Galatasaray-3 Malaga-3 görüşleriniz?

link

Galatasaray-Malaga maçı 3-3 bitti maçı izleyemedim ama SNEİJDER'İN golünü izledikten sonra ne gol atmış bea demekten kendimi alamadım iki takımda gecen yıl Şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı iki takımında eksikleri var şu anda ama bence Galatasaray önümüzdeki sezon daha başarılı olur daha ileri gider gibi geliyor siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi geldim sneijder ne attı ama Dany acayip topu sürdü

2.yarı yedekler girince kötü oynadık daha hazır değil tam anlamıyla

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Karşıyaka'da oturuyom balkondan gördüm gslileri kovalıyolardı maç öncesi :((

0|3
    0|0
  • berabere biteceğini söylemiştim

0|0
    0|0
  • Sneijder bomba gibi geliyor ya o yeter,3 hazırlık maçında 3.golü..

gollerimiz de tam adamlarından geldi zaten..ama 3 gol yedik 1 tane yeseydik iyiydi:(((

0|0
    0|0
  • Izledim maci..

Guzeldi ama hala defansta skintilarimiz var.. 2-0 one gectigimiz bir maci 3-3 berabere bitirebiliyosak hala bisileri halledememisiz demektir... Ayrca Musleranin yoklugu fena : /

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Sneijder bu seneye damgasını vuracak.İlk yarı gayet iyi oynadık ama 2. yarıdaki oyuncu değişiklikleri bize pek yaramadı bu arada Amrabat ,Dany,Hamit çok kötü oynadılar Kazım´da attığı gol dışında bir tane olumlu hareketi yok

0|2
    1|1
    • hamit adam gibi hazırlanamadı sakattı ama iyileşti hazırlansın bence çok iyi olur oda kazım ve erman da çok önemli bizim için yabancı sınırlamasında sneijder ve drogbaya laf yok zaten :)

• Ben Hamitten bir beklentim yok bunun üstüne çıkamaz ama Erman daha önceki maçlarda müthiş oynamıştı formayı kapabilir

• ermanda enginde kazımda hamitte bizim oyuncumuz hangisi iyi olursa o oynar bolluk bereketlik iyidir iyi :)

• amrabat fos

kazım idare eder

ceyhun fos

chedjou iyi

sabri fos

DR.ogba bomba

sneijder bomba

bla bla bla diye gidiyor

0|1
    0|0
  • ben izledim. 2. yarı biraz kötüydük ama Fatih Terim sürekli değişik taktikler denedi ve 10 kişi kaldık. zaten hazırlık maçı önemli olan takımın eksiklerini görmek. bu sezon bizi kimse tutamaz.

0|1
    0|0
  • 10 kişi kaldıktan sonra bile iyi oynadılar.

0|0
    0|0
  • henüz bişiler söylemek için erken

1|0
    0|0
  • Olum her yerde dolaşmayın şu formayla sonra böyle kovalarlar zike zike. :D

1|0
    0|1
    • geçen sene bir karşıyakaya koyduk bir size koyduk halamı acınız devam ediyor biz koymaktan sıkıldık siz yemekten sıkılmadınız :D

• link Evet ortada o kadar büyük olsaydınız , farkı atanda siz olurdunuz. Ama değil. :( Ne yazik ki havada karada s*ke s*ke fark attık. Hadi sen bizi kadıköyde yenmeyi becerde sonra bu skora yetişmeyi düşünürsün asdsada :D Daha bakmıyorum konuya gömdüm ^^

• ağlamak ne kötü bişey inatla ibb-fb derbisini söyler gecerim ''büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar ise büyük takımları yendikleri zaman övünürler '' atasözü gibi laf Valla link incele incelede kupa gör adını dahi duymadığınız kupaları burda görürsün siz ağlasanızda sızlasanızda çıldırsanızda bu ülkenin en büyüğü GALATASARAY siz ezilmeye küçülmeye mahkumsunuz kuduz köpek gibi sağa sola saldırmayında itaat edin

• 6s liler neden kaçıyordu oraya buraya koşuyorlardı da

1|2
    0|5
    • sen yanlış anlamışsındır gecen yıl karşıyakada nasıl koyduysak size koyacak yer arıyorlardır o yüzden koşuyorlardır

• ben birşey anlamadım zaten neden kaçıyorlar diye sana soruyorum ya da bilenlere:))

• işte söyledim neden koştuklarını geçen sene koyduğumuz gibi yine aynısı yapmak istedik

• büyük karşıyakam maçtan önce kovaladı gslileri burada bizim boru öter

1|2
    0|2
Yükleniyor...