Siz olsanız ne yapardınız ?

bugün benim doğum günüm ve sevgilim kutlamadı bile siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
15|21

En İyi Kız Görüşü

• benimkide hatirlamamisti hatta ilk sorularimdan biriydi burda, senin gibi sormustum. ben ertesi gunu aradim, tamamen unutmustu hayvan .

1|0
    0|0
    • of ne kadar odunlar bide bana soğuk davranıyo bu koyuyo hadi doğum günümü unuttun niye soğuk davranıyosun

• aramız bozuk bugün hiç konuşmadık mesela

• Kesin o baslatmistir tartismayida

Erkekler Ne Diyor 21

• Neden olumsuz yönden bakarsınız siz bayanlar.. Belki akşama sürpriz hazırlıyor? Neden yargılıyorsun hemen.. illa 00:01 olduğunda araması mı lazım..

Sabırlı olun ve sürprizleri bozmayın. Siz kadınlar sabırsız varlıklarsınız ve her güzel günde bir pürüz çıkarırsınız? Sabredin yahu...

1|0
    0|0
  • son 7-8 senedir hep dogumgunlerimde kiz arkadasim vardi.ve hicbirisinde kutlanmadi.

Pisman miyim ? degilim.Iyi gunde yaninizda olmayan kotu gunde zaten olmaz..

Simdi hepsi hayatlari boyunca karsilasabilecekleri bir kisiyi nasil geri kazanirim diye dusunur ancak nafile.Bazen ufak seyler gelecegi yonlendirme de cok etkili olabilir..Kelebet etkisi misali..

1|0
    0|0
    • kötü günde yanımdaydı da şimdi neden böyle oldu bilemiyoruum :) çok iyi konuştun..

• ben kesin kutlardım :) Doğum günün kutlu olsun inşallah her şey gönlünce olur :) bence doğum günü gibi önemli günler kutlanmalı en azından hatırlanmalı sonuçta sevgilin ve senin için önemli bir parça :) kesinlikle bugün sessiz kalırdım doğum günümü söylemez yarın acısını çıkartırdım :)))

Siz kızlar çok iyi trip atabiliyorsunuz :)) tripte atabilirsin :)) hayat onun için berbat geçer emin ol :)

1|0
    0|0
  • Belki süpriz yapacak erken daha

1|0
    0|0
  • Burnundan fitil fitil getirirdim.

1|0
    0|0
  • 24 saatin 20 saatini kafayı sıyırcak derecede çalışarak harcamıyorsa sana verdiği değeri gösterir. hatta denemek için bir süre bekle. bakalım hatırlayacak mı? hatırlarsa senindir. hatırlamazsa hiç olmamıştır..

1|0
    0|0
  • Doğum günü kutlamayı sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Hiç hoşlanmam doğum günü, o günü, bu günü zırvalıklarından. Kimsenin kutlamamasından gayet hoşnut olurum.

1|0
    0|0
    • ya aslında normal bir gün ama sevgilin hatırlamıyo sonuçta ne kadar kötü bişey

• Bence kötü değil. Bende hatırlamam öyle şeyleri. Benim hatırlamadığımı, o hatırlamak zorunda değil. Tabi bu durum senin için farklı. Önem veriyorsun.

• daha gün bitmedi siz niye böyle yapıyonuz kız :)

1|0
    0|0
  • hele de pazar ki bugün varya kesin arkadaşlarıyla pes yardırıyodur kafede kafası yarılacak haberi yok

1|0
    0|0
  • Kutlu olsun 0606my hanım

1|0
    0|0
  • seni cok düşünen hatta aklından çıkarmayan sevgilinle evlen mutlu yuva kur bence

1|0
    0|0
    • öyle deme..

• ama haksızmıyım sence insan sevgilisine yani en değer vermesi gerekler lisetsinde basta olan kişinin özel bir gununu unuturmu sen bununla evlensen evlilik yıl dönümde kesin arkadaşları ile maça gider :)

• ayrılırdım.

doğum günün kutlu olsun

1|0
    0|0
  • Daha gun bitmedi eger bugunse:) 12 ye kadar vakit cok ama cocugun hakkini yeme..

1|0
    0|0
    • ya konuştuk ve kutlamadı bile nasıl yemeyim hakkını :)

• Evet konusmus olabilir ama belki seni kizdirmak istiyor bekle biraz daha ama kutlamazsa cezasini da ver her ne kadar boyle seylere karsi olsamda ...sonucta onemli gun...:) kutlamazsa soylermisin 12 ye kadar

• Ya unuttu ya da bişey hazırlıyor. Bir sürpriz belkide. :)

1|0
    0|0
  • Onun yüzüne bile bakmazdim ya

1|0
    0|0
  • O kadar büyük beklenti içerisinde olmam

Sonuç hüsran...

1|0
    0|0
  • Bişey yapmam gece yarısına kadar beklerim lafı sokar susarım..

1|0
    0|0
  • belki gerçekten unutmuştur

1|0
    0|0
  • gece 12 ye kadar zamanı var kutlamasa bidaha bana ulaşamazdı emin ol :)

1|0
    0|0
  • akıllara durgunluk verirdim, kan dondururdum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• nerden buldun öyle gamsız herifi be arkadaşım dermişimmm :)

çok tepki verme derim insanlık hali, unutmuştur vs. ya da gün ortasında bile değiliz bişeyler düşünmüştür belki önyargıya kapılma. umarım gönlünce olur.

Doğum günün de kutlu olsun :)

1|0
    0|0
  • ne kadar zamandır sevgilisiniz ?

1|0
    0|0
    • 1 yıl :)

• süpriz içindir. eğer unutmuşsa çok geçerli bir açıklama yapmasını iste yoksa bas tekmeyi canım.

• Daha gün bitmedişu anbekledigini bildigi icin kutlamiyordur aksam veya gün bitmeden kutlar !

1|0
    0|0
  • Belkı surprız yapacaktır sana

1|0
    0|0
  • doğum günüm de sevgilime dedım ki bak bugun benım doğum gunum bugun barı benı üzme dedim. ve bana verıdıgı cevap şuydu: ne doğum günüymüş beee

1|0
    0|0
  • unutmuştur belki de ?

mutlu yıllar :)

1|0
    0|0
    • ya doğum günümü sorduğumda hatırlamamıştı ama bilmiyorum.. teşekkürler :)

• unutmuştur o zaman öyle sırf doğum günü unuttu diye de ayrılma :) kırıldığını belli edersin azıcık olur biter :)

• hiçbişey yapmam kutlamak zorunda değil

1|0
    0|0
  • Ben olsam çok önemsemem

1|0
    0|0
  • du bakalım daha. gün bitmedi

1|0
    0|0
  • ayrılırdım olmamış o

1|0
    0|0
  • Hemen kizma belki aksami bekliyor surpriz yapacaktir.

1|0
    0|0
    • yok hayır çalışıyo ben sadece kutlamasını bekliyodum

• Bence emin olma. Benimde sevgilim kutlamamisti gece cok guzel bir sekilde kutladi. Acele etme bozuntuya verme. Kutlar sevgilin sonucta. Ama eger kutlamassa. Sıkıntı var.

• canım doğum gnün ktlu olsun :)

bekle dha belki sürpriz yapacaktr karamsar dşünme :))

1|0
    0|0
  • bence sana süpriz yapacak

1|0
    0|0
  • öküz cinsinden herhalde

1|0
    0|0
Yükleniyor...