Sizce neden böyle yaptı?

sevgilimden 1 hafta önce ayrıldık ama yine mesajlaşıyorduk ve ayrılmamızdan 1 gün sonra başka kızla face te konuşmasını gördüm kim olduğunu sordum sevgilim değil dedi ve bu konuşmamızdan 1 gün sonra o kızla ilişkisi olduğunu öğrendim faceten ilişkisi hakkında bişey demedi. ve bu olaydan sonra bana nasılsın diye mesaj attı kızdım sinirlendim niye bana yalan söyledin dedim bişey demedi sev gilsinden de söz etmedi mesaj atmam sucsa atmam hayatından sil beni dedi . ben hergün o nun face ine girip bakıyordum bunu da biliyor ama face ini kapatmış sevgilside kapatmış face i acaba neden böyle bişey yaptı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• neden sinirleniyorsun ki gayet normal birşey ayrılmışsınız siz artık en fazla arkadaşsınız

0|0
    0|0
    • eski sevgiliden arkadaş olmaz. yalan söylemesine sinirlendim

• o istedi ayrılmayı

• bırak o aptalın peşini ozaman. konuşmazsan artık unutursun. seni üzmek hoşuna gidiyor galiba.

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerizekalıymış, ondan olabilir. Ya da nasıl olsa ayrıldım ne istersem onu yaparım diye düşünmüştür. Onun için salla, kafanı daha önemli şeylerle meşgul et.

0|0
    0|0
  • Seni Çantada Keklik GÖrüyor dikkat Et. bence seni sadece arzuları arttığında arıyor olmasın.. Yüz verme kesinlikle ve net konuş aramasın bence seni çünkü art niyetli olduğunu hissettim yazından..

0|1
    0|0
  • seni kıskandirmak icin kizla konusup iliskisi olmadigi halde iliski durumu ayarlamiz olabilirler yani tezgah

0|0
    0|0
    • olamaz keşke öyle olsa olamaz kızın face teki bütün fotoğraflarını beğenmiş sevgilsi için şarkı paylaşıyodu ama kızın faceinde ilişkilerine dair bişey yoktu onun paylaştıklarını bile beğenmiyodu

• Senin yüzünden :-)

0|0
    0|0
  • gün gelecek korkarım face nikahları kıyılacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...