Khazar Lankaran 0-4 Fenerbahçe Yorumlarınız ?

Buda bir önce ki maç gibi 4-0 bitti.

Ben açıkcası acayip şaşırmaya başladım ölmüş bitmiş dediğim oyuncular bile bu sene acayip geliştirmiş kendini çok farklı bir Fenerbahçe var. Krasic bile iyidi hele o attığı dribbling..

İlk yarı farklı 11, ikinci yarı komple farklı bir 11 aynı kişilerden birisi bile kalmadı oyun sonuna kadar.. :)

Açıkcası yedekler bile çok güzel.. Komple yedekleri alsan yeni bir takım oluşur. Bu sene beğendim Fenerbahçeyi.. Sizin yorumlarınız nedir ? Maçın kanaryaları kimdi sizce ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Dev derbide FB'yi kutlarım

0|3
    0|1
    • Bende sizlerin oynamış bulunduğu dev derbilerde beraberliğinizi kutlarım.

• FB -gs derbileri konusuna hiç girmeyelim istersen ;)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 13

• GS li Olarak Çok Kıskandım Çok :D

2|1
    0|2
    • Fhgdgj dimi renkdaş

• Hadi Gülüm Yandan.

• geçen sene Yarı Final oynadığında da kıskandın mı ? :) .

.

çünkü biz kıskanmamıştık , tebrik etmiştik ...

• sıradan bir hazırlık maçı

rakip zayıf önemli olan skordan çok oyuncuların yeni sisteme alışmasıydı

0|2
    0|0
    • Sıradan bir hazırlık maçı evette ben takımı her koşulda hazır buldum.. Yani can yakacak bir sistem oturtmuşlar sonunda.

• Stochun bu oyununu her izlediğimde aykuta olan öfkem çoağalıyor,

holmenide beğendim açıkçası,alveste tank gibi takımın defansını toparladı

0|1
    0|0
  • Cardozo'yuda alırsak bu fener bu sezon iş yapar.. Yanal'ında dediği gibi " bu sezon en az 100 gol"

0|1
    0|0
    • Katılıyorum.

Yanal açıklama yaptı maçtan sonra. Bu sene beklentilerinde üstünde bir fener olucak diye.. Oda güveniyor takıma güvenmese böyle bir laf etmez. İş var bu sene bizde var.

• şikebahçeyi kutluyorum.derbi maçı kazandı

1|0
    1|4
    • Bende sizlerin oynamış bulunduğu dev derbilerde beraberliğinizi kutlarım.

• Ya kardeşim bak sana şu kadar söliyim.

Ana bacı ne varsa yemin ederim ki futboldan gram çaktığın yok. :D Dalga amaçlı takılıyorum seninle burada ben. Dünden beri boş boş konuşuyorsun sadece. :D:D Kurduğun cümlelerde mantık 0 farkında değilsin kişiliğini değiştirmen diğeli ile iyi akşamlar .

• bunları anlamanı beklemiyorum zaten.sanada iyi akşamlar.

• 0|0
    0|0
  • stoch bu sene çok can yakacak gibi

0|1
    0|1
    • Öyle böyle değil.. Fena patlayacak bencede.

• Khazar lankaran ney la. Fenere bak ezik gibi 7. lig amatör ötesi takımlara fark atıp taraftarlarını sevindirir olmuş.

0|2
    1|0
    • Hacım benim burada dikkat edilmesi gereken oynanan oyun ve oyuncular.

Ben oyuncuların kendini geliştirdiğine dair konu açtım , en kral takımla yapıp galibiyet alsak nolucak ? Hazırlık maçı olduktan sonra. Şöyle ileri geri konusuyorsunuz ya deli oluyorum.

Ezik dediğin takım senin tuttuğun takıma karşı ezeli üstünlüğü olan takım geç istatistikleri açta konuş.

• nothingam forest i tutuyorum panpa ağzını topla.

• kardeşim çağdaş avrupa futboluna geçiş yaptık sonunda... ersun yanalın eskişehirsporda oynattığı futbolda servet ve dede bile forvete sarkabiliyodu... yani fenerbahçe hucum oynucak ersun yanal yönetiminde... buda stochun krasicin kadroda yer bulacağını gösterir

0|0
    0|1
  • Stoch toparlanmış dediklerine göre,bu güzel bir gelişme.Ama Krasic istediğini yapsın bence kesin gidecek,gitmeli de.

0|0
    0|1
    • Stoch baya toparladı.. Geçen maçta 16 dakikada üç asist. Çalımlar yerinde paslar mükemmeldi..

Bu maçtada çok iyi paslar çıkartıp iyi çalımlar yaptı.

link

Krasicin maçta yaptığı güzel dribblingi .. Yani krasicde genel anlamda iyidi topu öldürmedi iyi paslaştı çalım yaptı vs vs.

• süper bir Fenerbahçe gördük. alves müthiş uydu takıma. holmen,alper,emre acayipti. daha da iyi olacak bu takım kondisyon yüklendi o kadar süper bir sezon olacak inşallah :) yalnız hoca kimi gönderecek çok merak ediyorum baroni-yobo-webo gider galiba.

0|0
    0|0
    • Valla bande merak ediyorum ama hocanın yerinde olmak istemezdim.. Acayip altrnetifli bir takım oldu kadroda herkes ilk 11 için savaşıcak.. :)

Dediğin oyuncuların hepsi çok güzel oynuyolar kendilerini belli ettiler.. Bu sene iyiyiz yani.

• Bende öyle.. Cardozo gelince iş bitmiştir zaten . :) PSV maçını bende iple çekiyorum sağlam bir hollanda takımı eğer onada böyle fazla top oynatmadan bitirirsek iş bitmiştir.

• aynen.. bakalım ne olacak :)

• Bir Schalke ya da Malaga ile oynanmıyor yani zaten yenmesi normal Fenerin.

0|0
    0|0
  • link atsana panpa

0|0
    0|0
    • link Bunu bulabildim geniş özet olarak bir tek.

Yükleniyor...