Organlarınızı bağışlayacak mısınız?

öldükten sonrası için organ bağışında bulunup diğer canları kurtarmayı düşünüyor musunuz?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• evet formu doldurdum cerrahpasa tip fakültesine verdim.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hayır..

Öldükten sonra çükümü bi' başkasına verip, bi' başkasınında o kişiye " başkasının şeyiyle gerdeğe girmeye utanmıyor musun?" demesine izin veremem..

1|0
    2|2
  • organ bağışı öyle her isteyen yapamaz. Organ bağışı yapmak için ölüm şekli önemlidir. Hani beyin ölümü gerçekleşmişde fişe bağlı olarak yaşayanlar olur ya işte onlar isterse bağışlayabilirler organlarını. yoksa normal olarak ölen birisi organ bağışı yapamaz onun organları canlılığını yitirmiş olur zaten diye biliyom :((

2|0
    0|0
  • kime ne lazımsa alsın toprak olmasından daha iyidir

2|1
    0|0
  • Öyle bir düşüncem var .

0|1
    0|0
  • Bağışlamayacağım..

Turp gibi sağlam çelik gibi sert organlarımın hayatı boyunca kendine bakmayan gevşek yaşamış birinde hayat bulmasına imkan veremem..

0|0
    2|2
  • organ bağışı olamazsa kadavra olarak bağışlamayı da düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Bagislamamak icin hic bir sebeb yok dusunuyorum bagislarim :)

1|0
    0|0
  • 1993 ten beri bagislamisim toprakta kurt böcek yiyecegine bu dünyada birilerini hayata kavustursun sonucta hepimiz faniyiz

0|0
    0|0
  • Onun da suyunu çıkardılar. Bazı hastanelerde organ bağışı yaptığınız için hayatınızı kurtarmak için yeterli müdahaleyi yapmadıkları ve ölünce organlarınızı sattıklarını duydum ama emin değilim

0|0
    0|0
  • Evet,kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Ben öldükten sonra benim işime yaramayacağı için bağışlarım

0|1
    0|0
  • hayırr dinen de tam duzgun bısey soylenmedıgı ıcın ben bagıslamıcam

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum belki bağışladığın organın kime verileceği ile ilgili seçme hakkı verilir,kriterleri organı bağışlayanın seçmesine fırsat verilirse olabilir

0|0
    0|1
  • Yasamak isteyen bir insana vereyim. Azot olacagiz zaten

0|1
    0|0
  • Yok , şimdi benim organlar iyi sayılmaz alan kişinin canı sıkılmasın

0|0
    0|0
  • tabiki olmeden bir boregimi bagışlocam ne yapıcam oldukden sonra g*t*me sokusunlar

0|0
    0|0
  • Yüzde değilde vücutta olabilir. yüzü öteki dünyaya saklıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır gömülmekte istemiyorum sadece yaksınlar beni izim kalmasın.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• kendimi bağıslıycam bir arastırma fakültesine falan :D üzerimde deney yapsınlar toprak altında canım sıkılır :D

0|1
    1|0
  • toprağın altında çürüyeceğine birine hayat verip onun duasını almak daha güzel

0|0
    0|0
  • ben organlarımı bagıslasamda bagıslamasamda canı alacak bır tek Allahtır. Allahın ıznıyle olur hersey yasamakta olmekte yanı gerek yok o yuzden .

0|0
    0|0
  • Organ bağışı önemli ama ben böyle bir şey yapamam herhalde.

0|0
    0|0
  • Bana çok mantıklı geliyo ama eminde olamıyorum şimdi

0|0
    0|0
  • düşünmemek büyük bir bencillik olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...