Guru olduktan sonra siteden ayrılmayı düşünür müsünüz?

anladığım kadarıyla bu sitede guruluktan daha üst bir makam yok,ben kendi adıma guru olup,guruluğun tadını biraz çıkardıktan sonra ayrılmanın yerinde olacağını düşünüyorum,nitekim her işi zirvedeyken bırakmak lazım bence ya sizce?

Güncellemeler:
peki guruluğun belli bir sayıda kontenjanı var mı?

0|0
1512

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• takılıyorum şimdilik.

0|3
    0|0
  • mudo çekimi alayım öyle giderim. cok güzel bir çanta aldım ama gözüm daha da yükseklerde

1|1
    0|0
  • guru olmak gibi amacım yok olursamda gitmek gitmemek gibi bir amacım yok zaman ne gösterirse artık

0|1
    0|0
  • 1.5 yıldır guruyum. guruluğu hedef olarak görmediğim için ayrılmayı düşünmüyorum şimdilik

0|1
    1|0
  • Sıkılmadığım sürece burdayım:)

0|1
    0|0
  • Eski hesabımda guruydum zaten.

1|1
    0|0
  • hiç böyle düşüncelerim olmadı canım sıkılırsa bir süre girmem ama hesabı kapamam gidenler geri dönüyor çünkü bende gittim ve döndüm gerek yok emeğe yazık.

0|1
    0|0
  • Nİteliğin, nicelikten daha önemli olduğuna ve özgüvenin bu sitede kazanılamayacağını öğrenmen lazım.

0|1
    0|0
    • ben de zaten burada özgüven kazanmaya çalışıyordum

• Güzel kardeşim, cevabımı okuyup da anlamış olsaydın, şu an boş bir tartışmanın içerisinde olmazdık. Benim cevabımdaki temam, boş cevaplar verip de level atlamak yerine, kaliteli ama az olan cevap sayısının daha değerli olduğudur.

• Benim sorumdaki temamda boş cevap verip level nasıl atlarım diye birşey içermiyor ve özgüvenle ilgili birşeyde içermiyor

• Şimdilik öyle bir niyetim yok

0|1
    0|0
  • öyle birseymis varmis sitede

haberim yoktu

cehalet basa bela

0|1
    0|0
  • en guru olmadan gitmeye niyetim yok

0|1
    1|0
  • Guru olunca ne gibi özellikler değişiyor? Soru sorma sınırı mı kalkıyor?

0|1
    0|0
  • ayrıldım sonra tekrar dayanamayıp üye oldum..

0|1
    0|0
  • Ayrılmayı düşünmüyorum beni atana kadar.

0|1
    0|0
    • guruları da mı atıyorlar?şu profil fotonu değiştir allahını seversen görünce aklıma link

• Evet hatta bazi soru soranlar cevap verenlere+1 vericem diyorlar ya onlar onu xper kazandırttıklarını saniyorlar, onlarda bilmiyorlar. Rahat ol isterlerse 100 eksi versinler hic bir etkisi yok :))

• o zaman bir koşu gidip soru soran cevap veren herkese küfür edip geleyim nasılsa - yokmuş :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Sitenin bana kaybettirdiği bişey olmadığı için gitmem hesabımı kapatsamda bir süre sonra can sıkıntısından tekrar açıcam o kadar emek boşa gitmesin .

0|1
    0|0
  • guru olana çoktan bırakmış olurum heralde

0|1
    0|0
    • benim de gözüm kesmiyor guruluğu eksileyen eksileyene arkadaş bir türlü puan alamıyorum

• baktın kaçamıyon zevk alcan aga. damarlarına basacan kötü çocuk olcan her eksi afrodizyak etkisi ediyor o zaman sana.

• Soran şu yorumunu okuyunca guldum eksi ve artilarin hic bir etkisi yok ki o katiliyorum/katilmiyorum demek :))

• Hayır

0|1
    0|0
  • Kapatmam da bir arkadaşa kullanmalığına veririm :)

0|1
    0|0
  • Guruların tamamına yakını sitenin sosyal aktivite şampiyonları zaten düşünemezler..

0|1
    0|0
  • Sanıyorum guru olamadan gitmek zorunda kalacağım.

0|1
    0|0
  • Siteden çok zevk almıyorum zaten, ne yaparım belli olmaz :)

0|1
    0|0
  • Zirvede bırakmak gerek şampiyon

0|1
    0|0
  • GURULARRRRRRRRRRRRRRRR

hayatın gururlarıııııııııı

yeahhh

0|1
    0|0
  • O gün gelsinde Allah kerim :)

0|1
    0|0
  • yemısım gurulugu hacı sana bısey olmasın

0|1
    0|0
  • expert levele az kala siliyorum genelde hesaplarımı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...