Biri erkek biri dişi napıcam ben bunlarla :OOO

bir tane erkek bir tane dişi kedim var dişii sonradan aldım daha yeni 1 yaşına geldi öbürü 4 yaşında erkek olanı kısırlaştırdık fakat tek yumurtası gelişmemiş karnının içindeymiş onu alamadılar dün bir baktım üst üsteler ayırdım falan ama evde yoktum ondan sonra erkek hep dişiyi kovalıyo yapıyo hamile kalmaz demi o gelişmemiş yumurtası karnının içinde sonuçta nezamana kadar böyle devam edicekler

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tek yumurtası sağlamsa olabilir de niçin hayvanlara işkence ediyorsun bırak sevişsin hayvanlar

0|1
    0|0
    • ya tamamda kaç saat sevişcekler dünden beri hiç rahat bırakmadı dişiyi aldım yanıma şimdi uyuyo yazık hiç rahat vermyoki

• ya önceden yastga yorgana yapıyodu manyak şimdi dişi de mi istyo anlamadım kaçmıyor o da or*spi

• İster tabi niye istemesin bırak hayvanlarıda rahat etsinler bari :))

Erkekler Ne Diyor 8

• Bırak eğlensinler ya napcan erkeği de kısırlaştırmışsın zaten bebek falan yapmazlar :D Ayırma sevenleri :D :D :D Hem özel hayatın gizliliği diye bişey var sanane onlardan :D :D :D

0|1
    0|0
    • ama erkeğin tek yumurtasını alamadılar karnının içinde gelişmemiş yinede onmaz demi :D

• sonradan gelişmemiştir bence yiaa 2 yaşında kısırlaştırmıştk şimdi 4 5 yaşında

• Hmmm tamam o zaman bırak seksin tadını çıkarsınlar nasıl olsa oruç yok bişey yok onlara :D

• süs için mi aldın kediyi onlarda canlı bunu bilerek tek cins alsaydın bari.

0|0
    1|0
    • dişi sonradan hediye geldi yapıcak bişeyim yok kardeş gbi olurlar dedim ama :D maalesef duruma bakılırsa

• alışkanlıklarını değiştirmelisin :)

• kendimi yanlış ifade edip yanlış davrandım ama haklıyım. peki. :/

• yaw işiniz gücünüz yokmu sizin

0|1
    1|0
    • YOK işim gücüm başka sorun varmı.

• Dişinin kızgınlığı bitene kadar.Dişiyi kısırlaştır kızgınlığı biter bitmez bence.

Yavru olursa işin zor.Onları sahiplendireceğin yerler falan bulman çok zor artık cinsler bile zor yuva buluyor.

Seninkiler cins mi?

0|1
    0|0
    • ankara kedisi benimki de erkek kısır ama hamile bırakamaz demi

• Tek yumurtası içerde falan diyorsun bilmiyorum ki.

Sen yinede dişiyi kısırlastır zaten.Zor olur o kızgınlıkta miyavlama sesleri.Gece falan uyutmaz.

• aynen dişiyi kısırlaştırmak en iyi fikr bence

• mart ayında değiliz nedir bu çile :)

0|0
    0|0
    • bilmyorum işte dişiye bişe oldu heralde önceden kızıyodu erkeğe tırmıklyodu falan şimdi kaçmıyor

• bak kediler bile abaza bide erkeklere laf atarsınız :D

0|0
    0|0
  • kardeş kardeşe takıyo :D

0|1
    0|0
    • maalesef :D

• :D :d

• :D

• ayy kıyamaaaam :-)) bana ver bakamıyosan

0|0
    0|1
    • bakıyorum bakıyorumda çocuğum gibi oldular yediremiyorum dişiye yapmasına :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...