Milleeettt bakarmısınızz sevglmle buluşcam

dızüstü kalın askılı beyaz renk bı elbise aldım onun üzerıne saçımı nasıl yapsam hoş durur bu arada saçarım sıyah cevaplarnz için şimdiden teşekkurler :))

Güncellemeler:
tavsıyelernz için teşekkurler çk guzel bı gun oldu hepnz saolun :))

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• güzelce fönleyip elbisenin arkasına sarkıt

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Düz iyidir, hoş durur.

cut.

1|0
    0|0
  • Sana bir gerçekten bahsedeyimmi? o elbiseyi giyme. Vücudunu niye sergileme gereği duyuyorsun? lise boyunca her erkek için bayanın vücudu önemlidir, liseden sonra kimi karakterini önemser kimi gözlerini kimi gülümsemesini. Emin ol vücudu önemsenen bir kız olmak istemezsin, diz üstüne ne gerek var?

0|0
    0|0
    • dız ust ama açık bı elbıse deglk belden sıkmalı aşgı dgru bolalan dızımın ustunde yanı fazla açk degl

• Benimki sadece öneri, gerisi senin bileceğin iş.

• Yüz şeklini bilmiyoruz. Bu yorumlar neye göre atılıyor lan böyle? puan yoksunları sizi.

0|0
    0|0
    • yuvarlak yuzluyum

• blmem heveslı gbı sakalını kes sadece bıyık olsun dedım yaptı yanı :)) bnde hoş bı ızlenm brakmak ıstyrm onn ıcın ozenıyrm

• Dediklerinin yarısını anlamadım, o zaman onu yarın sinek kaydısından öpeceksin. Anlaşıldı mı? Teşekkür babında. O öpücüğe de düz saç yakışır ulen.

• Nerde buluşucaksınız amaç ne ?

Annen göster ama elletme dedimi ?

Bunları bilelim önce ona göre tavsiye veririz.

0|0
    0|0
    • ıftar yapıcaz brlkte elletme falan yok açık alanda buluşcaz

• Ciddi değildim benim sevgilim var moduna sokmak istedim sadece :)

ok yazanların bol olsun.

• saol hepımızın :)

• balık etli misin ?

0|0
    0|0
    • çk zayf deglm ama balk etlı kadar da toplu deglm orta :)

• O halde vücut yapınla orantılı topla veya kabart. Yani şişman birisine ince fön, zayıf birisine kabarık saç yakışmaz.

• yrm için saol :)

• ( dızüstü kalın askılı beyaz renk bı elbise aldım ) bence başka bişey yapmana gerek yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• elbisenin arkası nasıl sırt dekoltesi var mı

0|0
    0|0
  • düzleştir ve uçlarına doğru hafif dalgalandır bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...