Milyoner olmak hakkında

Ortalamanın çok çok üzerinde para kazanan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Onların bir şekilde "etik dışı" yollarla o paraları kazandığı fikri geliyor mu aklınıza veya kazandıktan sonra tabir-i caizse ahlaksızca(kendi hayat tarzınıza nazaran) bir hayat tarzları olduğunu düşünüyor musunuz mesela ? ve siz milyoner olsaydınız "kendinizi bozacağınıza" inanıyor musunuz ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskanmayın lütfen ben başardıysam siz de yapabilirsiniz çalışın sizinde olsun ;)

0|0
    0|1
    • sen nasıl başardın

• babası milyoner olmadan milyoner olma şansı nedir bir insanın

• Başta belli bir paran olmadan gerçekten büyük paralar kazanman zor artık. Birtek bilişim yazılım falan öyle sektörlerde sıfırdan milyoner olan zenginleri görüyoruz.Sıfırdan başlayıp kendi imkanlarıyla ciddi bir servet edinenlerde var ama en kaymak tabakadan Türkiyenin belli başlı zenginlerinden bahsediyorsan hepsi zaten ailesinden gelen büyük bir servetle işe başlamışlar

Kızlar Ne Diyor 1

• "Bu adamlar bu kadar parayı nereden buluyor?Bu işin içinde mutlaka bir bit yeniği vardır bence." diye düşünüyorum hep.

0|0
    0|0
    • Ben de dahil birçok insan aynı şeyi düşünüyoruz.Sence neden "helal olsun çalışmış almış" demiyoruz da "bit yeniği" diyoruz hiç düşündün mü?

• Adam 20 yaşında,babasından miras falan kalmamış,trilyonları var.Ne iş yapıyor ki bu adam böyle?

• ne iş yapıyor olabilir ya da ne iş yapıyor diye araştırabiliriz ama mesela.

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok para haramsız çok laf yalansız olmaz derler

1|0
    0|0
    • peki neden her denene inanıyoruz hiç araştırmadan

• doğrular çok aslında ama yeri değil

• yeri değil evet özelden konuşalım istersen

Yükleniyor...