Erkekler bu durumda ne yapar?

erkeğin 1 yıldır süren bir ilişkisi var ve 1 sene sonra evlilik planlıyor.ama bu sırada biri ile tanıştı ve çok hoşlandı ya da aşık oldu.bu kız adamın ilişkisini biliyor ve uzak duruyor.adam her gün bu kızın çok yakınında sevgilisi de uzakta çok sık görüşemiyorlar.adam sevgilisine hala nazik ve hala evlilik planını değiştirmedi.aileler henüz taşınmadı,nişan yapılmadı.1 seneye kadar ne olur, erkek ne yapar?aşık olduğu kız ile beraber olup olmayacağını değerlendirir ve olamayacaksa sevgilisinden vazgeçmez evlenir mi yoksa aşık olduğu kızla beraber olamayacak olsa bile ilişkisini bitirir mi?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• işte nadşr görülen kafası çalışan hatun.. herşey açık herşeyi görmüşsün... tebrikler... diken üstündesin.. pardon topun ağzındasın yani... erkek tarafından düşünelim.para pul hazır. psikolojik olarak hazır.. eveet sıra geldi hatuna.. bitane var.. aha bitanede daha yakalık la.. bir ömür geçicek kolaymı ? eskisi cepte dursun bide şunu taniyim bakiim.. aileler bilmio adı konmamış nişan falan bir bok yok oohh... istediğim gibi takılırım erkeğim lan ben... bence sen naapcaksın..n e kadar sessiz kalcaksın nasıl yediriosun bunu gururuna akıllı bayan ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bitirmesi gerekir durustluk adina bugun ondan hoslanan daha sonra baskasindanda hoslanabilir kIza yazIk yani.

0|0
    0|0
  • YUVA YIKMA !

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak evlenmeyi düşünecek birini bulduysam çevremdekileri göreceğimi sanmıyorum. Bakmayın erkekler şöyledir böyledir dediklerine, erkek adam severse etrafındaki ne yaparsa yapsın baştan çıkarılmaz. Tabi bu evlenmeyi düşündüğüm kişi mutlaka aşık olduğum kişiyse geçerli, ki bende aşık olmadığım biriyle evlenmeyi düşünmem.

0|0
    0|0
  • kopyala yapıştır. benim ilişkim 7 yıllıktı. evlilik arefesinde böyle bişey geldi başıma. bunalıma girdim. sonra kalbimi değil aklımı dinledim. aşkı bir kenara bıraktım. oldu mu? zamanla olacak. ilk zamanlardan daha iyi. aşk-heyecan biraz zorlayarak oluyor. ama tanıyorum, güveniyorum, saygı duyuyorum ve seviyorum. o da hem aileme hem bana karşı harika. böyle bir durumda akıldan çıkartılmayacak şey, yarı yolda bırakırsan, yarı yolda bırakılırsın..

0|0
    0|0
  • O nişan hemen yapılmazsa o ilişki biter. evleneceği kişi kimse elini çabuk tutsun

0|0
    0|0
  • durum vahim

0|0
    0|0
  • sevdiği mantığı uyan kız kimse ona gidecek o sende olursun öbürü de ona bağlı

0|0
    0|0
  • Allaha şükür hamurumuzda bozukluk yok.

0|0
    0|0
  • sen o kızsan eger aradan cekil !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...