Erasmusa gidecek sevgilinin durumu nedir?

Erkek arkadaşımla 1.5 senedir sevgiliyiz portekize gidecek dil eğitimi için ben orda kızların ordaki rahatlığını biliyorum ve ona onlarla aynı karede bile fotoğrafın olmamasını söyledim geçiştirdi erkekler hep kızların yanına gidiyor bende durmazsam tek kalırım gibi laflar etti ama beni hep seveceğini her fırsatta dile getiriyor ve bir de ileriye yönelik planlar yapıyor evlilik gibi. Beni unutma diyo falan sizce durum nedir

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• erasmus yapmış biri olarak söylüyorum alayı yalan erkek ortama girmezse hiç birşey olmaz neyse çok konuşmayayım bu konuda :)

0|0
    0|0
    • Ordaki ortamlar rahat olduğunu biliyorum ona çok güveniyorum ve güvenmeli miyim :'(

• Peki güveniyorum ona her kim ne derse içimdeki his güven diyor teşekkür ederim

• ama sıkarsan emin ol aklına gelen gelmeyen herşeyi yapar :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Erasmusa gidip başka bir kızla ilişkisi olan bir arkadaşımın arkadaşı var, tehlikeli işler ne kadar da güveniyorum desen farklı toplumların içinde yavaş yavaş onlar gibi düşünmeye başlıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • O seni şimdiden unutmuştur bile Portekizde birlikte olacağı kızları düşünyordur.sen yeni sevgili aramaya şimdiden başlasan iyi olur.

0|0
    0|0
  • koy götüne rahman gitsin durumuu :D bu durumda bir sikim olmaz o ilişkiden bebeğim :D

0|0
    0|0
  • unut onu bence.

0|0
    0|0
  • ordaki kızlarla ilişkiye girmesinin seni sevmesiyle hiç alakası olmaz ama kızlar anlamıyor işte.

0|0
    0|0
  • sevgilin esmer ve yakışıklıysa bir bara girdiğinde kesin yanında bir kızla çıkar ve onla beraber sabahlar polonyada öyleydi.

0|0
    0|0
  • eğer erkek arkadaşını duygusal olarak doyurursan kimseye bakmaz ama emirler, baskı altına almaya çalışman daha çok kaçırır ben sana söyleyeyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tanımadığın kişilerin rahat mı rahatsız mı olduğunu nerden biliyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...