Kızlar soruyor sitesini ne amaçla kullanıyorsunuz?

Kullanmak kelimenin her anlamında kötü bir şey aslında.

Neyse gereksiz detaylara lüzum yok.

Ben genelde yazacağım yazılardan önce ya da sonra aynı manaya yakın sorular sorarak kamunun tepkisini ölçüyorum ve zorunlu denekler yaratıyorum kendime.

Belki gönüllü denek olmak isteyende vardır, bekleriz ulvi şahsiyetleri.

Örneğin; Ahlak kavramı temalı bir yazı yazıyorsam burada ahlaksız bir durumda kaldığınızda ne yapacağınızı yazacağınız sorular soruyorum.

Elbette arada hatta aradan ziyade hatırı sayılır derecede muhabbet ve güzel vakitte geçiriyorum.

Sizin kullanım amacınız nedir?

Elbet ki bilmediklerinizi soruyorsunuz ana tema bu ama birde kişisel bir tema vardır.

o nedir o?

Kamu ve Oyu ile aramızdaki tüm bağlar kopmuştur.

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• önce kavgaya gelmiştim. şimdi vakit öldürüyorum ama

çekim varmış :D bişeyler alsam mı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Zaman öldürmek.

0|0
    0|0
  • Zaman öldürmek için

0|0
    0|0
  • Siteyi terk ettiğimde güncel haberlerden uzak kalıyorum :D Ne zaman bir haber nete düşse illa burada birisi onu soru şekline getiriyo genel kültürüm tavan yapıyo khjkhjkhjk Ayrıca vakit geçirmek için insanların görüşünü öğrenmek için ve mavileri tuzağa düşürmek için burdayım lkjfhklf

0|0
    0|0
  • başlarda can sıkıntısından gırdıgım bu sıteye sımdı bırı yüzünden bagımlı oldum :)

0|0
    0|0
  • Coluk cocukdan anlikta olsa uzaklasmak

0|0
    0|0
  • Bu sorunun cevabını bulamadım henüz.

Değer verdiğim arkadaşlar var sanırım en büyük etken bu.

0|1
    0|0
  • Can sıkıntısını yenmeye çalışmak

0|0
    0|0
  • ben kase kullanmıyorum o beni kullanıyor. resmen robot oldum ya :((

0|0
    0|0
  • şuursuzum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şimdi türübüne oynarsak zaman vakit geçirmek çok olur ama Şimdi adam gibi yazarsam da kimseden çekinmem kesin olan bir şey var ki Burayı kendisine bir sevgili arkadaş bulma olarak gören çok kişi var öylede aslında bu sitelerin amacı fuckbody miş sözde arayışlar hep kendi kişiliklerine yakın insanlar seçmekteler

0|0
    0|0
  • amaç güdmeden yaptığım nadir şeylerden biridir burda takılmak ;)

0|0
    0|0
  • Gözlem amaçlı... Bazı konularda neler düşünülüyor, ona bakıyorum. "Sosyal medya" ve bu tarz siteler benim için gözlem yerinden öte bir şey değil. Fazlasıyla trajikomik şeylerle karşılaşıyorum, o ayrı konu

0|0
    0|0
  • Kızlarsoruyor.com a sinirlendim biraz önce sorumu kaldırdılar durduk yere

0|0
    0|0
  • detayı okumadım başlığa göre cevabım ise can sıkıntımı gidermek için kullanıyorum :)

1|0
    0|0
  • Bilgi paylaşımı ve zaman geçirmek.

0|0
    0|0
  • ateizmi yaymak için kullanıyorum

0|1
    0|1
  • Soru sormak ve cevap almak için...

0|0
    0|0
  • gözlem yapıyorum. öğreniyorum öğretiyorum. eğleniyorum. bir zaman böyle geçecek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...