Hiç görmediğiniz, hiç dokunmadığınız yalnızca kelimelerini işittiğiniz birini, ne kadar sevebilirsiniz?

Evet ! Sıfatı nedir bilmiyorsunuz, hiç dokunmadınız, hiç gözlerine bakmadınız, belki sık sık sesini işitiyor, cümlelerini duyuyorsunuz. Hayallerinizde ki 'O'na, bunlardan öte dokunabilmeyi ne kadar ister ve buna ne kadar sabredebilir siniz?

Diyelim ki; öyle bir hal ki sizinki, sanki onu kırk yıldır tanıyor ve nedense kırk yıldır bekler gibi bekliyor, istiyorsunuz.

Sizi korkutan ya da sizi heyecanlandıran yanları ne olurdu bu muamma ilişkinin?

Onu görüp hayal kırıklığına uğramaktan, onu sevememekten ne kadar korkar, kaygılanırdınız?

Yoksa içinizde ki o dayanılmaz istekle onu görmek için her şeyi yapar mıydınız?

Belki de bu büyülü anların tadını çıkarmak isteyen o enteresan insanlardansınız.:)

Kimsiniz? Ne yapar ?Böyle bir kalp heyecanını ne kadar şiddetle yaşarsınız?

Hadi anlatın paylaşın bizimle biraz, ne olur kurcalayın kafanızı ..

Yoksa yaşamış ya da yaşamak için can atar halde misiniz ?

Çok anlattım ve çokta merak ettim affedin beni:)

0|1
17|30

En İyi Kız Görüşü

• Aslında uzunca bir yanıt yazmayı istiyordum, fakat bir şey var alıkoyan Ablacığım. Anlatırlar ki:

İlk ne zaman aşık oldun ?" diye sordum Neşet Ertaş'a.

"13 yaşımda. Yozgattaydık, mahallenin kızıydı. Ona bir türkü havalandırdıydım." dedi.

Kızın adını söyledi. Sonra pişman oldu: "Yazman gurban oluyum, sevda sırrınan olur."

1|9
    0|0
    • olsun,sebebini sanırım anladım ablacım:)

Zaten Neşet Ertaş üstada hayranlığım büyüktür.

' Sevda Sır ile Olur 'ha..Çaktım aklıma!

Bir Neşat Ertaş işte böyle olunuyor zaten desene..off offf..

Sen ne ettin duman ettin dağıttın beni gecenin bu demli vakti üstüne bu hikaye ile, be güzel kızım:(

• Merhaba Tekins;

18'den evvelki vakitler daha yoğun değerlendirilebilir, oturaklı kazanımlar elde edilebilirdi ama yine mahcup edersiniz beni.

• merhaba gelhayırsız__ senin uslubun izanın taltife değer yaşın 18 olsun olmasın farketmez artık sende hoş geldin sende safa getirdin iyiki geldin ne güzel insanlar varmış bu sitede ama biz körmüşüz görememişiz :) acabella ablamızın sayesinde hem onu hem seni gördüm ne güzel insanlar tanıdım...

Erkekler Ne Diyor 30

• doğru bir ilişki yonetemi değil maalesef. ruh sağlığına zararlı bile olabilir. buna sevgiden ziyade bagımlılık saplatntı demek daha yerinde olur.

1|0
    0|0
  • Bir yazı, bir ses, hatta insanın duruşu bile karşı tarafı etkileyebilir. Bir kapı gıcırtısından keman sesini ayıran nedir ya da bir kelime nasıl rastgele ard arda sıralanmış bir kaç harften çok daha öte anlam ifade edebilir. İnsan her yönüyle onu tamamlayan hayatın bir anlamı olduğuna, o anlamın o olduğuna inandıran bir kişiyle karşılaşabilir. İşte o an mantık ortadan kalkar. Hayatın anlamı zaten budur anlayabildiğimiz şeyler değil sonsuza kadar bir muamma olarak kalacak olanlardır. Dünya Güneş' e bu aşk ile bağlıdır. Ağaç toprağa, toprak suya, deniz rüzgara... Aşk anlamlandıralamaz. Çünkü AŞK...

1|0
    0|0
    • nihayet ben gibi düşünen biri:)

hoş cümlelerinle, ne de hoş geldin böyle, dünyama :)

• adı konmamış bir sevda türküsü ismini koyamadığın yüreğinin çığlıklarını ötelerden duyduğun bir sevda türküsü bakmaya doyamadığın dokunmaya kıyamadığın yüce gönüllerin sevdası bir sevda yelkenlisi bir sevda limanının ışıklarına aldanır insanın yüreği hava puslu hava karanlık yüreğinişn rotasını ötelerde bir meçhule çevirirsin sevda denizi dalgalı yüreğin dalgalı yüreğin buğulu bir sevda türküsü çınlatır kulaklarını en ücra noktalarını yüreğinin sesine kulak verirsin bir sevdaya yelken açarsın belki mutlu belki hüzünlü belki bir meçhul sevdanın ışıklarına aldanır yüreğin mesafeler kısalır liman ufukta kaybolur aldanan yüreğinin sevdasına sitemkar olursun akislerini yitiren sevdanın ışıklarına sitemkar olursun bir meçhule yelken açarsın belki mutlu belki hüzünlü adı konmamış bir sevda masalı hayallerin derinliğinde yüreğinin en matemli büyüsünde kaybolup gider insan sevdanın puslu gecelerinde kaybolup gider sevda denizinde alabora olur yüreğinin derinliklerinde kaybolur adı konmamış bir sevda türküsüdür yürekleri dağlayan yüce gönüllerin sevdası bir meçhul sevda...

2|0
    0|0
    • ah o güzel film isimli arkadaşım armageddon, ne güzel demiş yüreğin ve onun esiri kalemin..

sağolasın..harikasın..

ama aynı kalemle şu aralara nokta da koyaydın da okurken durmamaktan nefesimiz tıkanmasaydı ya arkadaşım fena mı olurdu :)

tekrar sağol paylaşımın için..

• oooy ooyy da oyy diyesim geldi:)

nokta virgül hızımı kesiyor diyorsun anladım..

peki alışıcaz çaresiz, arkadaşımızın sevda türkülerini böyle okumaya..

sen yeter ki hep böyle sev, türküler yaz hep..

• :))) aşkın şarabını içtim içmeden sarhoş yüreğim içmeden sarhoş bu yüreğim...

aşkın şarabını içtim sevdanın çöllerine düştüm yeniden küllerimden doğdum:))

• Akılsız; yüzü güzele,

Akıllı; gönlü güzele talip olur,

Zaman yüz güzelliğini tüketir ama,

gönül güzelliğini zrttırır

demiş Mevlana,

Yani insanın Aşık olması için aslında görmesi gerekmez Aşık Mevlananın bu sırrına ermişse Maşukunu görse ne olur görmese ne olur fakat ermemişse bu sırra Aşık gerçekten Aşık değilse şayet zaten onunki sesinin büyüsüne cilvesine kelamının süsüne kapılmaktır elbet görmek isteyecektirde ancak gördüğünde ne olur onu bilemeyiz

Aşk dediğimiz mukaddes bir duygudur İnsanı Sultan eder Veli eder ama yeri gelir delide eder,

Sevgide mukaddestir hatta Hallacı Mansurun dediği Enel Hakka varırsan Farzdır sevmek mahluku insan olana, acep siz sorunuzda ısrarla Aşk dememiş Sevgi demişsiniz vardır bir bildiğiniz derim

cevabımın özeti şudurki insan görmedende sevebilir hemde çağların bile ötesinden sevebilir Aşk ile,

2|0
    0|0
    • aşka bakış ile tespitleriniz , sözünüz ile gönlünüz ne kadar da güzeller..sağ olun..var olun..

sevgiyi aşktan daha mukadder bulduğum da doğrudur.bu sebeble öyle dedim.illede bir yanmak varsa bu gönül işinde, o har mı har yanan koca ateşte canhıraş yanıp, aynı kuvvet ile tez vakitte sönüp küllere devrileceğime,

sakin,titrek bir mum ateşinin mütevazı kollarında uzun uzun her dem kavrulmayı tercih edenlerdenim..

• teveccühünüz efendim şımartmayın asıl siz sağolun aramızda hep var olun,sizin sorunuzuda cevaplara olan yorumlarınızıda okudum sözleriniz kurduğunuz cümleler aman Allahım şahaneden öte buraya nasıl geldiniz hoş geldiniz iyiki geldiniz,tanışmakta kısmet olur inşaallah,

Siz çok ağır bir yükün altına girmekten bahsediyorsunuz maşaalah çok güçlüsünüz ben o kadarını göze alamazdım benim gönlüm çok ürkek çok kırgın, gönlünüzdeki muradın kaderinizede hayırla tecellisi olur inşaallah hakkınızda hayırlı

• bilmukabele.eksik olmayın:)

sizleri görüp haşır neşir oldukça, daha da güzelleşiyor burası..

• Zor mevzu, zor soru, çalışmadığımız yerinden hayatın..

"Hep gördüğümüz, hep dokunduğumuz birini ne kadar sevebildik" ki? Aynı odada, aynı yatakta yalnızlıklar olmadı mı hep hayatımızda şu veya bu şekilde?

Veya tam tersi? Saatlerce telefonda konuştuktan sonra bile "şunu da söyleyecektim" durumu olmadı mı?

Yahut hep takıldığımız "liseli ergen" moduna girip telefona gelen kısa mesajlara tebessüm ettik mi?

Ettik hepimiz mutlaka, az veya çok, anlattık veya incilerimiz dökülmesin diye sustuk..

Aşk-meşk işleri matematik değil zaten.. İki kere iki dört etmek zorunda değil..

Ve bugününde yarının telaşlarının, projelerinin yeri büyüdükçe aşk usulca arazi oluyor benim anladığım. Bugünü yaşayacaksın, "Türkiye'ni temiz tut, yeşili koru" inceliğinde..

"Yüreğinin götürdüğü yere git" diyeceksin arada kendine.. > link çalarken dans ettiğini filan hediye edeceksin o uzaklardaki bay şanslıyla..

Kesmezse link çalacak arka fonunda hayatın.. Vittorio amca "ben aşkı Portofino'da buldum" derse desin.. Hepimiz bulmadık mı aşkı yüzlerce kilometre uzaktaki nefeslerde, hayallerde, hallerde..

Yaşanacaksa yaşanacak de geç kendine.. Tadını çıkar bence.. 7 buçuk milyarlık dünyada çok fazla insan yok seninle aynı tadı çıkaran bu "uzaktan erişimli sevdalar"dan..

Bazen "saldım çayıra, Mevlam kayıra" demek iyidir aşk-meşk mevzularına değil mi?

Biliyorum karmankarışık birşey oldu.. Normaldir, adımız Hıdır, elden gelen budur :))

0|0
    0|0
    • Senin elinden gelen en küçücük, öylesine şey, çoğunun deli dirsek çabasından üç gömlek üstün olur..

Ve senin elinden gelen her şey, her ne ise bil ki, hep başımın tacı olur ..

Sağol özü, gönlü, sözü güzel insan:)

• "Eyvallah, bilmukabele, berhudar ol" filan yazacaktım şöyle Hulusi Kentmen tadında.. Ama neredeyse "şikayet et" butonuna basıyor muşum, mazallah :)

O güzel cümlelerin altına pek gitmedi biliyorum ama naapalım, gel oğlum Hıdıır.. ;)

Nayır ağlamıyorum, gözüme bulut kaçtı..

• Bir odada oldugumu farzediyorum, karanlık bir ortam, zaman zaman o karanlıktan bir ses bana yalnız değilsin ben varım diyor, bazende elimi tutuyor cesaret vermek için, ancak engel işte karanlık, aşamıyorum bir türlü, ama varlıgını bilmek bile bana güven veriyor, ona bağlıyor beni, yeniden sesini duyacağım anı beklemek bile bana heyecan veriyor o durumda...

Böyle birşey...

cut.

1|0
    0|0
    • güzel!..önemli olan son değil, süreç di mi..

bence de cut değil, gut:)

• şuan çıktığım kızla sadece 4 kez karşılaştım ve çok büyük olaylar yaşadım sadece mesajlaşarak onun yüzünden telefonumu kırdım 3310 la geziyorum şuanda (şaka değil) ve şuanda oda bana aşık oldu başka ile taşındı artık ama yinede konuşuyoruz telefonda facede smslerde ilerde buluşucaz sözümüz var felan konuşması ses tonu karakteri yazı tarzı etkiliyo beni seviyorum hani aynıları onun açısındanda geçerli vede gayet iyiyiz ama sıfatını hiç görmeden ... bilmiyorum yani hiç tanımadan etmeden biraz garip olur :D

1|0
    0|0
  • Hiçbir fikrim yok.

Ancak, yaşınızın verdiği tecrübeden midir eğitim kalitenizden midir bilemiyorum, harika cümle kuruyorsunuz. Şu güne kadar kızlarsoruyor soruları arasında gördüğüm en güzel şekilde ifade edilmiş bir soru olmuş Gizli kullanıcı olarak cevaplıyor, sık sık sizi burada görmeyi temenni ediyorum.

Dipnot, sizin yaşınızda annem var.

1|0
    0|0
    • Ne tesadüf benim de senin yaşınızda kızım var..

Ve cümlelerime dair o güzel düşüncelerini ifade ettiğin için teşekkür borçluyum sana..

Burada mutlaka ben kadar hatta benden daha iyi, eli kalem tutan arkadaşlarımız vardır.Ama belki zahmet edip özen göstermiyordur..

Bilirsin, işi bilip işe gitmeyen çok insan var bizim memleketimizde:)

Benim farkım,olsa olsa bunu alışkanlık haline getirip, günlük yaşamda ki küçük bir buzdolabı notunda bile yazdığına ihtimam gösteren olmamdır..

• Böyle bir ilişki bana kesinlikle yetmezdi. Göz göze bakışmak , dokunmak, el ele tutuşmak, birlikte yürümek, onu mutlu edip yüzündeki o mutluluk ifadesini görmek, hüzünlü olduğunda ya da siz hüzünlüyken birbirinizin omzuna dokunup teselli etmek vb. bunlar olmadan birinin sadece sesiyle yetinmek bana göre değil.

1|0
    2|0
  • Gereksiz beyin yorma sürecinde size başarılar.

2|0
    1|0
  • Uwww noktalarına virgüller koyarım senin, sanki benden birşeyler var burda.

1|0
    0|0
  • ve benim birden sesini göresim geldi... demiş nazım...

1|0
    0|0
    • “Ve benim, birdenbire yüzünü değil, gözünü değil, senin sesini göresim geldi demiş büyük üstad evet.ne iyi ettiniz hatırlattınız bu öz cümlesini..

ancak onun gibi bir kalem anlatabilir sesin bir gözbebeği gibi,nasıl da görülebildiğini!

sağolasınız..

• öyle bir hataya düştümm :(

1|0
    0|0
  • bunun adı genelde ya gizli aşk ya da internet aşkı diye geçiyor ama insan sevebilir normaldir ama evlenecekse bu devirde iyi araştırlımalaıdr yani aslında normal değildir

1|0
    0|0
  • Ben yaklaşık dört sene önce boşandım.Boşandıktan sonra özellikle sanal ortamda bu bahsettiğiniz şeyleri yaşadım zaman zaman.Hayal kırıklıklarıda oldu tabi ama güzel şeylerde yaşadım.Geçen oturdum ve görüştüğüm kızların listesini yaptım.19 kişi olmuş ve ben 7 aydır 20. ile beraberim.Bu 20 kişiden son 3 ü 10 ay 10 ay ve şu an 7 ay sürdü.Öncekiler de bir gün görüştüğüm bile oldu ve o bir günde beraber olduklarım.Ama sonrasında o büyü gibi görünen şey dağıldı gitti 2. görüşme olmadı.Sanırım ben şu anki sevgilimi arıyordum ve buldum.Bu tecrübeler ışığında şunu söyleyeyim.İlk görüştüğümde beraber olduğum kadınlara karşı bir şeyler eksik kaldı sanki saygımı kazanamadılar sonrasında..Yanıtlayabileceğim başka sorularınız varsa özeldende yazabilirsiniz..Bol şans...

0|0
    0|0
    • Ne diyebilirim..Şaşırdım:)

Biraz şanslı biraz da şansı yaratanmışsınız..

Ben, akıllı ve her ihtimale hazırlıklı bir yapıdaysanız dışarıda ki tanışma ortamını, sanaldan daha olasılıklı ya da daha güvenli bulmuyorum. Sadece tanışma alanına dair biraz ön yargı artısı var o aşılabilirse fark yok. Hezimete uğramaksa nerede tanışırsanız tanışın bu her zaman mümkündür.

Teşekkür ederim samimiyetinize..

• aha hitabeti iyi olan birine denk gelmiş bir kız daha netten konuştun kafan bulandı görmeden konuştuklarından etkilendin görsemmi görmesemmi ikilemnden çıkamıyosun gör bence

1|0
    0|0
  • Eskiden oluyordu yüzünü gormesem dahi kelimelerine aşık oluyordum ama maalesef şimdi kalmadı bende öyle şeyler

1|0
    0|0
  • fenaseverim

1|0
    0|0
    • o güzellikten sadece bu kadar mı:(

gerçekten maşallah kızım sen nasıl bir güzelsin öyle..

e tabi kızımız sevilmekten fırsat bulursa anca bu kadar fena sever, sende haklısın:)

• :D uzaktayken en ideali yakınlarda olunca insanın hayalindeki gibi olmuyor uzaktan içindeki istediğin kişiliğe büründürüyorsun sevdiceğini o yüzden karşılaşma hiç uzaktan uzaktan sev hiç yoktan o duyguyu yaşayabiliyorsun şuanda :)

1|0
    0|0
    • böyle daha iyi diyorsun, haklı olabilirsin evet..

insanı korkutan düşündükçe ürperten de bu hayal kırıklığı zaten..

sağol paylaştığın için:)

• Senin kalbin ne kadar büyükse o kadar seversin :)

1|0
    0|0
  • Güzel soru arkadaşım

Aklıma bu geldi aynen bende böyle yapardım hatta isim uyuşması da var burada kendimle :

link

1|0
    0|0
    • ne güzel bir hikaye böyle çok teşekkür ederim:)

yalnız annesinin son cümlesini anlayamadım ya da yanlış anladım açıklar mısın?

neden bir günde?

• şimdi oldu bence de öyle olmalı :)

tekrar sağol harikaydı..

• rica ederim onun harikalığı sizin güzel kişiliğinizden bakış açınızdandır

• bunun adı sanal aşk tecrübe etmişimdir

2|0
    0|0
    • beni ekle iksirin bende,

• kes! bütün ümitlerini eşine bağla lütfen..

• valaha yanlış anladın aşk dilenmemiştim senden

• 2yıl öyle hiç dokunamadım hiç görmedim ilkim oldu ama sonra neyse si.tir et

1|0
    0|0
    • :) sen yine güzel bil, güzel de, etme!

• ben ona değil, o benim beynime duygularıma tecavüz etti. ilk olan ilkiyle kalmalı kıymetini bilmeli.

ben etmedin o etti

• karmaşık bir durum.

1|0
    0|0
    • sevginin kimyası karmaşık zaten..ha öyle ha böyle farketmiyor:)

• Nerde o göresim var..

1|0
    0|0
  • sizi tanımak isterdim doğrusu

1|0
    0|0
  • Soru başlığına göre veriyorum cevap. hiç sevmem

1|0
    1|0
    • keşke sen gibi üşengeçler için, sitede sesli okuma butonu olsa sorularda di mi hani şu ceplerdeki gibi:)

ne güzel okurdum sen de dinlerdin..

• Vallahi yorgunum yoksa okurum. ama güzel fikir lan beğendim

• sevginin gücü.Bazen bir yağmur damlasında bazen koca bir okyanusta...kim bilebilir

1|0
    1|0
  • ben yaşadım çokta iyi geçti bir süre arkadaş olduk şimdi ayrıyız ama böyle bir durum yaşadım.

ama karşılıklı olmalı tek taraflı değil

1|0
    0|0
    • ne güzel, şanslısınız.. bunu özel kılan, yaşamış olmanız zaten.. bitmiş olması önemli değil.

bende karşılıklı olanı hayal etmiştim zaten..teşekkür ederim.

• :))kızamıyorum zaten bir kızabilsem:)

• kız valla kız problem olmaz :))))

• irade meselesi bunlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kürk Mantolu Madonna'yı okudun değil mi?

Pınar Kür'den Bitmeyen Aşk'ı da oku. Aşkı daha çok seveceksin. Sonra Çağan Irmak'tan Seni Beklerken'i izle. İzlemediysen elbette. Ben de senin gibi düşünüyorum. Benim dilimden anlamalı aşık olacağım adam diyorum. Saatlerce sussak bile karşılıklı bakıştığımızda ya da belki bakışmadığımızda bile günlerce konuşmuşuz gibi kafamın içinde senaryolar üretecek bir aşk olmalı diyorum. İnsan tanımadan sevmeli. Sevdiği şeyi seveni sevmeli. Muhabbet edebilmeli. Sesini duymak, tek kelimesine aşık olmak en güzeli. Ama bu aşık olma evresi çok uzun sürmeli belki de iki tarafta hiç söylememeli... Çünkü aşk kavuşmadan daha güzel.

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim.önerilerin kulağımda küpe artık, okunup, izlenecek:)

kavuşulamayan aşklar efsane olurmuş..kişisel tarihimize bir efsane yazmak güzel olur bence de:)

• merhaba sorumun en iyi cevap sahibi :)

nasıl ve nerden anladın bilemiyorum ama hiç görmedim hissedemedim yakından onu görmek için sabırsızlanıyorum. Hiç göremeden onu kaybetmeten çok korkuyorum... İlişkiyi yürütebilmek için elimden geleni yapıyorum ve yapacağımda. Yeterki onu hissedene kadar mutlu bir birlikteliğimiz olsun.

1|0
    0|0
    • hoş geldin ve gerçekten ne hoş dillerle bu duygularını serdin:)

enerjilerimiz çarpışmış hissetmişim demek..aynı şeyleri yaşıyoruz..ama ben göreceğimi biliyorum..

çünkü bunu da hissediyorum..benim korkum görüpte kaybetmek..bendeki O'nla O'nda ki halin çok farklı olmasından korkuyorum..

neyse hakkımızda hayırlısı olsun kader arkadaşım:))

• Aaa bu arada eğer yaşın gerçekse saygılar ablacım :D <3

• eyvallah:)

yok 64 te, çaktırma ben küçültüyorum..

çok şükür benim her şeyim gerçek kızım:)sana da sevgiler...

• Bu kisiyi sevemezsin bnce sadece yazdiklari cazip gelir.heyecan kTar o kisiyi tanimamak.belirsizdr cunku ve ulasilmazdir.birazda hayalindeki insan proflini oturtturursn.senin icn harika biri olur ama aslinda gerck değildir.o kisiyi gorup tanisinca hayallrin yikilr cnku hayalindeki profil değildir artik ve tozpembe dunyandan cikarsin..sonuda gelmez

1|0
    0|0
  • Sanal bir aşkın sonu hayal kırıklığıdır ablacım ve eminim buradakilerin hepsi bir kez yaşamıştır bunu en azından.

İnsan görmeli, dokunmalı...Birbirinin çevresi içinde erimeli ki, karşındakinin ne olduğunu çözebilesin. Yoksa lafla peynir gemisinin yürümediğini biliyoruz hepimiz. Anlatılanların ne kadarı doğru kestiremeyiz.

Bu hayal kırıklığının tek tesellisi vardır, o da bunu da tecribe ettimdir.

1|0
    0|0
    • Açtım. Ne yalan söyleyim şiirden çok hazzetmiyorum, ama sevdim. Melez bir ablamız olarak çok güzel Türkçe kullanıyorsunuz. Sırrınız nedir?

• sağol canım..

okumak ve hissetmek..sonra kendiliğinden kaleme dökülüyor..

• Onu görene kadar sevebilirsin onu görüp tanıdığında bu kişi o muydu dersin ama aklında hep acabalar kalır bence.

1|0
    0|0
  • Bu tür bir aşk da sevgi de işte her neyse o sevdiğini kafanda öyle bir profile yerleştiriyorsun ki sonra tanıyorsun,tanıdığınla o kafandaki ne kadar farklı olduğunu görüyorsun ve sonra sevmeye tövbe ediyorsun :9

1|0
    0|0
    • aa ama ne olur korkutma beni:))

aşka tövbe etmem için daha erken:)

• Görüp sonra sevdiklerimden daha çok..

1|0
    0|0
  • Ben de sadece 1 defa gordugum birinden hoslanıyorum sanırım :D

1 ay oldu aklımdan cıkmıyor yahu.

1|0
    0|0
  • hiç bilmediğin sulara karanlıkta dalmak gibi.genellikle sonu hüsrandır.çok az kişi karanlık sonrası denizin o tadına varabilir,güneşi görebilir.

1|0
    0|0
  • İçimdeki o dayanılmaz istekle onu görmek için herşeyi yapar-dım. Artık yapmam. Yapamam.

1|0
    0|0
  • görecen ten tene değecek göz göze bakacak o koku içine sinecek. yoksa olmaz oldurulamaz.

1|0
    0|0
  • okuyan da dunyalilarin tek derdi sevmek sevilmek zanneder:D peh

1|0
    0|0
    • :)hayır..

dünyalıların bütün derdi, bunca derdinin içinde, sevip sevilerek dertleri bir nebze olsun çekilebilir kılabilmek...

• kalbim kadar.

1|0
    0|0
  • Sanal bir aşkın sonu hayal kırıklığıdır ablacım ve eminim buradakilerin hepsi bir kez yaşamıştır bunu en azından.

İnsan görmeli, dokunmalı...Birbirinin çevresi içinde erimeli ki, karşındakinin ne olduğunu çözebilesin. Yoksa lafla peynir gemisinin yürümediğini biliyoruz hepimiz. Anlatılanların ne kadarı doğru kestiremeyiz.

Bu hayal kırıklığının tek tesellisi vardır, o da bunu da tecribe ettimdir.

^^

Mesaj yerini bulmuştur umarım.

1|0
    0|0
    • Buldu sağol:)

• Memnun oldum.

Hiç yere, kazanma aşamasında, insanları kaybetmek koyuyuyor adama. Onlar için geri dönülüyor.

Takibimdesin ablacım. İsteklere kapalısın, biliyorum. Okuyacağım gene seni.

• teşekkür ederim:)

• radyo sunucusuna aşık oldun yani :D

1|0
    0|0
    • sayılır..yayını dinleyen sadece benim ama:)

• onlara radyo sunucusu denir

• ben eşimle eşim askerdeyken telefonda tanıştım. 6ay kadar hiç görmeden aşık oldum ona hergün saatlerce telefonda konuştuk. askerde geldikten sonra görüştük. 4sene kaar flört ettik sonra da evlendik.

1|0
    0|0
    • aa süpermiş..gerçekten şans sizinki:)

Allah mesut etsin..

• amin teşekkürler. ve ben bir insana görmeden de aşık olunabileceğini onun sayesinde anladım. aşkın sadece paradan veya güzellikten ibaret olmadığını da

Yükleniyor...