Kapat

Ayrıldıktan sonra yaşadıklarınıza pişman olur musunuz?

Ayrıldıktan sonra yaşadıklarınıza pişman olur musunuz arkadaşlar? Keşke şunu yaşamasaydık, keşke yakınlaşmasaydık gibi?

Her kurduğunuz ilişkide, her çıktığınız şahısla az da olsa yakınlaşırmısınız merak ettim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• elbette yakınlaşma oluyo ister istemez fakat hepsiyle aynı değil.bazılarıyla ne kadar vakit geçirirsen geçir ısınamıyorsun.pişmanlık konusuna gelince neden pişman olayım ki hepsini isteyerek yapmışımdır.Pişman değilim yine olsa yine yaparım :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Kurduğun her ilişkinin mutlaka tatlı bir hatırası vardır, ve anıları yaşamak insanları mutlu eder, ben yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim walla:)) Her çıktığım şahısla da mutlaka yakınlaşırım, bu duygusal bağdır

1|0
    0|0
  • Evet yakınlaşırım.

Fakat hepsiyle aynı derece değil.

Bu yakınlaşmamıda asla zaman belirlemez.

Güven belirler.

Ayrıldıktan sonra keşke yaşamasaydım dediğim bir kaç şey oldu.

O yüzden üzgünüm.

Fakat ayrılmayı ben değil o istediği için onun için fazlada problem yok sanırım en azından şimdilik öyle ilerde ne p*k yer belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Evet çünkü hiçbir ilişkiye ayrılmak maksadıyla, heyecan olsun, albüme bi kişi daha eklemek için başlamadığımdan "KEŞKE HİÇ TANIMASAYDIM İLİŞKİM OLMASAYDI" derim.

1|0
    0|0
  • herkesin pişmanlıkları olmustur

1|0
    0|0
  • geçmişte kalmıştır benim için güzelse güzel kötüyse kötü..

1|0
    0|0
  • genelde erkekler pek pişam olmuyor, hemen bir başka dala atladığımız için

daldan dalaaa vuuuhhhhhuuuuuuuu :)

0|0
    0|0
  • ben pişman olmam ama kızlar kesinlikle pişman olurlar bundan eminim

0|0
    0|0
  • yooo yaşandı bitti derim...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanlık hali

1|0
    0|0
  • yapıyosan bişeyler pişman olmamak gerek...

pişman olacağını düşünüyosan ilerde pişman olacağın şeyler yapıp sonra ah vah edip üzülmüycen ona göre hareket edeceksin

tabi herkesin pişmanlığı olmuştur ama klasik bi söz olacak şimdi son pişmanlık fayda etmiyor gerçekten kendini paralamanın alemi yok pişmanlığında varsa eğer gelip geçici olmalı

1|0
    0|0
  • Sürtünmekten tutuşacaksınız.

0|0
    1|1
  • Pişman olacağım birşey yapmam.Attığım adımlar o an doğru gelen adımlardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...