Severken ayrılmak...

Hiç yaşadınız mı bunu. Birbirinizi sevdiğiniz halde ayrılmak zorunda kaldınız mı. Özlem varken kendi hayatınıza devam edebilir misiniz. Ya da karşınızdaki sizi sevdiği halde hayatına devam edebilirse ne hissedersiniz. Böyle bir durumda ne yapmak istersiniz, ya da ne yaparsınız...

Güncellemeler:
Severken neden ayrılır insan. Tabiki dış etkenler yüzünden çoğunlukla. Ama sevdiği halde bazı şeylerinde eskisi gibi olmadığı durumlar olabilir. Biz birbirimizi sevdiğimiz halde ayrıldık. Hemde 10 yıllık bir ilişkiydi, nişanlıydık. Ama parasal nedenler ilişkiyi bitirmemize zorladı bizi. Bundan daha kötü ne olabilir. Ben elimden gelen her şeyi yaptım, ama karşı taraf beni çok sevdiği halde hiç bir şey yapmamakla suçladı beni ve bitirdi. Ama beni hala seviyor bunu biliyorum. Sizce ne olur sonu...

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir süre sonra artık hayatına devam etmen gerektiğini anlıyorsun. Onunda belki içinde fırtınalar kopuyor ama belli etmiyor belki de. Hastaneye yatıp serum yedim sonra baktım beni umursamıyor hayatına devam ediyor. Kimin için bu kadar yıpranıyorum ki diyor insan.. Hayatıma devam etme kararı aldım yapmak zorunda olduğumuz şey bu..

0|1
    0|0
    • kaç yıldıe beraberdiniz ve kim ayrıldı ya da neden ayrıldınız...sebepler çok önemli unutabilmek ve hayata devam edebilmek için...

• Çok nomal bir ayrılıkmış...Sebepler iki taraf içinde gayet mantıklı...Mecbur kalmamışsınız seçim yapmışsınız...Mecbur kalmak çok daha zor...

• Ailelerden dolayı da mecbur bir ayrılık yaşadık.. O ayrılık bizi yıprattı sanırım o yüzden birbirimizi çok kırdık böyle bir seçim yaptık

Kızlar Ne Diyor 4

• o hayatına devam edebiliyorsa aklımı başıma toplar ben de devam ederim.. derim ki doğru insan o olsa neden gitsin neden bitsin neden üzsün vardır bunda da bir hayır.. elbet insan üzülür kalpsiz olamaz ki.. ama bunalıma bağlamak nereye kadar? kendini yıpratıyosun hıçkırıklara boğuluyosun bir de bakıyosun ki o mutlu.. ve sen kendini yıpranmaya adadığın için geri kalmışsın mutluluktan...

0|0
    0|0
  • Yaşadım, yaşamaz olsaydım. Bir şekilde hayata devam ediliyor işte...

0|0
    0|0
    • Sonu ne olur bilinmez :) Takma kafana herşey olcağına varır her anını dolu dolu yaşa olaylar karşısında kendini fazla düşünmeye zorlama :)

• benzer sebeplerden dolayı ayrıldık, benzer şeyi yaşıyoruz tek farkımız senin kız gururlu davrandığı için değerli olmuş.. hakkında hayırlısı olsun bir süre sessiz kalmalısın..

0|0
    0|0
  • oluyo tabi dış etkenler felan neden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...