Asla ulaşamayacağınızı düşündüğünüz hayalleriniz var mı ?

Günümüz çalışma hayatında yer alarak kaç yıl aktif olarak çalışmayı düşünüyorsunuz ? Peki sizce kaç yıl daha "ay sonunu" düşünerek çalışacaksınız ? Mesela bir ferrari,sahil kenarında bir ev,istediğiniz an sevdiğiniz kişilere istediğiniz ölçüde hediyeler almak,yoksul insanlara maddi destek sağlamak,alışveriş yaparken yemek yerken etikete bakmamak vs ? Sizce tüm bunlara ulaşmak için ömrünüz yetecek mi veya bir ömür boyu bunlar için çalışıp 60 yaşından sonra mı hayatı yaşamayı düşünüyorsunuz ?

Konu hakkındaki düşünceleriniz nedir paylaşırsanız sevinirim.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Emeklilik yaşı çok geç ve emekli maaşı da çok düşük.Zaten çalışırken de çok para kazanamayacağız.Ben Hollanda, Almanya veya ABD'ye gitmeyi düşünüyorum.Belki ABD vatandaşlığına bile geçebilirim.Bu ülke iyi güzel ama gezmeye güzel.ABD'den gelip 1 dolar vereceksin, 2 TL alacaksın gezeceksin.Paramız değersiz olduğu için Türkiye yabancılar için gezilecek bir cennet..

Şirket kurma hayalim var aslında.Bunu sanki hiç yapamayacakmışım gibi geliyor..

0|0
    0|0
    • ne tür bir şirket hayalin var peki

• asla aşılamaz engeller mi peki onlar

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Şimdilik öyle bir umutsuzluğum yok ama bakalım...

0|0
    0|0
    • Ohooooooo :D

• Yuh, süvarimin hesabını hacklemişler ahali bana defol dedi. Defol demek günahdır, çünkü buralar Allahın yeri. :( Ayrıca merak etme, ekimde abbas yolcu lkjdsjkgjklsdjklshlhkshklş

• yani çalışmayı düşündüğün/çalıştığın sektörde 50-60 yaşına kadar beklemeden istediğin gibi bir hayat yaşama şansın var istediğin ülkelere gitme,altına istediğin aracı çekme,istediğin zaman tatile çıkma vs.vs

Yükleniyor...