Bu sezona damgasını vuracak futbol takımı sizce hangisi olur?(Varsa nedenleriyle)

Bu sezona damgasını vuracak futbol takımı sizce hangisi olur?(Varsa nedenleriyle)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bale alınırsa real madrid. bayern zaten malüm. türkiye ligi olarak 4. yıldız için şavaşan bir gs olucak farkı herkes hisseder zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaş vuracak,çünkü iyi transferler yaptık ve kadro oturduğunda başarılı olacağız:)

0|0
    0|0
  • Galatasaray malum 4. Yildiz icin ugrascaz cok iyi bir sezon bekliyorum takimimdan..

Barcelona Neymar ksa surede uyum saglarsa mukemmel bir sezon olcak Barca icin..

Napoli yapms oldugu transferler iyi ses getirdi sezon icinde de iyi isler yapacaklarni dusunuyorum..

0|0
    0|0
  • Galatasaray,4.yıldız için çabalayacağız ayrıca Sneijder ve Drogba'dan beklentiler yüksek,umarım iyi işler çıkaracağız bu sezon

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasaray onların Kazımı var

Kasımpaşa onların Babbeli var

Fenerbahçe onların başkanı var

Beşiktaş onların çArşısı var

damgayı bu 4 vurur

0|0
    0|0
  • 2 Lige çıkan Çanakkale Dardanelspor bu sene damga vuracak çok iyi gençler var iyi bir antrenörle gelecek sağlam

0|0
    0|0
  • Yine Bayern Munchen olur çünkü geçen seneki gibi Avrupa'nın en iyi kadrosuna onlar sahipler

0|0
    0|0
  • Türkiye'de 4. yıldız için savaşan Galatasaray ve Ersun Yanal'lı iddialı Fenerbahçe arasında çok sağlam bir rekabet bekliyorum.

0|0
    0|1
  • bayernn

0|0
    0|0
  • barcelona messi ve neymar ikilisi bütün kupalara ambargo bırakır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...