Erkekler kolay kolay unuturmu?

birzamanlar cok isteyip de elde edemediginiz kizi, sevgiliniz varken hic düsünürmüsünüz? akliniza gelirmi hic o ? bu sorunun cevabini cok merak ediyorum :)

CÜNKÜ arkadaslar bir zamanlar pesimde olan birisi vardi. iki defa reddettim güvenmedigim icin ama bende begeniyodum onu aslinda. bugüne kadar kimseyle cikmadim hatta konusmadim bile. o da bunu biliyordu ve cok istiyordu beni.. ve simdi (aylar sonra) görüyorum ki sevgilisi varmis. sizce aklina geliyormuyumdur? neden merak ediyosun diye sorarsaniz, ben onda tutuklu kaldim :( onu reddederken de ondan hoslaniyodum ama güvensizlik yüzünden reddetmek zorunda kaldim. hergün onu düsünüyorum, hergün aklimda bu sorular var..

0|0
4|36

En İyi Erkek Görüşü

• öyle sevseydi sevgilisi olurdu felan ayaklarını bir geçin adam belki unutmak için bir şans denedi ? ama erkekler ilk aşklarını unuturmu hayır unutamaz benim 4 yıl önceki sevdiğim kızı unutamadım çok kızla sevgili oludm ama hala her gece aklıma gelir.evet dese herşeyi bırakır yinede ona dönerim ama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• sebep açık ve net değilmi?

Bir kıskanclık var paylasamamazlık var.. belki suanda mutludur.. onun senı dusunmesı ona zarar vermez mi?

Zaten 2 defa red edıp sansını tepmışsın..

Morgan Freeman ın bir sozu var bir filmden;

"Tanrı bize Seçenekmi verir? yoksa Seçim yapmmız için şans mı verir?

1|0
    0|0
  • işte siz kadınların derdi bu naz yapıyım derken elinizdeki kaçıp gidiyo sürekli peşinde olacak değilya bir yere kadar katlanır insan buna reddetmek yerine kapıyı aralıklı bıraksan tanımaya çalışsan daha iyi olmazmıydı bari şimdi sen gitme dur durduğun yerde unut onuda

1|0
    0|0
    • ben kapiyi aralikli biraktim! bana biraz zaman ver daha cok erken dedim.. :( ya beni ikna etmek icin birazcik caba sarf etseydi keske..

• o zaman o onun halt etmesi

• kaçan balık büyük olur...geçmiş gitmiş sevgilisnden ayrılmasını bekleyerek zaman geçmez güvenebileceğin başka birini bulmalısın.ayrıca sana ders olsun vazgeçilmez değilmişsin

1|0
    0|0
    • kimse vazgecilmez degildir :) pismanligim yok, cünkü ona hala nekadar güvenebilirdim bilmiyorum.. beni ikna etmeye calissaydi belki olurdu. zoru seven birisi degilmis demekki :) kolaya kacti ..

• temiz bir gecmis, yalansiz dolansiz bir sevgi. sencede yeterli degilmi? ;)

• gemişinde kimsenin olmaması geleceğinin çok parlak olacağı anlamına gelemz .bir dieri de daha birlikte olmamaışsınız ki ne zaman verdin sevgini çocuk istemiş sen reddetmişsin ...

• sen sevgilisi olduğuna bakmayacaksın belkide seni kıskandırmak için kendine bir kız ayarlamıştır işte bende bu yollardan geçtim çünkü sırf kızı kıskandırmak için başka bir kızla çıktım ve onu kıskandırmayıdA başardım

1|0
    0|0
    • kıkandırmak için baska kızla dalga gecmeyı göze alırmı sence ?

• :)) olalimm

• evet aklına geliyorsundur ama seni hiç de iyi anmıyordur. hem hoşlanıp hem de reddettiğin için şimdi böyle uzaktan hasretle bakarsın. o da muhtemelen bunun tadını çıkarıyor ve benim söylediğimi söylüyordur.

1|0
    0|0
  • dotum sana tavsiyem tak kulaklığını ve dinle bırak bu işleri 3 dakika 29 saniye mutlu ol link :)

1|0
    0|0
  • Şu an sen sordun öyle aklıma geldi ama hiç bir halt olmadı duygusal bağlamda, o da beni reddetmişti, ondan galiba bir şey hissetmedim.

0|0
    0|0
  • benim çok aklıma geliyor...offf

1|0
    0|0
  • Zaten ulaşamayınca aşk olur :)

1|0
    0|0
  • sana kocaman bir HAYIR unutamaz diyorum

1|0
    0|0
    • sagol ya :) ilk defa birisi azicik da olsa icimi rahatlatti. bitek öyle iki gün kosmadi ki pesimden. bundan 1 bucuk sene önce 1 ay yazip duruyodu tanisalim diye bende olmaz okuluma konsantre olmak istiyorum daha erken diye reddetmistim onu. ondan 1 sene sonra ocak ayinda yine yazmaya basladi, bn ciddiyim seni kirmam diye... bu seferde hakkinda cok sey biliyordum ondan güvenemedim ve bitirme sinavlarim vardi yine reddetmek zorunda kaldim ama ona dedim, bana biraz zaman ver diye.. tamam demisti...

• bence reddeetmekle iyi etmişsiiniz hani dş görünüş olarak beğenebilirisiniz ama güven olmayınca iş yürümezdi tabi evlilik düşünüyorsanız ama sevgili hayatı düşünüyorsanız o başka.ve o zevk aldığı sürece aklına siz gelmezsiniz ne zaman ki sevgilisinden ayrılır sizin kapınızda olur

0|0
    0|0
    • tsk ederim. ya ben ilk basta daha cok erken oldugunu düsündüm ve okulum yüzünden reddettim. sonra aklima takildi 1 sene boyunca onu hep arastirdim hakkinda bilgi sahibi oldum. fazla güvenilcek birisi olmadigini ögrendim iste. ama napiyim yakisikli. ocak ayinda yine yazmaya baslayinca tam tamam dicektim görüselim falan, yine icimden gelen ses güvenme dedi, ondan hoslandigim halde yine güvensizlik yüzünden reddettim onu. sonucta ilk erkek arkadasim olcak, bana güven vermesi lazim..

• bilmem. ilk erkek arkadasim o olucakti. yanima yakisan ilk erkek ve benim de birseyler hissettigim ilk kisi. öff bilmiyorum ya cok mutsuzum ben :(

• ya demek ki siz de bırakıcaksınız :) neyse herşey kişinin karakterine bağlı ama sevgili yapmak zorunda değilsiniz

• kendim hakkında konuşacam. sadece gerekli kişileri..önemsiz biriyse unuturum düşünmem o aptalı geçmişe bakıyorum kimmiş ki o diyorum aklıma gelmiyor hiç:/

-

artık bırak geleceğe bak o da sevseydi başkasına gitmezdi.

0|0
    0|0
  • çok seven erkek kolay unutmaz yeniden evlenene kadar ondan sonra unuttur.

çapkın erkekler çabuk unuttur.

0|0
    0|0
  • Bu bir cinsiyet değil, kişilik sorusudur. unutmanın erkeği kadını olmaz. Tamamen kalp, kişilik ve ortam meselesidir.

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir

ben unutamıyorummm

0|0
    0|0
  • herkes her şey unutulur

0|0
    0|0
  • Benim gelmezdi... Geçmiş geçmiştedir.

0|0
    0|0
  • Damla hekime görün.. Seviyordum reddettim tipi kayıktı ıvırdı kıvırdı..

Lan şu an iskandinav diyarlarında olabilirdik.. İçinde bulunduğumuz populasyona bak mk.. :(..

0|0
    0|0
  • işin özeti hoşlanıyorsak 1 saatte bile unutabilirz ama seviyorsak aylar-yıllar da geçse unutmamak mümkün

0|0
    0|0
  • Ilk 10 dk depresyon, ikinci 10 dk ayilma, ucuncu 10 dk sihirli iki kelimeyi -siktir et- dedikten sonra kendime gelme, toplam yarim saatte biter yani her sey :D

0|0
    0|0
  • zamana bırak

0|0
    0|0
  • kolay değil benim için en azından öyle

0|0
    0|0
  • Unuturum gider, zerre kadar aklıma gelmez hatta yolda görsem bile tanıyamıyorum :)

0|0
    0|0
  • şahsen ben aklıma bile getirmem.yeni ilişkimin tadını çıkartırırım..

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir ben unutmam asla . . .

0|0
    0|0
  • Senin kalitene bağlı ..

0|0
    0|0
  • Seviyorsa unutmaz, unutamaz çünkü.

0|0
    0|0
  • evet hemde çok kolay

0|0
    0|0
  • Valla çok kolay unuturum hiç umrumda da olmaz.

0|0
    0|0
  • erkegin degilde kizin aklina gelmis sen cocugu reddet evde kalinca pismanlik duy :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• gec kalmissin... ayiracak degilsin onlari o kizin sucu ne

0|0
    0|0
    • yok canim ne ayiricam. benim merak ettigim, acaba ben onun hala aklina geliyormuyumdur..

• Unutma potansiyeli güçsüz olan taraf unutmaz.

Kadın/Erkek için bu durum aynıdır.

0|0
    0|0
  • unutabilir ne kadar sevdiğine baglı

0|0
    0|0
  • Evet, sevmiyorsa insan unutur.Cinsiyet bahane.

0|0
    0|0
Yükleniyor...