Neden fikirleriniz/düşünceleriniz değişir?

Neden fikirleriniz/düşünceleriniz değişir? Bugün yazdığınız insana yarın neden yazmazsınız mesela? Bugün halini hatrını sorduğunuz kişiye neden ters düşersiniz mesela? Neden sessiz kalırsınız? Aradaki bağı koparan şey ne?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• çünkü insanlar değişkendir. sabit bir formda gidemeyiz. insanlığımızın doğasında var. dün seni mutlu eden biri bugün canını sıkabilir bunun için ortada herhangi bir sorun bile olmasına gerek yoktur.

çok fazla kafaya takmamak gerekir, insanlar seninle iletişime geçmiyorlarsa umursamayacaksın sende onlar gibi yapacaksın, zaten sana değer veren biri seni seneler geçse de umursar ve değer verir. anlayacağın zaman ve yaşanılanlar insanlar üzerinde karakter değişimine yol açıyor illa karşındaki kişiyle alakalı bir sebep değildir.

hep aynı karakterde devam insan nüfusu ne yazık ki çok az ya da ben rastlamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kafama göre davranıyorum işte..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Soru başlığıyla içindeki çok farklı olmuş. düşünceler değişiyor hacı insan her geçen gün üstüne katarak gidiyor ister istemez. 1 yıl önceki hatta 1-2 ay önceki söylediğin şeylerin bazıları saçma geliyor kişiye. onun dışında kişilerdeki durum farklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...