Hayallerinizdeki insan için ne kadar fedakarlık yaparsınız?

Mesela deniz kenarında veya ormanlık bir yerde, pek turistik olmayan, doğayla iç içe küçük bir kasabada tatil yapıyorsunuz, bir gün hiç beklenmedik bir anda karşınıza öyle bir insan çıkıyor ki, tam hayallerinizdeki kişi, ve birbirinizden hoşlanıyorsunuz, bu durumda onun için şehir hayatını bırakıp orda yaşar mıydınız? Yoksa bildiğiniz, alıştığınız yaşamı bırakıp size yabancı bir ortamda hayatınızın aşkıyla mı beraber olmak istemez miydiniz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• hıımmm benim için açıkçası zor bir soru ...benim içimden sevdğim için herşeyi yapmak gelir ama şehir hayatnı da bırakamam gibi geliyo . çünkü şehir hayatına baya bir alışığım yani ...kasaba hayatına uyum sağlayamam gibime geliyo .

0|0
    0|0
    • Aynen bu durum bana da böyle geldiği için bu soruyu sordum ama bir yandan da şehir hayatı insanı bir yerden sonra bıktırmıyo da değil, bazı anlarda çekip gitmek lazım buralardan diyorum, hele bir de iyi bir nedenim varsa...

• bence de çok doğru ...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• ben halimden memnunsam o fedakalığı göstermem illada bir fedakarlık gösterilecekse karşı taraf yapsın

0|0
    0|1
    • Şehir hayatından memnunsun galiba :)

• şehir hayatı yaşayıp yaşamadığımı söylemedim ben.

yaşadığım hayat tarzından şehir ya da ormansı hayat tarzımdan her neyse ondan memnunum diyorum. evlenince nasıl soy adını alıyorsa kadın kısmısı. sen neyi istiyorsan o da onu yapmak zorunda olmalı diyorum sadece. ben iç güveysimiyimki kadın için kendi hayat atrzımdan vaz geçip onun hayat tarzını yaşayayım. o benim hayat tarzımı yaşayacak. anlatmak istetiğim olay bu. yönlendirilen erkek değil yönlendiren erkek olmakla ilgili bir durum.

• seviyorsam ölürüm onun yolunda daha ne diyeyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...