Nerdeyse tüm kadınlar böyle haksızmıyım?Ne çekioruz Sizden?

Dişi örümcek çiftleştikten sonra erkeğini yer, kraliçe

arı diğer dişi arılara suikast düzenler... Doğadaki

bütün karılar manyak lan :)

Haksızsam haksızsınız diyin ya bu ne böyle.

0|0
2216

En İyi Erkek Görüşü

• Allah alayının belasını versin.

Sevgilisine bir günaydın demezler arkadaşlarına sevgililerine söylesinler diye günaydın mesajları söylerler.

Bir sürü herifin fotoğrafını gösterirler böyle sevgilim olsun şöyle sevgilim olsun derler, sonra gelip elimde sen varsın muamelesi yaparlar.

Milletle sohbetin göbeğine vururlar, sevgililerine bir selam veremezler.

Bir seni seviyorumla 1.5 ay idare ederler.

Sinir oldun mu çok sıkıyorsun, bunaltıyorsun, sen beni sevmiyorsun, bana hakaret ediyorsun derler.

Azıcık ilgi istesen tamam bir dakka derler, sahuru açarlar, iftarı açarlar, bakkala giderler, yeni bir araba alırlar, bir iş bulup çalışırlar, ikinci işlerini bulurlar, üçüncü işlerini bulurlar, emekli olup gelip hah tamam, şimdi konuşabiliriz derler.

Senin geçmişine kafayı takarlar da gözünüzün önünde kakarakikiri, hesap sorsan yine sen eskiden yaptın muhabbeti.

Anasını s...yim böyle zihniyetin bir de hala efendi kızım, beni almayan çok şey kaybeder kafası yaşıyorlar. Lanet olsun artık allahın belaları.

Hepiniz üstünüze alıp sataşmayın vallahi saldırırım. Benim karşıma çıkan kızlar böyle tipler. Yetti artık sorun çıkmasın diye sessiz kalıp durmam. Naz çekmiyonuz nazın anasını s...yonuz. Gerizekalılar.

0|0
    1|0
    • işte bu yüzden arkadaşım kadınlara değer vermiceksin.Şimdinin yatağa atılıp sonra bekareti elden gittikten sonra ne yapacam diye düşünen ya da hamile kalanlar onlar işte :) kıymet bilmedikleri için o duruma düşüyolar sonra da ya sokağa düşüyolar ya da arsız bir kocaya :D ondan sonra ömürlerini dayak yiyerek geçiriyolar.baştan yanlış yapıyolar :)

• Bunu cevap olarak yazaydın da artılayaydım.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• Kromozomların yarısı sizden, ne bekliyorsunuz ki?

Duyan da tek başımıza üretimdeyiz sanır:)

Ha doğuştan değil sonradan oluyorsunuz dersen, orada da yarı ömrümüz sizle geçiyor delikanlı.

Bu hesaba göre, varsa bizde bir manyaklık etkiniz % 50

0|0
    0|0
  • Gene de muhtaçsınız onlara :D

0|1
    0|1
  • manyak değil aksine çok akıllılıktan ben bile kendimden korkuyorum yapabiliceklerimden hele..kadınlar istedikten sonra ...yapamıcakları şey yok valla..

0|0
    0|1
  • Isinize gelirse :) adami hasta etmeyin

0|0
    0|0
  • peygamberımız bıle demıstır bu kadar acız bır varlıkken bız nasıl oluyorda bır erkegı alt edebılıyoruz ?ılgınc gercekten bende yapıyorum herkes yapar dısı muhabbet kusları bıle ıstısnasız hepsi cadı bır huzur vermez erkegıne:)cehennemde buyuk cogunluk kadınlardan olcakmıs zaten :)baya guldurdun

0|1
    0|0
  • Gülümsettin. :)

Haksızlık ediyorsun biz bayanlara. En azından hepimiz öyle değiliz.

0|1
    0|0
    • nerdeyse dedim zati gülün tabi ya hayatın olumsuzluklarından kurtulmak için gülümsemek en güzeli

• Keşke seni de, eski sevgilin Mars'a yollasaymış.

0|0
    0|1
  • Yanlisin var kralice ari isi bitnce erkek arilri ya kovandan atar ya da oldurur.disi arilar iscidir oldurulmz

0|0
    0|0
    • bana zooloji anlatma ha öldürür ha yer sonuçta ölüyo da öylede böylede

• Hahaha.. Kız arkadas(!)

Erkek mi sandın beni seker?

Bu arada ben senin pampan degilim, konusmana dikkat et. Kafamda belki senden daha az et var ama daha fazla nöron var.

Hadi simdi yürü git isine..

• olmayacağın kim söledi müneccimmisn

• gece gece güldürdün ya :D Tabi öyle bayanlar vardır bak yok demiyorum ama bence bütün diyerek hata etmişsin :) Sonuçta herkes öyle değildir yani .

0|0
    0|0
  • sfdjdfh haykırdım.

Kadınlar tehlikelidir hala çözemediniz.. Zayıf noktalarımızı fark edemeyecek kadar da mecbursunuz kadına.

Aranızda bir kaç zeki çıkıyor da alt edebiliyor gerisi tırt.

0|0
    0|0
  • evet sadistiz biz manyağız bulaşmayın :D

0|0
    0|0
    • sizin sadistliğinz manyaklığınız tek lafa bakar da neyse

• Manyağız ulennn var mı diyeceğiniz :D

0|0
    0|0
  • senin gibi erkekle sevişen kadının aklına tükürürüm zaten. karıymış sensin karı.

0|0
    0|0
  • Sensin lan manyak o_O

0|0
    0|1
  • Bi akili varsa oda sensin demi?

1|0
    0|0
  • ne psikopatmışız yaw biz ((:

0|0
    0|0
  • Adama adam gibi muamele yapıyorz biz, senin o dediklerin canımızı sıkanlara :)

0|0
    0|0
  • Iyi güldüm

0|0
    0|0
  • "paylaşmam,parçalarım."felsefesine sahibiz asdgherd :D

0|0
    0|0
  • :D:D cok güldüm ya haklısın o zaman

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 15

• valla arkadaş kadınları o hale getirende biz erkekleriz erkekler kadınlara karşı dürüst olduktan sonra hiç bir sorun olmaz onların ruh haline inmek lazım bence

0|0
    0|0
    • ruh haline inebilsek sıkıntı olmuyacak zaten skıntı o ya bir dolu psikopat :)

• benimde dikkatimi çeken;

tüm hayvanların en süslüleri en heybetlileri erkek hayvalradır bak öküze, aslana, ata, vs vs vs

insanların erkeklerine bak alayı paçoz kadınlara bak süslü kokoş hepsi bu terste bir işlik var ama :))

1|1
    1|0
    • İyi tespit. :)

• Disi at ile erkek at arasındaki gösteris, heybeti acıklar mısın bana?

Az belgesel izle diyor bir de bana..

• bu dişi at: yeniresimler.net/data/media/91/beyaz_at.jpg

buda erkek at: resimsakla.com/data/media/5/At_Resimleri%20(8).jpg

bak bakalım hangisi daha güzel gösterişli ve heybetli ?

başına w w w koymayı unutmasın dimi ? link atamıyorumda :)

şimdi gitmem lazım 1 saat sonra tartışırız hadi görüşürüz @-YouNeverKnow ;)

• O yüzden forever right hand hacı

0|1
    0|0
  • evet bir gece uyurken eski sevgilim beni kemirmeye kalktı ve bende terkettim onu yolda görseö kaçıyorum.İnsan kemirmek ne yahu :S

0|0
    0|0
  • 'Doğadaki bütün karılar manyak lan :)' ahuuhahahua

0|0
    0|0
  • Haklısın yala :)

0|0
    0|0
  • Oha arıya bak sen assassin's creed moduna bağladı :D

0|0
    0|0
  • şimdi onu da öyle düşünmemek lazım 2 örnekle bu genellemeyi yapamazsın,

dişisine kötü davranan tek hayvan insanoğludur- Jack London

günümüzde ülkemizde günde bir kadın cinayete kurban giderken yaptığın genellme çok yanlış

0|0
    0|0
  • bazıları gerçekten manyak hepsine laf etmeyelim

0|0
    0|0
  • önce çiftleşsek, sonra yeseler neyse, direk yiyorlar :)

0|0
    0|0
  • köküne kibrit suyu zillilerin

0|1
    2|0
  • sevgilinden mi ayrıldın?

0|0
    0|0
    • yo ayrılmayla nasıl bağdaştırdın merak ettim ne alaka kanka

• taktın kafaya ha sinirli değilim ve her kız için sinirleneceksem benim kafada saç kalmazdı umrumda olmaz rahtımdır kaygısızımdır gideni zaten umursamam giden gitmiştir olay orda bitmiştir sinirli değilim sen beni sinirlendirdin karı kız için sinirlenmem bida söyliyorum karı kız için sinirlenmem anladımmı kardeşim

• öyle olsun bakalım

• Vallaha on numara bir tespit sonuna kadar haklısın

0|0
    0|0
  • En son kadınlarla ilgili iyi düşüncemi 2 hafta önce kaybettim. Bütün kadınlar aynı. Hepsi dengesiz, hepsi karaktesiz insan sever.

0|0
    0|0
  • annende bir kadın

1|0
    0|0
    • öylede zamanında babalarımız başını eti yememişlermidir

• başımızın tacı onlar o yüzden söyledim:)

• ona ne şüphe kesinlikle

Yükleniyor...