Aldatıldım. Ne yapmalıyım?

arkadaşlar bir buçuk aydır çıktığım ve çok sevdiğim çocugun facebookunu bugun çaldım ve mesajlarının hepsini okudum. bundan 10 gün önce kadar bir kaç kız ile konuşmuş. bunu öğrendim ve ondan ayrılmak istediğimi söyledim. bunu kabul etmedi ve beni barışmaya ikna etti. ama uzak yerlerde yaşıyoruz ve ona tam anlamıyla güvenemiyorum. bir daha yapmayacagını beni çok sevdiğini benimle evlenmek istediğini söylüyor ne yapayım inanayım mı? yoksa zamanın ne göstereceğine bakayım mı onu seviyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum..

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• yazık ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• nsanların dış nedenlere sorumluluk yüklemesi, yani " onun yüzünden " demeleri " dıştan denetimlilik " adı taşımaktadır ve aldatan kişi artık aldatmaya " bağımlı " " kendine güvensiz " insanların oluşuyor..

" eşim şunu yapsaydı aldatmazdım " deyişi bir dıştan denetimlilik örneğidir.

0|0
    0|0
  • Zamanında sevgilimiz bize yalan mı söylüyor yoksa doğru mu diye akla şüphe düşünce takip ederdik, uzaktan gözlerdik. Şimdi millet Facebook'tan bütün olayı çözüyor, vay anasına.

Bir insan bir kere yanlış yapmışsa yine yanlış yapar, sevmek herşeyin çözümü değil.

0|0
    0|0
  • Hikayeler hikayeler.. Birinci bir buçuk aylık bir ilişkide çok sevemezsin ikincisi mesafe olan bir ilişkide güven bekleyemezsin üçüncüsü bir daha yapmıyacağım dediği şeyi hiç yapmamalıydı.

Cut.

1|1
    0|0
    • bunun öncesinde 6 7 aylık bir konuşma geçmişimiz var ama

• Bunuda belirtmeliydin soruda.. Sevmeye başlayalı tahmini 5 ay olsa bile çok sevemezsin 5 ayda. Ve aranazıda mesafe varsa dediğim gibi anca sözde güvenirsin. Ne yaparsan yap geleceğini vereceğin insan gözünün önünde olmasada yakınında olmalı. Yaşamalısın onu yoksa zor.

• Pek samimi gelmedi, direk evlilik lafları filan... Yani düşün şu an ki aşamada bunları yapıyor, evlilikte nasıl olur kimbilir, en azından canı yanmalı bu yüzden terketmelisin... Taviz vermemek gerekiyor...

0|0
    0|0
  • çocuğun facebookunu niye çalıyorsun.. hırsızmısın?

0|0
    0|0
    • şüpheye düşürürse çalarım

• sana sorsalar sen aldatıyorum diye söyler mısın ?

• evet... neden kıvırıyım ki... en fazla ne olur? ayrılır.. elimi sallasam ellsi... gitse ne olur gitmese ne olur.. ezikler yalanla boğuşur...

• sen yine kendi kararına bak ama bence yalan banada bunu bir kız yaptı ama ben inanmadım ve benden ayrıldıktan 3 gün sonra bakireliiği bozuldu ve hayatına mutlulukla bakıyo

0|0
    0|0
  • Ayrıl ...Senden nefret ediyorum...

0|0
    0|0
  • sevin. böyle birinden kurtulduğun için sevinmelisin. ve yoluna bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 0|1
    2|0
  • ah be güzelim onun daha ne çok facebook hesapları vardır bununla kalacakmı ya da kalmışmıdır? sosyal hayatından bahsetmiyorum bile

0|0
    0|0
  • Kesinlikle inanma.Senden faydalanmak istiyor bence.

0|0
    0|0
  • sakın inanma ayrıl...

0|0
    0|0
Yükleniyor...