Kendinizi satar mıydınız?

Düşünün çok sevdiğiniz bir yakınınızın (anne baba çocuk eş vb.) ölümcül bir rahatsızlığı veya sıkıntısı var bunu ortadan kaldırmak mümkün ama çok paraya ihtiyaç var.Sizinde bu parayı bulmanız gerekiyor ve önünüze de tek bir seçenek sunuldu bu para için biriyle bir birliktelik yaşayacaksınız.Siz erkeksiniz birliktelik yaşayacağınız erkek de olabilir bayanda,ya da bayansınız birlikte olacağınız erkek de olabilir bayan da ,çok güzel veya çok yakışıklı olabileceği gibi çok çirkin her yeri sarkmış da olabilir.Ne dersiniz yakınınız için kendinizi parayla satar mısınız?

• Evet
    33% (4)50% (3)39% (7)Oy Ver
  • Hayır
    67% (8)50% (3)61% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Her ne kadar hayır cevabı fazla görünse de hiçbirinizin bir yakınınızın,sevdiğiniz birinin göz göre göre ölmesine izin vereceğini düşünmüyorum.Çocuğunun okuması için bile ceketini satan anne babalar varsa özellikle bir annenin çocuğu için yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığını düşünüyorum, cezası günahı ne olursa olsun umursamaz ,gerekirse canını bile verir ve de gerekirse başkasının canını bile alır.Ben de başkasının canını almak hariç böyle bir durumda her ne olursa olsun yaparım.herkese teşekkürr.

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ailem hayatta kabul etmez. ben de etmezdim. ama o psikolojiyi yaşamadan da kesinlik diyemem

0|1
    0|0
    • ailenin bilmesi gerekmiyorsa?

• özü aynı farkları yok. neyse cevabımı verdim bitti.

• teşekkür ederim.iyi geceler

• allah korusun ya yapamam ben öyle bişi allah ne taktir etmisse o olur öleceği varsa öür yasayacagı varsa bir sebepten iyileşir kaldıramam böyle bişiyi yasarken ben ölürüm bu sefer

0|1
    0|0
    • ama düşün ki yaşaması senin getireceğin o paraya bağlı ise yaşar getirmezsen?

• aaa sende zor sorular soruyorsun :(( allah kmseyi böyle dert vermesin diyip gidyorum iyi geceler.

• amin tabiki de vermesin ama bu bir merak sadece iyi geceler

• büyük konuşmuyorum direk susuyorum.

0|1
    0|0
  • Yapmam, her seyin mutlaka bir cozumu vardir.

0|1
    0|0
  • Hayir yapmam.sartlar ne olursa olsun sevmedigim biriyle yapmam.et satamam bn.

0|1
    0|0
    • ama işin sonunda çok sevdiğin birinin hayatı var

• Yapmam.hesabini veremeyecgim ve vicdAnimn altinda ezilecgim bisey yapmam.herkes gunu gelince olecek gunu gelmedn kim olmus?oyuzden bunlar fasafiso..sen yaparmisn?

• onun ölümünü görünce rahatlayacak mı vicdanın?tabiki yaparım çok sevdiğim birinin bir dakika bile fazla yaşaması için ne olsa yaparım

• tabiki hayir

gururluyuz ve elbette oturakli is buluruz ekmek yemek icin

0|1
    0|0
  • başka çarem yoksa ve annem için satabilirdim bilmiyorum .

0|1
    0|0
  • satmam gebersin

0|1
    1|0
  • hayır şartlar bunu gerektırıyor olsada başka yöntemler denerim örnegin git yarışmaya katıl illa kendini sattıracakmısın insanın onuru şerefi daha önemli paradan

0|1
    0|0
    • kimse para daha önemli demiyor zaten düşün iki günün var parayı bulmak için o zaman ne yapacaksın?

• tercih senin tamamen sana kalmış eger diyecek birşey yok

• ama ben bunu sizlere soruyorum sizlerin tercihi ne olur diye

• hayır başka bir yolu olmalı bunun

0|1
    0|0
  • başka çarem yoksa evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O ne öyle ya, binbir geceyi yeniden mi çekiyorsunuz?

1|1
    0|0
  • O dediğinden başka çare kalmadıysa, yaparım.

0|1
    0|0
  • Hayır satmazdım...

0|1
    0|0
  • Satarım hiç düşünmem. Ben ölmeyide yaşamayıda onlar için göze almışım.

0|1
    0|0
  • saçma .

0|1
    0|0
  • sucuğun kılosu bile 60 lira bu memlekette o bile daha değerli sor bakkala adam / kadın var mı yok der ... ama sucuk 60 lira o yüzden para etmeyız ilan versek de

0|1
    0|0
    • para eden yerler vardır illa ki kurtlu baklanın kör alıcısı olurmuş

• satarım :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...