Soru cevapladığınızda, soran kişinin cevabınıza yorum yapmasını beklediğiniz oluyor mu?

İlgimi çeken soru olduğunda, titizlikle cevap veriyor ve cevabıma yorum beklediğim oluyor. O konuyu tartışmak istiyor ya da soran kişiye daha fazla yardımcı olmak istiyorum.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• İlgimi çeken soruya ruh halime göre cevap verip denize atıyorum. Dönüp arkama bakmıyorum. En iyi cevap olabilmek için değil yazarken eteğimdeki taşları döktüğüm için mutlu oluyorum.. yani ama eksi verilmesinin sebebini ve sahibini merak ediyorum.;)

0|1
    0|0
    • Eksi verenleri ve sebebini bende merak ediyorum çok.

• Teşekkürler ahbap işi oldu ama sağol ;) Nerelisin sorusuna cevap vererek eksi aldım. Bol keseden veriyorlar işte :)

• senin cevabın ve koraybey67'nin cevabı arasında kaldım. bariz bir torpil yok, cevabın hak etti :)

Kızlar Ne Diyor 9

• yooo ama gene yorum yapıyorlar

0|2
    0|0
  • Bazılarından bekliyorum

0|1
    0|0
  • Konudan konuya degisebiliyor

0|1
    0|0
  • evet amaç insanlara yardımcı olmak zaten...

0|1
    0|0
  • sorum yok galiba sorgulamadığım zamanlardayım hayatı...iyi birşey değil bu galiba

0|1
    0|0
  • evet bazen beklerim

0|1
    0|0
  • evet.

0|2
    0|0
  • Bazen

0|1
    0|0
  • ben hem yorumuma cevap hem artı bekliyorum hatta yüzsüzlük edip en iyi cevap olmayı bile bekliyorum bazen :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• genelde bu ortamda soruyu soran;ben cevabı biliyorum da bakalım siz biliyor musunuz? cahil herifler dercesine takılıyor...

0|1
    0|0
  • aynen .çok beklediğim oluyor .ama ben doğru ve dürüst cevap verdi isem olumlu karşılanıp ciddiye alındığımı bilirim huhakkak .ama o kişininde doğruluğunu da anlaması önemli .

0|1
    0|0
  • Yazdığım yoruma göre bazen bekliyorum bazen beklemiyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...