Kapat

Allah Her Duayı Kabul Eder mi ?

Allah Her duayı kabul edermi arkadaşlar ne düşünüyosun ? şuana kadar ağlayarak,hergün bıkmadan ettiğim duaların hepsi kabul oldu.Allah hep hayırlısını düşünür bizim için.Ne düşünüyosunuz bu konuda ?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• çok sükür rabbime dualarımın hepsini vakti gelnce kabul etmiştir biraz sabır ve inançla kabul olmayacak hiç bir dua yoktur eminim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Herşey bir hayır ve şer vardır. Her zaman hayırlı olan olsun diye dua ederim.

0|0
    0|0
  • Muslumanken ettigim hic bir dua kabul olmuyordu.

0|0
    0|0
  • Hayırlı birşeyse elbette

ben buna inanıyorum

0|0
    0|0
  • Hayırlıysa olur

0|0
    0|0
  • gerçekten kalpten ve çok isteyerek dua edersen tutuyor :)

0|0
    0|0
  • Kabul olan da oldu olmayan da oldu ama yinede dua etmeye devam ediyorum.

0|0
    0|0
  • benimkiler olmuyo ve bunu cok iyi bildiriyor B R A V O ona

0|0
    0|0
    • hmm duaların kabul olmuyor ise hayırlı değildir belki allah o dualarını sana ahırette sevap olarak geri döndurecek kabul olmuyor diyip allahı üzme:)

• Dualarda çelişki olursa sizin için hayırlı olanı kabul edecektir.

Misal:

siz bir erkeği sevdiniz ve onun da sizi sevmesini istediniz ve dua ettiniz onun için.

Daha sonra da başka bir duanız da "hakımda hayırlı olanı ver ALLAH'ım "dediniz.

Siz Rabbinize hakkınız da hayırlı olanı istediğinizden belki o kişi size layik olmadığından sizin için hayırlısıda onun olmaması olduğu için ilk duanız gerçekleşmemiş olabilir..

Doğrusunu ALLAH bilir..

• hayirlisini isterim herseyin ama tam tersi oluyor

kara bulutlaraa alistim

• kesinlikle kalpten edilen duaları kabul ediyor Çok Şükür :)

0|0
    0|0
  • herşeyin hayırlısı.

0|0
    0|0
  • kabul oldu mu henuz bilmiyorum inşaallah olmuştur.

0|0
    0|0
  • hepinize + 1111111111111111111111111111111 1111111 1111111111111

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Sizlere şöyle bir ornek vereyim. Mesela hasta birisi doktora gider derki doktora ben illede bu ilaci istiyorum bana bunu ver doktor dusunur kisinin hastaligina bakar ya hastaya ondan daha etkili bir ilac verir ya dedigi ilaci verir belkide hic vermez cunku bilirki hastanin istedigi ilac aslinda ona zararlidir. Allah (c.c) ' de bizim onun karsisinda samimi bir sekilde istediklerimizi hakkimizda hayirli olacak sekilde cevaplar. Belki istedigimizi verir bize belki daha iyisini belkide hic vermez cunku bizim iyi sandigimiz her sey iyi olmayabilir. Her seyi Allah bilir.

0|0
    0|0
  • Her türlü ortamda her türlü şekilde denedim. Olmadı. Olsaydı bütün dünyanın barış isteği kabul olurdu. Seninkiler şans.

0|0
    0|0
    • sen o ettiğin duanın gerçekleşmesi için hiç çaba göstermediysen olmaz. Diyelim sen çalışmıyosun ecde oturuyosun hep ve Allaha diyorsunki Allahım bana peynir ver ekmek ver. e hani nerde çaban ? havadan gelmiyo onlar çalışıp çabalayıp para kazanıp alman lazım. ama duanın kabul olması için çabaladıysan ve Rabbim kabul etmediyse dua'nı emin ol ahirette o duana karşılık verecek senin

• Sevgili kardeşim bu işin bir çaba meselesi var birde hakkında hayırlı olup olmama meselesi var yukarıda verdiğim yanıtı bir oku sana faydası olacağına inanıyorum.

• E tabi buna laf söyleyemem. Asla. Eğer böyle ise ben daha fazla iyi diye üsteleyemem. Sağ olasın eyvallah.

• Seminle aynı düşünüyorum hep hayırlısını düşünür .

0|0
    0|0
  • benim hiç bir duamı kabul etmiyor bıraktım dua etmeyi

0|0
    0|0
  • Bazen içten bir dua edersin imkansız dize gelir

Bazen sadece dilde kalır kolay olan zora gelir ...

1|0
    0|0
  • O konuya inancım çok fazladır. Çok şükür ettiğim duaları hep kabul etti. Yaşamımın bir çok anında gördüm.

0|0
    0|0
  • ağlayarak edilen dua mazlumun duasu babanın evladına duası kabul ollur bide belli yer ve zmanlarda edilen dualar kabul edilir dahası vardır elbet, muhakkak ki her dua kabul edilir ama istemeyi bilene doğru ağızla Allah cc En iyiini Bilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...