Sizde de böyle oluyor mu ??

İçimden hiç birşey yapmak gelmiyor yani böyle dışarı çıkıp gezmek falan istemiyorum gezmeyi pek seven biri degilim ama asosyal biri de degilim genelde hep yazları böyle oluyorum belkide yapacak birşeyim olmadıgımdan sizde de böyle oluyor mu yoksa sadece bana mahsus birşey mi bu ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• ewt oluyor hemde çççççççççççooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk Püf link : )

0|0
    0|0
  • Geçen gün toplu taşıma aracına bindim yani bildiğiniz otobüs .Elimi, boş olan ön koltuğa doğru uzattım. Bir durak sonra bir bayan seslendi."Pardon kolunuzu alırmısınız "Mal mal baktım suratına.Bu kez daha sert bir tonda "beyefendi kolunuzu çekermisiniz" .

Çektim.

Bazen, ön koltuğun hep boş olmasını ve o elimin inene kadar orada durmasını istiyorum.

0|0
    0|0
  • dönemsel oluyor, geçer

0|0
    0|0
  • Olmaz olur mu normal de okul zmanı boş vaktim yokken yazın sıkıntıdan bu ergen mekanında duruyorum

0|0
    0|0
  • depresyondasın sen kanka

0|0
    0|0
    • yok keyfim yerinde merak etme sadece burum bende mi var dedim de sordum :))

• hepsinin canı cehenneme :)

• sen derin bir yalnızlık çekiyosun.. bu sevgilin olup ya da olmamasıyla ilgisi değil.. dost arkdaş olarak bir yalnızlık.. ben de bazen senin durumundayım.. kel ilacı olsa başına sürer ya :)

• yeni nesilin en yaygın virüsü : YALNIZLIK

0|0
    0|0
  • banada oluyor evet ama ramazandan dolayı bence... yoksa hava guzel dışarı çıkmalısın.

0|0
    0|0
  • bende öyleyim ne yazkki

0|0
    0|0
  • bezginlik hali... bir uğraş edinmeyenlerin söylenmesi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben de şuan böyleyim :( yapcak bir işin yok diyedir :(

0|0
    0|0
  • Evet oluyor

0|0
    0|0
  • Havalar sıcak ya ondan oluyo hep :/

Kışın gelmesini de istemiyorum dersler hiiiç çekilmiyo o yüzden böyle stabil duruyoz işte :D

0|0
    0|0
    • ben hiç istemiyorum çünkü ünv. sınavı hazırlıkları olacak :)

• Uff seninki daha fena :D Benim de bursumu kaybetmeme çabam var gerçi sabahlayıp duruyom ünide :D

• ben yandım ben bittim :)

• bana da çok oluyor.hiçbir sey keyıf vermıyor

0|0
    0|0
  • ben çıktımda noldu kızarmış tavuk gibi oldum kollarım ykızardı acıyo :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...