Bitmek bilmeyen uğursuzluk, yardım!!!

var mı böyle birşey? özellikle son bir yıldır başıma gelmeyen birşey kalmadı. attığım her adımda en ufak birşey de hep bir engel hep bir engel. inanın hayal kurmaya bile korkar oldum!:( etmiyorum da zaten...:/

acaba büyü mü var diyorum yavv:( birinin ahını mı aldım diyorum... arkaaşlar adak gibi birşey adadın da onu mu yapmadın acaba demişlerdi.. inanın düşünüyorum düşünüyorum ama bir sonuca varamıyorum!

geçen öyle KS'da geznirken rastladım.. yazıyor ki pozitif düşünürsen iyi şeyler olur. belki saçma ama gerçekten buna inanmaya ihtiyacım var artık. öyleyse iyi düşünmeye çalışacağım.

sizce neden bu kadar üstümde uğursuzluk var?:(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç mi iyi bişey olmadı 1 yılda. Dürüstçe

0|0
    0|0
    • olmadı yahu olmadı:S belayı çeken bir tip oldum. arkadaşlarım bahtsız bedevi diye takılmaya başladılar onlar da şahit off:(

• abdest al :D

• ? .

Erkekler Ne Diyor 4

• İnançlı biriysen haftada bir sadaka ver evden çıkmadan belli sureleri oku büyüden korkuyorsan Felak Ve Nas surelerini her gün üçer kez kendine oku

0|0
    0|0
  • Bazen insanlar bir süre hep sakar oluyorlar.Mesela ben bir süre çalışırken hep coca cola alıyorduk 2.5 litre hepte ben bardaklara koyuyordum.Nedense hepte kolanın yarısını düşürük dök-üyordum.Bu 1 ay rahat sürdü.Sonradan sonraya geçmişti.

0|0
    0|0
  • Adak ada evet :) pozitif ol :)

0|0
    0|0
  • inanma böyle şeylere.

hayat imtehadır ters gidecek tabbi bazı şeyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dünya imtihan dünyası , pozitif düşün ama dua et hayırlsıını iste..

0|0
    0|0
Yükleniyor...