Tampon kullanımına bakış açınız nedir?

yurtdışında kızların çoğu tampon kullanıyor. türkiye'de çok yaygın değil. genelde evli kadınlar sadece havuza denize gireceği zaman kullanıyor gibi. ülkede bir tampon antipatisi var. kızların ne kadarı taponu rahat ve faydalı buluyor? bence çok rahat hasta olduğunuzu fark etmiyorsunuz bile. havuza denize girebiliyorsunuz. dışardan belli olacak mı akacak mı korkusu yok bence süper bir buluş.(hangi başlık altında soracağımı bilemedim lan)

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Tampon kotu ya sevisirken hissediyorsun resmen kotu bir his..

0|0
    0|0
  • tampon. doğum kontrol yöntemlerinden birisi. koruyuculuğu yüksek sayılsa da kullanımı pratik değil ve zor. ayrıca genital bölge infeksiyonu veya cinsel yolla bulaşan hastalıklar için en yüksek risk içeren yöntemlerden birisi.

bilginiz olsun.

0|1
    1|1
    • doğum kontrol yöntemi değil tampon regl için

• doğum kontrol yöntemlerinden birisidir, onu demek istedim. ama regl konusunda haklısınız sanırım, yaşamadığım için sizin kadar iyi bilemem :)

• bakirelik korkusundan dolayı pek yaygın değil Türkiyede he bir de bir kaç yerden şahit oldum genişliyo diye kullanmıyorlarmış tey allam :))

1|0
    1|0
  • biz daha çok body kit seviyoruz asdaasdfğğğğ

0|1
    0|0
  • kullanılsın tabi:D bu arada süper buluş dediğin pad in icatından eskidir:Pp

0|0
    0|0
    • icat değil de seri üretime geçilmesi çok yeni kadın bir jinekolog buluyor

• bilmiyorum da ben çocuktum eczanede satılırdı, hatırlıyorum:D

• temizdir tampon candır :)

0|0
    0|0
  • tampon nası oluyo ki şöyle tıpa gibi bişey var o mu ? ucunda ip oluyo

0|0
    0|0
    • evet

• tampon emiyor kanı

• hımm anladım teşekkür ler

• tıklıyım dedim okudum ama çok ingilizim konuya sadece burun kanamasındaki tamponu biliyorum

0|0
    0|0
  • cok saglikli degil ve erkek icin itici birsey :D

0|0
    1|0
  • sen sürekli mi kullaniyorsun ve degistirme aralığı nedir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• toksik şok sendromu açısından sağlıklı bulmuyorum. ölümcüm bir sendromdur kendisi. tampon kullanılmasa da başa gelebilir ancak tampon bu ihtimali kuvvetlendirir. ayrıca özel günlerde denize havauza girme durumunda mecburen ama diğer günler için çok sağlıklı değil bir çok anlamda

0|0
    0|0
  • canım çünkü bakire olmayanlar kullanır genelde yurtdışında bakie bulmak zor oldugunda yaygın

0|0
    0|0
  • Ne alakasi var ya. Yurtdisindakilerin.

0|0
    1|1
    • fikrini söyleseydin daha iyidi

• ben rahat ve fazlasıyla hijyenik olduğunu düşünüyorum

2|0
    0|0
  • e sürekli içinde bişeyle gezmek bence rahatsız vajinaya pamuk sokup gezmek nedir ya bence süper rahatsız bişey

0|0
    0|0
    • denedin mi? hissedilmiyor bile.

Yükleniyor...