Seviyorsunuz fakat ayrıldınız ne kadar süre çabalarsınız ?

hani bazen böyle durumlar gelir başımıza hiç ummadığın anda birisine gönlünü kaptırırsın alışırsın hatta köpek gibi seversin falan ancak seviyorsunuz birbirinizi ayrıldınız ne kadar süre çabalarsınız barışmak için ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ayrılık kararı kavga gürültü ile değil de karşılklı konuşup anlaşarak olmuşsa çabaya gerek yok. ancak bazen pire için yorgan yakılır. o durumda bir şans daha verilebilir ya da istenebilir. ayrıldık ama beni rahatsız ediyor durumuna düşmemek en iyisi. aşkta gurur olmalı mı ?elbette

0|0
    0|0
    • mesajın için saol mesela ayrıldınız çocukca şeyler yaptınız ancak seviyosunuz başka sorunlarda yaşıyorsun aynı zamanda ne yaparsın öyle bir durumda ?

• çocukça şeyleri yapan kim sen mi o mu? yapılan şeyler unutulup affedilebiliyor mu? yoksa her fırsatta başa kakılacak mı sen şunu yaptın diye? düzeltilebiliyorsa en güzeli..emek verilmiştir sonuçta...çok seviyorsan ve hata yapmışsan çabala...karşılık bulmuyorsa da zorlama...

• ya ben kişisel meselemi anlatmıyorum burada örnekler falan veriyorum tabi başımdan buna benzer durumlar geçti o yüzden fikir alışverişi ve zaman geçirmek adına takılıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 2

• nasıl ayrılmışsak ona bakar mesela aldatsın aşkımdan öleyim bişey yapmam

0|0
    0|0
    • örneğin kavga ettiniz baya böyle birbirinizin ağzına s.çtınız ama seviyosunuz uğraşırmısın

• o istemediğini gözümün içine baka baka söylüyosa bişey yapmam.

• ee tabi karşılık yoksa uğraşmanında bir manası yok.

• 10 yıl birini hissederek sevdim yüzünü, cinsini bile bilmeden

0|0
    0|0
    • biraz daha açsana.

• şiir yazıyor belkide yazar bilmiyorum ama onu bulmak zor oldu :) haha

• :))

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 ay çabaladım. hatalar yaptığım için istemiyordu. 11 kez ayrıldık her seferinde böyle hepsinde barıştık. son ayrılığımızda ikimizde seviyoruz ama olmuyor. dedi.. o kadar koydu ki. yazmadım daha

0|0
    0|0
    • baya süre uğraşmışsın dostum yani artık yorulduğunu anlayıp bırakmışsın herhalde.o lafın koyduğunu düşünmüyorum

• ayrılalı 5 ay oldu ilk bir ay uğraştım çabaladım telefonmlarımı açmadı zorladı ama ulaşıyordum bir şekilde şimdilerde ayda bir arıyorum gayet açıyor ve sakın konuşuyoruz ama son konuşmamızda hala seviyorum seni dedim,görüşelim dedim olmaz dedi gelmem dedi neden bu akdar konuşuyoruz dedim(1 saat telefonda konuşuyoruz ) ben seninle normal bir arkadaşımla konuşuyor gibi konuşuyorum eğer isteseydim olurduk zaten dedi istemiyorum seni hissetmiyorum sana karşı birşeyler dedi.unutamıyorum seni dedim sevgili bul dedi ve baya pis koydu bana bu laflar.3 hafta sonra askere gidiyorum ama giderken aramayıdüşünmüyorum artık ...

0|0
    0|0
    • ilk 1.ay herkes uğraşıyor anlaşılan ama zaten bir noktadan sonra karşıda ki istekli değilse senin gibi zorla ilişkiye sokmak pek sağlıklı değil en hayırlısı olur umarım senin için bencede artık arama

Yükleniyor...