Hiç tanımadığınız biri ile sohbet etmek hoşunuza gider mi ?

Onunla neler konuşursunuz ?Tatile ya da Herhangi bir yere gittiğinizde Hiç tanımadığınız biri sizi hoş sohbeti ve herhangi bir fiziksel özelliği etkilediğinde telefon numarası herhangi bir iletişim adresi alamadığınızda bu sizi hiç üzdü mü ? ya da Unutamadığınız ve hiç tanımadığınız bir insan var mı ? Bu heryerde olabilir.

Güncellemeler:
Ben en çok Didimde tanıştığım Atalay ağabeyimi unutamadım...
Onunda sizi bir yerlerde aklına geldiğinizi düşündüğünüzü ya da sizi aradığını düşündüğünüz oldu mu ?

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Haha Konuştukca tanıyorsun zaten o kişiyi :) kankada olursun belkide :) yani sevgili olursun ya da kardeşin falan olur Yani :) Sana demiyorum ama

1|0
    0|0
  • Hayatta bazı değişik insanları tanımak isterim ama!

Niyetin ne olduğu çok önemlidir...Ne niyetle gerldiyse ve konuşmak istediyse yerine göre davranmasını bilmelidir...Derdi varsa dinler çözmeye çalışırım ..İhtiyacı vardır anlamaya çalışırım..Değişik bir şey olarak algıladığımdan meraktan başlar bu tür şeyler..

Hiç tanımadığım biri vardı konuştuk dertleştik.Ayrıca evli olduğunu söyledi kocasını uyşturucudan kurtarmaya çalıştığını söylemişti..Ama pes edecem ama seviyorum demişti..Bende peşine düş gerekeni yap..Sevdiğini kaybetmek bin mutluluğunu silmek demektir dedim..Gitti bir daha görmedim..Arkadaşça olarak konuştuk...

0|0
    0|0
    • Yapma ya kadere bak.. ALLAH YARDIMCISI OLSUN.

• Allah kahretsın kı çok memnunum ama malesef donup memleketımede gıdemıyorum

• 2 yılı doldurup tayin hakkın var...Tabi Ankarada dayı bulman gerek...

• Oldu olmaz olur mu. Metroda karşılaştım bir kızla. Gözlerimin içine baktı resmen. Ben gözlerimi kaçırmaya çalıştım ama arada bakıyordum :) Çok da güzeldi. Ama klasik işte ben ondan önce indim... Arkamdan gelmedi. Zaten bende cesaret yok :) Gidip de tanışalım mı diyemem. İsterse dünya güzeli olsun.

1|0
    0|0
  • evet hayat onlarla daha çekilir hale geliyor kimi zaman.

0|0
    0|0
  • hiç tanımadığım biriyle konuşacak binlerce şey vardır ..

bu yüzdendir kii yeni ilişkiler heycan getirir hayata .

0|0
    0|0
  • tadından yenmez o muhabbetler.

1|0
    0|0
  • oooo çok, canım isterse çekinmem kim olursa konuşurum:D maksat o anlık muhabbet, kimseden telefon istemedim:D

0|0
    0|0
  • En rahat konuştuğum anlardır.Tanımadığım için bol keseden atar tutarım.Hata yapmaktan korkmam çünkü bir daha görmeyecem rahatlığıyla..Bi iki deneme yapmıştım akçayda o da ters tepki :D Unutamadığım kimse yok

0|0
    0|0
  • Sohbet olayına çok hoş bakıyorum defalarca denediğim birşey ve tanımadığımız insanlara içinizi dökmek ve onların hayatını öğrenmek çok güzel fakat ilerlemesini hiç istemem :)

0|0
    0|0
  • Evet güzel oluyor ama tanimayinca güven sorunu oluyor

0|0
    0|0
  • evt aslında boyle daha guzel oluyor. degısık ınsanlarla konusmak onu cozmeye calısmak. ama unutmadıgım kımse yok boyle.

0|0
    0|0
  • severim. çok oldu öyle konuştuğum insanlar ama parkta gölgelik bir yerde gazete okuyan emekli amcaları hiçbirine değişmem.

0|0
    0|0
  • benim çok hoşuma gidiyo genelde tatilde oluyo mesela veririse numarasını alırım ama almayı unuttuklarımdavar almira vardı salaklık ettim alamdım ya la

0|0
    0|0
  • insan öyle insanlarla daha rahat konuşuyor ya da davranıyor. ne de olsa beni tanımıyor içimi dökebiliyorum diyorsun

0|0
    0|0
  • Rutun islerimden bir tanesi

0|0
    0|0
  • Nasıl yaklasmasi önemli :)

0|0
    0|0
  • konuştuğum iyi insanlar var ama diğer soruna cevap veremeyeceğim özel

0|0
    0|0
  • sohbet etmek hoşuma gider neden gitmesin amaç kafayı dağıtmaksa tanımak gerekmez

0|0
    0|0
  • hiç tanımadığım görmediğim ve görmeyeceğim biriyle cinsell sohbet etmek mükemmel ötesi olurdu:D

0|1
    1|2
  • hepsinin cevabı hayır.

0|0
    0|0
  • iyi olur yahu

1|0
    0|0
  • hoşuma gider tabi

1|0
    0|0
  • yaşanmış hikayeler var böyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk erkek arkadaşımla tatilde tanışmıştık sonra istanbulda görüşmeye devam ettik orda telefon nolarımızı verdik falan.

doğru insanın nerede karşınıza çıkacağı pek belli olmuyo tesadüfler bazen güzel aşklar ortaya çıkarıyo

1|1
    0|0
  • Gider.

Eğer renkli birisiyse, evet.

Bayıksa, hiç vakit kaybetmeyelim.

0|0
    0|0
  • Nasıl birisi olduğuna bağlı.Hoşuma gidebilir de rahatsız olabilirim de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...