Bir kadın bir erkeğe acı çektirmekten ne kadar zevk alır?

Bir kadın bir erkeğe acı çektirmekten ne kadar zevk alır?hiçmi doymaz katil edene kadar neden uğraşır?neden ikili oynar?namusu geçtim herşeyi yaşamassın ama genede evlenmem diyor,şehirlerde farklı napacağımı şaşırdım,beni öldürsende olmaz diyor,6 yıllık bir aşkı silip attı ve çektirdiği acının haddi hesabı yok,ulaşamıyorumda kafayı yicem ne önerirsiniz?lütfen ciddi cevaplar acı çekiyorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• kadınların bazıları erkeklere acı çektirmekten zevk alır,eridiğini gördükçe egosu tatmin olur,sen beyaz dersin o siyah der,sana başka,başkalarına başka konuşur seni çileden çıkarır sonrada seni kötüler herkesle düşman eder,sonrada sütten çıkmış ak kaşık gibi davranır,namusun önemsiz olduğu ailelerde bu normaldir kız içinde yamanacak erkek çoktur baksana erkeklerin çoğu geçmişe önem vermez olmuş sen yıllarca yat kalk sorun olmaz,dost hayatına devam etseydin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bana bu acıyı o değil de sen kendi kendine çektiriyorsun gibi geldi... zor olsa da unutup yoluna bakacaksın... asla olmaz, istemiyorum diyen bir insana kendini nasıl zorla kabul ettireceksin, ettirsen nasıl mutlu olacaksın... en güzeli Allah mesut etsin deyip bırakmak... olmuyorsa olmuyordur, zorlamak anlamsız...

0|0
    0|0
  • sen üstüne gittikçe inat yapabilir biraz kendi haline bırak

0|0
    0|0
  • Kim bilir ne yaptın. Öldürsende olmaz demiş arrtık kes umudunu sen

0|0
    0|0
    • sevmekten başka hiçbişey yapmadım maddi manevi destek oldum

• evlenmek istemeyen kızla isin ne ozaman :S baska kız mı kalmadı memlekette 70 milyonu aradında onu mu buldun bi. bir kızın sizi bu kadar üzmesine izin vermeyin be :D

• ikna etmeye çalışıyorum napim

Erkekler Ne Diyor 2

• şimdiki kızların amacı gezelim tozalım evlenmeyi düşünen yok

0|0
    0|0
  • egosunu tatmin etmek için peşinde deli divane olmanı ister.

0|0
    0|0
    • aynen bunu yaptı,aylar öncesine kadar ben seni böyle seviyorum,evlenmeyelim böyle devam edelim dedi ben kabul etmedim abisiyle konuştum sonra sarpa sardı aramaz oldu

• ciddi değilmiş işte sadece egosunu şişirmiş. hani şu popüler olma havaları gibi. herkes beni istesin, herkese pas verim ama kimseninde olmiyim modu.

• doğru herkeste peşinde

Yükleniyor...