Arkadaşlar baksanızzzzzzzzzzzzz

arkdaşlar ben 18 yaşındayım 170 boyundayım.evde spor yapıyorum kas var bende ama kanatlar falan biraz az diğerleri var daha nasıl yapabilirim.Boyumunda uzaması için barfiksi nasıl çekmeliyim?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• boy bu yaştan sonra biraz zor dostum.git bir spor salonuna.düzgünce proteinini beyaz etten,sütten,yumurtadan almaya bak.gerisi gelir zaten merak etme.

0|1
    0|0
    • doktora gittim kemikler arası boşluk var dedi uzmaa devam edecek biraz yani

• teşekkürler gardaş birde ters asılmak da i geliyo diye okudm nette o doğru mudur peki

• barfiks işini görür.ters asılarak yapacağın bir şey olacaksa oda

link bu videonun 1.dk sında gördüğün tarzda antrenmanlar olmalı.fazla da uzun sürmemeli.beyne gereğinden fazla kan gittiğinden problem çıkabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• boyunun uzaması için basket oyna, ip atla.

0|0
    0|0
  • Sana bir kaç alet söyleyeceğim yeğen... Eğer ki evde çalışmak istiyorsan bunlara uyman gerekebilir. Mekik sehpası alman sana yardımcı olabilir. Alt, orta ve üst karın kaslarını o şekilde daha rahat çalıştırabilirsin. Bir uzun bar, ikide kısa bar alıpta yanına 1,5x4 - 2,5x4 - 5x4 döküm plakalarda aldın mı vücudunun her yerini rahatlıkla çalıştırabilirsin. Ama unutma ki vücut geliştirmenin bir önemi de vücudu ısındırıp spora hazırlamaktır. Bunun içinde ya koşu bandı ya da bisiklet tavsiye ederim. İyi çalışmalar...

0|0
    0|0
  • boy uzaması için barfiks çekilmez asılınır.

0|0
    0|0
  • 2 sene düzenli sporunu yaparsan tabi baskettir voleyboldur koşudur takviye olarak barfix çekmene gerek yok asılı kalman yeterli olacaktır 1.80 civarı olabilirsin yani 1.77 1.78 filan

0|0
    0|0
  • Kardeşim boyun bu saatten sonra uzayacagı en fazla 2-3 cm. Ayrıca evdeki spor seni belli seviyeye kadar getirir. Daha fazlasını istiyorsan tam donanımlı bir spor salonuna gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • asılı kal 30 saniye boyunca 4 set yap günlük

0|0
    0|0
  • basketbol oyna

0|0
    0|0
  • spor ve amaca yönelik beslenirsen istediğini elde ede bilirsin

0|0
    0|1
  • vücut yapmaya erken başlamışsın boy uzamasını olumsuz etkiler. ama bu yaştan sonra pek uzamaz.

0|0
    0|0
  • süt iç

0|0
    0|0
  • artık boy uzamaz haculi

0|0
    0|0
  • sakalın varsa boy uzaması durur

1|0
    0|1
Yükleniyor...