Erkek arkadaşımın doğum gününü nasıl kutlamalıyım?

sevgilimin dogum günü yaklasıyor nasıl kutlasam diye düşünüyorum hediyesini aldım fakat bu hediyeyi ona nasıl vericem bir kafede güzel bir masa hazırlayıp pasta alıp onu cagırsam hoşuna gider mi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• gider tabi niye gitmesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dogum gunu hediyesiyle, o kisiye duydugunuz sevgiyi belli etmek istersiniz. bak senin icin cok ozel seyler dusunuyorum demek istersiniz. ve bunu 'hediye' ile yapmaktir goreviniz. normalde yapamayacaginiz seyleri de yapip, "bak, gor iste" de diyebilirsiniz. mesela; ortak arkadaslarinizin bulundugu bir bar ortaminda 'dogum gunu' ayarlayabilirsiniz, ve cikip ona bir sarki soyleyebilirsiniz. ama tabii daha once sizden hic sarki dinlememis olmasi cok onemli.. "senin icin kendimi ne kadar kastim bak" demenin guzel yollarindan biri.

0|0
    0|0
  • Gider tabii .. Ne hediye aldın ? :)

0|0
    0|0
  • Benim doğum günümü kutlayan olmadı. Hep laf olsun diye yaptılar. :(

0|0
    0|0
  • Çok klasik çok banel çok itici. Berbat bir fikir

0|0
    0|0
  • evde kendin pasta yapsan yemek hazırlasan daha hoşuna gider sanki

0|0
    0|0
    • eve cagıramıyorum daha :)

• ailemden izin alamıyorum

• tamam ozaman piknik tarzı bişe yap

• Onu aldat hayatı boyunca unutmaz doğum günü falan hep de aklında olursun hiç çıkmassın :D

0|0
    0|0
  • verrebilirsin mesela.çok değişik bir hediye olur onun için

0|0
    0|0
    • henüz erken diye düşünüyorum

• wer bir şey olmaz

• kalpli kuşlu desenli kırmızı renk çift kişilik bir nevresim takımı üzerinde olsa daha iyi olmaz mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence yuksek biyerlere ciken yildizlara yakin olun sadece ikiniz..denizide gorun..kucucuk bir pasta al sadece tek bir mumu olsun..bunu yaparsan bence hediyeye bile gerek kalmaz bunu cok sevecektir..:)

0|0
    0|0
    • izmirde nerde bulucam o yeri aksam da cıkamam zaten gündüz kutlayım diyorum :S

Yükleniyor...