların erımesımı gerekır benm bacaklarım o kadar kalın degıl az kas yapmak ıstıyorum sıkı dursun dıye ama yağlar erımesın yanı zayıflamım yağlar erırmı ılla kas yapınca ? bide en zor gelışen sabır ısteyen kas grubuymus duyduguma göre ama sıkı güzel dursun istıyorum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• sanki kasaba sipariş veriyorsun. bu nasıl bir anlayış miniğim. kendi bedenini tanımış olsan su soruların cogunu sormazdın. lütfen anlayışla karsıla verdiğimc evapları. yapman gereken, kas nedir ? nasıl oluşur? yağ nedir ? nasıl oluşur? kadınların vucudunda erkeklerden daha fazla yağ neden bulunur? beslenirken nelere dikkat etmek gerekir? neleri ne zaman yersek yağ olur? yediğimiz hersey yağ olur mu? vucut yağı nerede kullanıyor ? kas calıstırmak ile kas yapmak arasında fark var mı? kondisyon ile kardio çalışmasının farkı var mı? koşmak mı? yurumek mi ? ne zaman spor yapılmalı? vs vs gibi soruların cevaplarını öğrenmelisin. uzun ve mutlu bir hayat için şimdiden yolunu çizmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ayaklara bağlanan ufak kum torbaları var onları ayak bileklerine bağlayıp yürüyüş yapabilirsin ilk zamanlar biraz yorabilirama zamanla alışırsın ve bacaklarındaki yağların erimesine yardımcı olur :)

0|0
    0|0
  • yürüyüş yap tempolu sonra koş sonra bacak egzersizlerine bak netten onları uygula bacaklarnda azcık agırlık calıs veya parklardakı bacak aletlerinde takıl sıkı ve iyi olur

0|0
    0|0
  • şimdi yağlı mı senin bacaklar çok mu selülit var yoksa :)

0|0
    0|0
    • yok selulıt yok yağlıda degıl ama sıkı dursun ıstıyorum yanı normal sarkık degıl

• bi göreyim ben sonra ne yapman gerekitğini söliim snaa :)

• Ya bayanlarda kas çok iğrenç bence bırak öyle dursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yağlar kasa dönüşmez.

Yağ bir madde, kas ise dokudur.Biri diğerine dönüşemez.

Ayrıca bir bacak hem yağlı hem de sıkı olamaz güzel kızım:)

Bu bilgi için

link

Bu da yapman gereken bütün egzersizlerin yer aldığı uzun ve başarılı bir videodur.

link

0|0
    0|0
    • ne yanı hep ksamı olmak zorunda smdıı ama yagsızda zararlıı

• yok acil değill vucütla ılgılı bı sıkıntım yok benm zatenn :)) tesekkur ederm bılgıler ıcınde

• rica ederim:)

• önce fazla yağlar erir sonra kas yaparsın. daha soğrusu kas daha zor oluşur, o yüzden spor yapıp enerji harcadıkça kas oluşana kadar yağlar daha çabuk erir. ama testosteron hormonu alırsın olur :)

hormon takviyesi olmadan biz erkekler gibi kas yapamıyoruz. sen spor yap, fazlalıklar erisin ne sakıncası var?

0|0
    0|0
    • fazlalık yokkıı zayıflarsamm daha kötü durur dıye korkuym :D

• o zaman hiç endişelenmene gerek yok canım :) sen normal egzersizlerini yap bacakların sıkılaşacaktır.

• tsklerr

• spor yap balım

0|0
    0|0
Yükleniyor...