Erkekler cidden dondurma yiyen kızlardan bu kadar etkileniyomusunuz siz?

Bugün sevgilimle kafede oturuyoruz kızın biri külahta dondurma istemiş karşı masada bizim yaşlarımızda güzelce bişey (benden güzel olmasın.) Neyse bakıyorum sevgilim kıza odaklandı bişey demedim ama o dondurmayı bitirinceye kadar sevgilimin yakın göz markajında kaldı kız.Bişey diyemedim çünkü sevgilim bu konularda çok sinirli bağırır çağırır diye.Hani ne bileyim kıza bakıyorum dondurmayı çok mu garip yiyor diye yok efendi efendi dondurmasını yiyor kız.Kızın dondurması bittti sevgiliminde göz markajı bitti.Sizce bunun nedeni neydi? Yani etkilendiği için mi baktı? Bu kadar etkileyici bişey mi bu erkekler için?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• yaninda bir kiz varken baska bir kiza bakan adama haala sevgilim diyorsan bence senin karekterinde bozukluk var demekki seni önemsemiyor adam yerine koymuyor senin üzülecegini kirilacagini tahmin edemiyor ya da isine gelmiyor sen eminmisin ona güvenerek ilerde kocam diyecegine

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yok yok :D en azından benim için.daha 1 sene olmadı,kızın bir tanesi bana bakarak dondurma yalıyordu.güzelce de ateşlisinden bişeydi.utangaç olmayan birisi olarak,hayatta utanıp gözlerimi kaçırabileceğim şeyler olduğunu farkettiğim ilk andı.o zamandan beri cinselliğe soğuk ve uzağım..

0|0
    0|0
  • Şahsen benim böyle bir takıntım yok ama kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • orda ne hayaller saklı bir bilsen :D

1|0
    0|0
  • Abi dalmıştır, bir şey düşünüyordur, belki o an açtı :D Anlık bir şey olabilir. Abartmaya gerek yok hani.

0|0
    0|0
  • Şahsen ben etkilenmem ama etkileneni vardır herhalde

0|0
    0|0
  • Evet oldukça hoş duruyor dondurma yiyen kızlar.

0|0
    0|0

• tek birisinden etkileniyorum

0|0
    0|0
  • hayır etkilenmiyorum ama kız güzelse çocuk bu yüzden etkilenmiş olabilir keşke sende hemen bir dondurma isteseydin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeklerin iç dünyası çok karmaşık kimbilir aklından neler geçmiştir tövbe tövbe :D

0|0
    0|0
  • Dondurmaya bu kadar anlam yüklememek gerek .s.s

0|0
    0|0
Yükleniyor...