Kapat

Beşiktaş-1 Schalke-1 görüşleriniz?

Avusturya'da kampının üçüncü hazırlık maçında Schalke ile karşılaşan Beşiktaş, yeni transferi Pedro Franco'nun gol attığı maçtan beraberlikle ayrıldı

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• sıradan bir hazırlık maçı

schalkede Huntelaar Jones Matip Farfan ve yeni transfer Santana da oynadı ideale yakınlardı fakat biz orjinal sağ ve sol beksiz oynadık

skordan çok oyun önemliydi ve hala hazır değiliz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• hayırlısı olsun hazırlık maçı olmasa schalke gözünün yaşına bakmaz :(

0|0
    0|0
  • Güzel maçtı hazır değiliz hala ama fenada oynamadık bir sol bek alınsada şu ersan orada oynamasa daha çok sevinecem yazık çocuğa.

0|0
    0|0
  • şimdi ben anlamadım bjk tafartarı kimi tuttu schalkeyimi bjkyimi:D:D

1|0
    1|1
  • kardeş kardeş oynamışlar işte ne güzel

0|0
    0|1
  • şimdilik hoca denemeler yapıyor ama görünen köy kılavuz istemez, bek ve kaleci sıkıntısı bu sezon da olacak eğer çözülmezse

0|0
    0|0
  • klasik hazırlık maçı

0|0
    0|0
  • Kamp döneminde hocamız genç oyuncuları denedi. Ben de izledim maçları ve gördüm ki forvet hattı sıkıntı. Yeni bir forvet şart. Hatta 2 tane forvet şart. Almeida gitsin. Takımın gerisi iyi. Muhammedi iyi gördüm. Bence takıma alınmalı artık.

0|0
    0|0
  • iyi oynadılar

0|0
    0|0
  • Güzel maçtı bence..

0|0
    0|0
  • izlemedim ama gümüş-kelebek berabere bitecek demişti. burdan selam yolluyorum.

1|0
    0|0
  • Bu sene bizim maçlar çok sıkıcı geçecek.Bilic defansif oyun oynatıyor.

0|1
    0|0
  • ben Fenerbahçeliyim ama söylemek lazım hazırlık maçları o kadar önemli değildir, hoca farklı varyasyonları deniyor sonuçta..

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...