Unutamadığınız şampiyonluk anılarınız varmı?

Sizlerinde böyle unutamayacağı şampiyonluk anılarınız varmı?

2007 yılında fenerbahçenin denizlide kaybetmesiyle başlamıştı hikayem.Kendimi okadar şanslı hissediyorumki 25000 tafatar içersinde o olaya tanık olmuştum.Denizliden gelen gol haberiyle hiç ummadığımız bir şampiyonluk aldık ama gelin oradakilere sorun.. Ne trajik olaylar yaşandı maç bitmeden sahada futbolcular ağlıyordu.Kayserisporlu oyuncular maçı bırakmış gs li oyunculaı teselli ederken.trübünde binler ağlıyor,Denizlideki maçın 1-0 bitmesini bekliyordu.Fakat maç 16 dakika uzatılmış.sinirler gerilmiş.taraftar birbirine sarılmış ağlıyordu.

Hani bir erkek nerde kız görse abazan olurya orda herkes erkekliği dişiliği unutmuş bir birine sarılıyordu kardeş gibi.

Nihayet o bitmeyen 160 dakika gibi gelen o 16 dakika bitti ve hepimiz sahaya atladık (: ve oan bir daha dedimki iyiki GALATASARLIYIM.

link

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• şampiyon oldugunu sanıp sahaya inenler geldi aklıma :D safşkalmsföas

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 100.yıldaki şampiyonluğumuz,4derbi maçını da gol yemeden kazanıp alınan şampiyonluğumuzu unutamam:))

0|0
    0|0
  • geçen sene ki,fb-gs maçında 0-0 bitmesine rağmen kupayı kaldırmamızdı,maç öyle de bitse insanların sevinci hala aklımda.

0|0
    0|0
  • Cok fazla var aklima hepsi geldi ama inan 12 Mayis 2012 Kadikoy Sampiyonlugumuz cok cok ozeldir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 12 mayıs 2002 ilk şampiyonluk maçı vardı edirnede kazanırsak şampiyonduk, bütün sezon takip etmiştik takımı her maçına gitmiştik deplasmalar bile artık son maç pazar günü edirneydi, ilgi çoktu 50 otobüs tutuldu tıklım tıklımdı otobüsler, ben hiç bir otobüste yer bulamamıştım sinirimden ağlamaya başladım gidemeyeceğim diye halbuki 2 haftadır rüyamda bile bu maçı görüyordum tam geri dönerken tribündeki abilerden biri beni gördü nereye kaçıyorsun dedi bütün maçlara geldin neredeyse şamopionluk maçına gelmemek olurmu dedi bende ağlayarak abi yer bulamadım otobüslerde dedim oda takıl peşime dedi beni yöneticilerin gittiği özel araçlardan birine oturttu burdan kalma dedi bende dediği gibi yaptım edirneye kadar oturdum çok mutlu olmuştum ne bu maçı nede bu günü hayatım boyunca unutmam :)

maç sonucu edirnespor:1-Karagümrük.5

0|0
    0|0
  • 8 puan farkla şampiyonluk,

galatasaray'ı ve fenerbahçe'yi içeride dışarıda yenmek,

uefa kupasında çeyrek final,

Beşiktaşımın 100. yıl şampiyonluğu unutulmaz

0|0
    0|0
  • 100. yıldaki şampioymluğumuz her kulübe nasip olmaz.

0|0
    0|0
  • 2000' deki Galatasaray'ın Milan'ı son dakikada 3-2 yenipte aldığı uefa kupasını unutmak pekte mümkün değil. Beşiktaşlıyım ama öyle bir sevinmiştim ki çok heyecanlı bir maçtı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...